Jump to content

Проба интернет станице - православни источник

Оцени ову тему


Препоручена порука

Покушавам да наместим plugin за интернет станицу. Поставио сам на мој веб www.pravoslavniistocnik.net - на насловној страни у десном горњем углу. Код мене ради, управо слушам преко Windows Media Pleyer-а, али бих волео да још неко покуша, па да изнесе своје мишљење... Хвала  

:(

Caelum a non celando, quia apertum est.

http://www.pravoslavniistocnik.net/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ево, ово ми јавља Windows Media Player:

Windows Media Player cannot find the file. If you are trying to play, burn, or sync an item that is in your library, the item might point to a file that has been moved, renamed, or deleted.

Real Player остане "мртав".

Било би добро да проба још неко у случају да је до мене.

Мада нисам имао оваквих проблема на другим итернет радио станицама.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Требало би да ради кад се кликне на Windows Media Pleyer иконицу! Кад отвори облачић за упитник намести се на ''open'' и на Windows Media Pleyer, и затим о.к.

Caelum a non celando, quia apertum est.

http://www.pravoslavniistocnik.net/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Требало би да ради кад се кликне на Windows Media Pleyer иконицу! Кад отвори облачић за упитник намести се на ''open'' и на Windows Media Pleyer, и затим о.к.

Augustinus, ја то све одрадим и јављају ми се проблеми о којима сам писао. Не знам како другачије да ти објасним.  0102_laugh

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Неце лади...

Один монах вошёл в склеп к покойникам и крикнул: "Христос воскресе!" А они ему все хором: "Воистину воскресе!"
--- / -.. --- -- .. -. . --..-- / -- .. ... . .-. . .-. .
http://www.srdjanantic.blogspot.com/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

У тренутку постављања модула, истекао ми је нет, а због празника није могло да се уплати до данас. И тако, проблем је отклонут....  dada

Caelum a non celando, quia apertum est.

http://www.pravoslavniistocnik.net/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Хахаха.... тужи их за ауторско право што су ти узели презиме за ''едукативне'' сврхе у старој српској музици...  greengrin

Caelum a non celando, quia apertum est.

http://www.pravoslavniistocnik.net/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...