Иван ♪♫ Написано Фебруар 24, 2012 Пријави Подели Написано Фебруар 24, 2012 U njih ti standardi vaze sve dok ne pridje nesto nestandardno, na primjer stasita ruska babuska s kolhoza: eheeeej хахахахахахаааа хаха хахаха Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
RYLAH Написано Фебруар 24, 2012 Пријави Подели Написано Фебруар 24, 2012 Пива - комотно. Склекова - тешко. +1 Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука