Гости Guest - . . .- Написано Јун 26, 2011 Гости Пријави Подели Написано Јун 26, 2011 Гости су Надбискуп београдски господин Станислав Хочевар и академик Владета Јеротић Agape (Studio facenew22222222 - Pravoslavlje i rimokatolicizam - part 1.wmv Agape (Studio 1000000001010 - Pravoslavlje i rimokatolicizam - part 2.wmv Agape (Studio 0110_hahaha - Pravoslavlje i rimokatolicizam - part 3.wmv Agape (Studio smej.gif - Pravoslavlje i rimokatolicizam - part 4.wmv Agape (Studio - Pravoslavlje i rimokatolicizam - part 5.wmv Agape (Studio greengrin - Pravoslavlje i rimokatolicizam - part 6.wmv Sophrosyne, kajaa and Небојша Јовановић је реаговао/ла на ово 3 Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Sophrosyne Написано Новембар 20, 2011 Пријави Подели Написано Новембар 20, 2011 Sjajna emisija.Samo što je na drugoj strani umjesto Vladete trebao da bude isto neki vladika poput Irineja,Porfirija,mada i sam Vladeta je izuzetan sagovornik i na ovako zategnutim temama (moram da priznam da ima malo liberalizma kod Vladete pa mi se čini da je nedorečen u nekim trenucima).Nego,ima ova emsija da se nađe izjedna bez ovih podjela? Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука