мирођија Написано Јун 20, 2011 Пријави Подели Написано Јун 20, 2011 Твој карактер одаје оно што се теби свиђа, али мене то нимало не интересује. Prvo nisam te kritikovao, samo dopunjavao. Drugo, mislim da su velicanstveni takvi kakvi jesu, samo se ne bavim idealizovanjem zivotinja. Да ли си и одакле то закључио да их ја идеализујем? Друго, уопште нисам осетљива на критике. Треће, након оног глупог клипа на дечијој теми од пре неки дан...који си поставио... Али наставимо са темом, да не спамујемо... Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука