ристМико Написано Септембар 30, 2009 Пријави Подели Написано Септембар 30, 2009 Амбасадору Републике Француске у Србији Жан-Франсоа Тералу 29. септембар 2009 - 21:35 Ваша екселенцијо, Дубоко жалимо због насиља извршеног над Вашим држављанином Брисом Татоном које се догодило у нашем граду и које је довело до смрти овог младог човека. У име Његове Светости Патријарха српског Г. Павла и у своје име као и у име све пуноће Српске цркве, изражавам најискреније саучешће у болу Брисове породице, његових пријатеља, француских грађана и свих оних који су га познавали. Молимо се Господу нашем Исусу Христу да побуди и умножи добру вољу међу људима и да усмери срца свих нас на истрајну борбу против свакога зла. Митрополит црногорско-приморски Амфилохије Радост Христова је у овоме: да останеш веран Њему у љубави и да не посустанеш, макако тешка била искушења. Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука