Crveni Baron Написано Јул 31, 2011 Пријави Подели Написано Јул 31, 2011 Raid Nato contro la tv libica «Uccisi tre giornalisti, 15 feriti» Bombardamenti a Tripoli. Il direttore dell'emittente Al-Jamairiya, Khaled Bazilia: «Atto di terrorismo» Napad Nato na Libijsku TV "Ubijena 3 novinara a ranjeno 15" Bombardovanje Tripolija. Direktor TV Al-Jamairiya, Khaled Bazilia:"Teroristicki akt". http://www.corriere.it/esteri/11_luglio_30/raid-nato-tv-libia-morti_1a1be8b8-bab9-11e0-9ed5-57850404ec1a.shtml?fr=box_primopiano Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука