Jump to content

Ruski predstavnik u NATO traži masovno preseljenje Srba sa Kosova u Rusiju

Оцени ову тему


grigorije22

Препоручена порука

Ruski predstavnik u NATO traži masovno preseljenje Srba s Kosova u Rusiju

Beta | 16. 11. 2011. - 13:20h | Komentara: 143

Moskva - Predstavnik Rusije u NATO Dmitrij Rogozin ocenio je danas da masovno obraćanje kosovskih Srba Rusiji da im da državljanstvo, svedoči da su se, očajni što ne mogu dobiti pomoć od svojih, obratili Rusiji kao poslednjoj nadi.

10658_0104-rogozin-foto-afp_f.jpg?ver=1321446021

- U takvoj situaciji, neophodno je shvatiti da li su ti ljudi spremni da se presele u našu zemlju - rekao je Rogozin agenciji Interfaks, dodavši da je moguće da kosovski Srbi zatraže i preseljenje u Rusiju ako "postoji realna fizička pretnja njihovim životima, porodicama".

On je dodao da bi za Rusiju koja oseća velike demografske probleme, posebno tamo gde je stanovništvo slovensko - istočno od Urala, dolazak Srba predstavljao "blago".

Rogozin je ocenio da se oni mogu lako adaptirati u toj sredini i da ne bi trebalo da bude problema sa zapošljavanjem.

- Kosovski Srbi treba da budu upisani u program repatrijacije Rusa. Srbi za nas nisu stranci. To je narod koji u Rusiji može da dobije drugu domovinu i zato upravo program repatrijacije treba da bude primenjen - kazao je Rogozin.

Ruski predstavnik u NATO je uveren da ruske političke partije već sada mogu da preuzmu pružanje pomoći za preseljenje i smeštaj kosovskih Srba u regione kojima je to potrebno.

- Ne mogu da zamislim suprotno - kako Rusija može da odbije takav zahtev - dodao je Rogozin.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Није џабе изрека о нечему што је далеко да је "у Тунгузији". У областима о којима Рогозин говори живот је очајан, као у српским селима почетком 20. века. Боље да ми насељавамо своја села!

"В церкви смрад и полумрак..." (В. Высоцкий, Моя цыганская)

"Утопија је место где се рађају секте и расколи" (ђакон Андреј Курајев)

--- Упокој, Господи, души усопших раб твојих: дједа мојего Мирослава, оца мојего Слободана. ---

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Што каже Радован Трећи, "да се згуснемо"

"В церкви смрад и полумрак..." (В. Высоцкий, Моя цыганская)

"Утопија је место где се рађају секте и расколи" (ђакон Андреј Курајев)

--- Упокој, Господи, души усопших раб твојих: дједа мојего Мирослава, оца мојего Слободана. ---

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Боље да Шиптаре изместе, рецимо, у Гренланд, пустињу Гобу, централне делове Аустралије, а оне перспективније у Сауди Арабију. Тамо им је и место. Лепота. Тамо нек се размножавају, нека населе те делове планете. То ће им се и десити...неће Јенкији до века.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Predstavnik Rusije u NATO Dmitrij Rogozin ocenio je danas da masovno obraćanje kosovskih Srba Rusiji da im da državljanstvo, svedoči da su se, očajni što ne mogu dobiti pomoć od svojih, obratili Rusiji kao poslednjoj nadi."

Ovo je ono glavno. Nema tu naseljavanja nasih sela ili izmestanja albanaca. Izdajemo sami svoje a ovamo se nadamo da nama neko pomogne. EU na primer. Kakva glupost.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...