ja II Написано Октобар 8, 2009 Пријави Подели Написано Октобар 8, 2009 махматма ганди је рекао: свако се срце може истопити на ватри љубави,ако пак не успемо, то значи да ватра није била довољно јака! махматма ганди је рекао: свако се срце може истопити на ватри љубави,ако пак не успемо, то значи да ватра није била довољно јака! Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
marija Написано Октобар 15, 2009 Пријави Подели Написано Октобар 15, 2009 onda se moramo truditi da naučimo da održimo vatru 0409_feel.gif' class='bbc_emoticon' alt='0409_feel' /> Želiš li biti mudar, nauči razumno pitati, pažljivo slušati, mirno odgovarati - i prestani govoriti kad se ništa više nema reći. Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука