Jump to content

Потребна ми је помоћ од браће и сестара из Русије са форума :)

Оцени ову тему


Препоручена порука

Е овако,

пријатељ нам сад није купио књигу Типика за 2012 годину.

Па молим све вас,ако налетите на Богослужебные указания на 2012 г. на интернету,да може да се скине,да ми пошаљете адресу,много нам је важно,поготово мени за певницом,везана сам(страшно,страшно) за ту књигу.

Хвала Вам унапред.

:)

Extra ecclesiam nulla salus.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...