Jump to content

Muslimani pitaju hrišćane

Оцени ову тему


Препоручена порука

kakav ti je to ratni poklic u potpisu?! 4chsmu1

take stvari nisu dozvoljene na ovom forumu malisha :)

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

kakav ti je to ratni poklic u potpisu?! 4chsmu1

take stvari nisu dozvoljene na ovom forumu malisha :)

Ovo nije rani poklic ,vec borba za istinu , ali borba u prevedenom znacenju , a ne to da se trebaju ubijati ljudi suprotne vjere malisha.

RABBENA EFRIG ‘ALEJNA SABREN WE SEBBIT AQDAMENA WENSURNA ‘ALEL-QAWMIL-KAFIRIN - "Gospodaru naš, nadahni nas izdrljivošću i učvrsti korake naše i pomozi nas protiv naroda nevjerničkog"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

semantika recenice ukazuje na nesto drugo

ili nisi dobro preveo, ili je ta recenica u izvornom obliku nebuloza

ili je jednostavno taj vas Bog ustvari Bog rata tj Mars

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

vec sam naveo , da mi ne mozemo zaustaviti niti ubrzati smrt , niti mozemo znati kada cemo umrjeti , niti mozemo zaustaviti vrjeme , jer kao pojava vrjeme ne postoji , ne mozemo zaustaviti njednu pojavu ili zakone prirode , to je jasan dokaz da sudbina postoji i da mi ne mozemo izmjeniti sudbinu.

O ovo mozemo itekako. Metak u zatiljak i da vidis kako brzo stize.

Jeli i to sudbina?

P.S.

Odgovor izostaje?

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

nije sudbina , vec ubistvo

semantika recenice ukazuje na nesto drugo

da , zavisi kako tumacis tekst , ja ti kazem ,da rat i pominjanje rata u Kur'an-u kao rat , sabljom ili td , vec rat znanjem i mudroscu .

RABBENA EFRIG ‘ALEJNA SABREN WE SEBBIT AQDAMENA WENSURNA ‘ALEL-QAWMIL-KAFIRIN - "Gospodaru naš, nadahni nas izdrljivošću i učvrsti korake naše i pomozi nas protiv naroda nevjerničkog"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ма наравно! У исламу је увек тако. Џихад је духовна борба и сличне флоскуле. Буахахахаха!

sta ti znas o Islamu, osim iz medija , amerika sve radi da unisti Islam , jer im Islam najvise smeta. zasto to vec ne znam , ali predstavljaju Islam kao basilje i religiju koja voli ratove , sve je to pogresno i vase tumacenje Kur'an-a je jednak djaku koji tek pocinje da uci slova u skoli , pa poneko slovo pogresno procita , s tim sto vi svako slovo pogresno procitate , u tome je razlika.

RABBENA EFRIG ‘ALEJNA SABREN WE SEBBIT AQDAMENA WENSURNA ‘ALEL-QAWMIL-KAFIRIN - "Gospodaru naš, nadahni nas izdrljivošću i učvrsti korake naše i pomozi nas protiv naroda nevjerničkog"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

sta je bilo za ono davljenje u pecini, to si mudro precutao a?

ja sam tebi odgovorio na sve , a od tebe nisam dobio odgovor na jedno jedino pitanje

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Suprotno od "mi ne mozemo zaustaviti niti ubrzati smrt" vidimo da postoje situacije u kojima je moguce nadmudriti "sudbinu" odnosno Alaha.

da da , i tu vam je mogucnost ako je ima On omogucio . ja necu vise da rapsravljam o ovome , vi uporno ne vidite da vrjedjate svog Boga , jedinog Stvoritelja svega . neka vam se Allah smiluje i uputi vas na pravi put. Amin

RABBENA EFRIG ‘ALEJNA SABREN WE SEBBIT AQDAMENA WENSURNA ‘ALEL-QAWMIL-KAFIRIN - "Gospodaru naš, nadahni nas izdrljivošću i učvrsti korake naše i pomozi nas protiv naroda nevjerničkog"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ajde udostoji se da mi odgovoris

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Suprotno od "mi ne mozemo zaustaviti niti ubrzati smrt" vidimo da postoje situacije u kojima je moguce nadmudriti "sudbinu" odnosno Alaha.

da da , i tu vam je mogucnost ako je ima On omogucio . ja necu vise da rapsravljam o ovome , vi uporno ne vidite da vrjedjate svog Boga , jedinog Stvoritelja svega . neka vam se Allah smiluje i uputi vas na pravi put. Amin

Jok tebra, ti ga vredjas negirajuci Njegovo Ovaplocenje.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...