Jump to content

Muslimani pitaju hrišćane

Оцени ову тему


Препоручена порука

ne to , sudbina jev to da Tesla i da je znao za nepogodu i nezgodu , nije je mogao ZAUSTAVITI ne_shvata

RABBENA EFRIG ‘ALEJNA SABREN WE SEBBIT AQDAMENA WENSURNA ‘ALEL-QAWMIL-KAFIRIN - "Gospodaru naš, nadahni nas izdrljivošću i učvrsti korake naše i pomozi nas protiv naroda nevjerničkog"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

a ti znas zbog cega je stvorio ljude i sve ostalo? aj molim te prosvjetli me , uputi me.

RABBENA EFRIG ‘ALEJNA SABREN WE SEBBIT AQDAMENA WENSURNA ‘ALEL-QAWMIL-KAFIRIN - "Gospodaru naš, nadahni nas izdrljivošću i učvrsti korake naše i pomozi nas protiv naroda nevjerničkog"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Покушаваш да избегнеш питање одговори директно не причај о баналним стварима(не можемо зауставити време) него да ли мени предодређено нпр. да докторирам и ја ту не могу ништа или могу да утичем на то?

У одсуству непосредног личног просветљења, треба веровати неким светитељима који су непосредно искусили божанске ствари. Готово да је сигурно да ће богословствовање које се не заснива на искуству резултовати ужасом.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

vec sam naveo , da mi ne mozemo zaustaviti niti ubrzati smrt , niti mozemo znati kada cemo umrjeti , niti mozemo zaustaviti vrjeme , jer kao pojava vrjeme ne postoji , ne mozemo zaustaviti njednu pojavu ili zakone prirode , to je jasan dokaz da sudbina postoji i da mi ne mozemo izmjeniti sudbinu.

O ovo mozemo itekako. Metak u zatiljak i da vidis kako brzo stize.

Jeli i to sudbina?

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ne to , sudbina jev to da Tesla i da je znao za nepogodu i nezgodu , nije je mogao ZAUSTAVITI ne_shvata

pa jel ti rekoh da je zaustavio smrt, tako sto je nagovorio poznanika, ili dvojicu ne secam se sad, da se ne ukrcaju?!

i predvideo je nezgodu, sto sam ti isto jasno napisao, samo si ti vec bezobrazan

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ајде лепо кажи да немате одговор на то питање.Јер је заиста чудно да Аллах створи нешто што ће да испрограмира унапред и да их пусти да живе?Онда ти дођеш и кажеш,како то само Бог зна зашто нас је створио?Па зар је свемогућем Богу толико досадно да прави филмску индустрију,шта?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

i predvideo je nezgodu, sto sam ti isto jasno napisao, samo si ti vec bezobrazan , zaustavio je tonjenje Titanika m jel tako ? hehe vi ste bezobrazni jer mislite da ste sveznajuci , i sada samo mogu reci neka vas Allah uputi na pravi put i shvatite da nista nije slucajno , za sve postoji uzrok i posledica , kao i vrijeme koje je kao pojava nemoguce , sami relativitet vremena dokazuje da vrijeme ne postoji , vec je sve relativno ne_shvata , znate sta postujem od recenica velikih ljudi " Ja samo znam da nista ne znam' vodite se tom recenicom , jer je zapravo tako .

RABBENA EFRIG ‘ALEJNA SABREN WE SEBBIT AQDAMENA WENSURNA ‘ALEL-QAWMIL-KAFIRIN - "Gospodaru naš, nadahni nas izdrljivošću i učvrsti korake naše i pomozi nas protiv naroda nevjerničkog"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Има једна песма:

Судбина је тако хтела, да одем из родног села...

или

Судбину ми није још нико прореко, да л ћу бити ико ил ћу бити неко..

Еј, судбо клета...

Дакле, ако је неко лопов онда му је то судбина таква? Или убица или пијанац, или доктор наука? Како ће онда Аллах да ми суди ако ми је већ дао судбину? Па онда је Он све само не праведни и добри Бог.  Шта мислиш о томе?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Опрости, ово је тема да ви муслимани питате нас хришћане. Нећу више ја постављати питања. Има тема где ми постављамо питања, али слабо имамо одговора...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

i predvideo je nezgodu, sto sam ti isto jasno napisao, samo si ti vec bezobrazan , zaustavio je tonjenje Titanika m jel tako ? hehe vi ste bezobrazni jer mislite da ste sveznajuci , i sada samo mogu reci neka vas Allah uputi na pravi put i shvatite da nista nije slucajno , za sve postoji uzrok i posledica , kao i vrijeme koje je kao pojava nemoguce , sami relativitet vremena dokazuje da vrijeme ne postoji , vec je sve relativno :) , znate sta postujem od recenica velikih ljudi " Ja samo znam da nista ne znam' vodite se tom recenicom , jer je zapravo tako .

nisi ti samo bezobrazan, nego si i :) koji nas zamajava, svaka cast ide ti dobro 4chsmu1

al mene vise neces videti da odgovaram na tvoja pitanja ;)

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па онда је Он све само не праведни и добри Бог.  Шта мислиш о томе?

opet naglasavam da necu da rasprvljam o onome sto mi nije poznato , kao sto ni vama nije poznato.

"al mene vise neces videti da odgovaram na tvoja pitanja" . radujem se ovome

ne , covjek ima slobodu do odredjene granice , ocigledno vi ne vidite nikakva ogranicenja pred vama . zato ovakva pitanja postavljate .

inace Bog je stvorio sudbinu i ogranicenja uma. nisu ljudi

RABBENA EFRIG ‘ALEJNA SABREN WE SEBBIT AQDAMENA WENSURNA ‘ALEL-QAWMIL-KAFIRIN - "Gospodaru naš, nadahni nas izdrljivošću i učvrsti korake naše i pomozi nas protiv naroda nevjerničkog"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...