Zeebedee Написано Фебруар 26, 2012 Пријави Подели Написано Фебруар 26, 2012 A kako bi bilo da se ovi ruski djakoni prestanu mesati u pitanja drugih pomesnih crkava? Jedan ima misljenje o Makedoniji, drugi o Carigradu, treci bi pripojio ameriku; na sva pitanja imaju spreman odgovor. Not Available Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука