Зоран Написано Август 24, 2009 Пријави Подели Написано Август 24, 2009 Митрополија Црногорско-Приморска није оснивач невладине организације „Матица Срба Црне Горе" нити је Митрополит благословио „одлуку о одржавању оснивачке Скупштине", како је представљено у медијима. Оснивање културних и националних организација, као што је познато, не спада у надлежност Митрополије ни Митрополита Црногорско-Приморског. Митрополија је Управи Манастира Мораче одобрила да представницима Српског народног вијећа по њиховој молби омогући коришћење сале након поклоњења Светињи. Извор: Митрополија црногорско-приморска http://www.spc.rs/sr/saopstenje_za_javnost_mitropolije_crnogorskoprimoroske Радост Христова је у овоме: да останеш веран Њему у љубави и да не посустанеш, макако тешка била искушења. Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука