Viktor Ljvovic Написано Април 4, 2011 Пријави Подели Написано Април 4, 2011 Evo ga link ka internet stranici oca Vilijema-http://www.fatherbill.org/. Mislim da njegove ikone vrlo lepo izgledaju. Bilo bi dobro kad bi katolicki/pravoslavni teolozi izneli svoj komentar. Der Hölle Rache kocht in meinem Herzen Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука