Jump to content

Питајте Администрацију

Оцени ову тему


Guest Светлана

Препоручена порука

пре 1 сат, Џуманџи рече

@WiseMan, можеш ли да направиш црну боју за ову цлеан тему? Пошто је ово бљештаво: светло плава и бела боја, боду очи. :D

Moram pitati admina da li će odobriti. Ako ne odobri, onda postoji ona ekstenzija za browser "Stylus". Napravio sam tamo "Noćni režim" za pouke.

https://userstyles.org/styles/146560/pouke-org

200_OK.jpg

Mornië alantië

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, WiseMan рече

Moram pitati admina da li će odobriti. Ako ne odobri, onda postoji ona ekstenzija za browser "Stylus". Napravio sam tamo "Noćni režim" za pouke.

https://userstyles.org/styles/146560/pouke-org

Е, па зато сам те и таговала, сећам се да си ти правио те скинове - какосевећзову :D

Супер је, ради. :) Мерци

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, WiseMan рече

Moram pitati admina da li će odobriti. Ako ne odobri, onda postoji ona ekstenzija za browser "Stylus". Napravio sam tamo "Noćni režim" za pouke.

https://userstyles.org/styles/146560/pouke-org

`Ocu ja jedan Star Warz skin!...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, obi-wan рече

`Ocu ja jedan Star Warz skin!...

Eh, pa to sam napravio samo za noćne ptice, da svetlost od monitora ne bude tako jaka :D
Ali može se uz to koristiti filter za plavu boju (ako monitor nema tu opciju), da smanji Kelvine sa 6500K na 3400K npr. To doprinosi na zdravlje vaših očiju. https://justgetflux.com

  • Свиђа ми се 1

200_OK.jpg

Mornië alantië

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Urednici

`De je nestalo svetlo iza avatara? Zasto vise ne svetlimo? Iskocio osigurac...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, obi-wan рече

@Urednici

`De je nestalo svetlo iza avatara? Zasto vise ne svetlimo? Iskocio osigurac...

изгубили сте благодат, нестали ореоли :D

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, obi-wan рече

Iskocio osigurac...

jeste...vidis da je ceo grad okicen novogodisnjim osvetljenjem...1324_womens

  • Хахаха 1

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 55 минута, Ayla рече

Moj avatar više ne trepće ne_shvata
Ono...kad već nemam problem, da ga izmislim. :)))

Reseno.

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Поздрав свима! Само да Администрацију да обавестим зашто напуштам форум, јер треба да зна.

Премало слободног времена имам због посла и младе породице да бих онлајн време проводио прегањајући се са идиотима и да дозвољавам себи да остајем будан до 1 сат у ноћ и после се будим нервозан, јер неки докони модератор крене да гази мој морални интегритет и вређа ме као човека. Јесам млад, али сам превише озбиљан да бих себи то дозвољавао.

Довољно ми је већ вера изнутра унутра пољуљана, борим се са много искушења, овај форум сам доживљавао као православни и као заиста место утехе, а не као још једно место на које кад долазиш треба да навучеш три слоја дебљу кожу и трпиш тролове који трче за тобом, смеју ти се, изврћу речи које напишеш и оптужују те за издају српства, православља, говоре да треба да те је срамота и сл. дакле једно класично сајбер насиље, а модератор уместо да ту ватру смирује, још долива уље. Разумем проблематичне чланове, али када то чини модератор, још плус модератор са којим Администрација лично познаје, а испонижавао ме је и извређао буквално као нико до сад и још ми прети по теми и прикључује се хајки једног полуписменог форумаша. Они дијалози са тим модератором, па то је испод и нивоа коментара на новинама и ју-тјубу где људи лају једни на друге. Ово не треба да буде такво место.

Поздрављам људе са којима сам био у добрим односима, поздрављам ова два администратора за које мислим да сам био у пријатељским односима док сам имао времена да чешће долазим, али ја стварно не желим да долазим на православни форум да бих на њему налетао на класичне беспослене интернет-идиоте и на фрикове са его-триповима.

Знам да може да вређа его позивање на посао и каријеру јер је много људи незапослено и бори се са егзистенцијом, али заиста, заиста сам приватно преозбиљан да бих себи поново дозволио овако нешто. Ово пишем само да будете свеснији како Поуке могу да делују и шта њени модератори члановима да направе. Признајем, најкривљи сам ја јер сам себи дозволио да се узнемирим, али заиста јесам, нисам светитељ, грешник сам који је далеко од смирености којој тежи. Одлазим на спавање и будим се и не могу да угасим унутрашње дијалоге где се још увек правдам модератору како нисам усташа, како сам Србин, како нисам неко ко не поштује српске жртве. Коме да се правдам, горима од себе?

Поздрав свима и свако добро у Господу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Дидим рече

Поздрав свима! Само да Администрацију да обавестим зашто напуштам форум, јер треба да зна.

Премало слободног времена имам због посла и младе породице да бих онлајн време проводио прегањајући се са идиотима и да дозвољавам себи да остајем будан до 1 сат у ноћ и после се будим нервозан, јер неки докони модератор крене да гази мој морални интегритет и вређа ме као човека. Јесам млад, али сам превише озбиљан да бих себи то дозвољавао.

Довољно ми је већ вера изнутра унутра пољуљана, борим се са много искушења, овај форум сам доживљавао као православни и као заиста место утехе, а не као још једно место на које кад долазиш треба да навучеш три слоја дебљу кожу и трпиш тролове који трче за тобом, смеју ти се, изврћу речи које напишеш и оптужују те за издају српства, православља, говоре да треба да те је срамота и сл. дакле једно класично сајбер насиље, а модератор уместо да ту ватру смирује, још долива уље. Разумем проблематичне чланове, али када то чини модератор, још плус модератор са којим Администрација лично познаје, а испонижавао ме је и извређао буквално као нико до сад и још ми прети по теми и прикључује се хајки једног полуписменог форумаша. Они дијалози са тим модератором, па то је испод и нивоа коментара на новинама и ју-тјубу где људи лају једни на друге. Ово не треба да буде такво место.

Поздрављам људе са којима сам био у добрим односима, поздрављам ова два администратора за које мислим да сам био у пријатељским односима док сам имао времена да чешће долазим, али ја стварно не желим да долазим на православни форум да бих на њему налетао на класичне беспослене интернет-идиоте и на фрикове са его-триповима.

Знам да може да вређа его позивање на посао и каријеру јер је много људи незапослено и бори се са егзистенцијом, али заиста, заиста сам приватно преозбиљан да бих себи поново дозволио овако нешто. Ово пишем само да будете свеснији како Поуке могу да делују и шта њени модератори члановима да направе. Признајем, најкривљи сам ја јер сам себи дозволио да се узнемирим, али заиста јесам, нисам светитељ, грешник сам који је далеко од смирености којој тежи. Одлазим на спавање и будим се и не могу да угасим унутрашње дијалоге где се још увек правдам модератору како нисам усташа, како сам Србин, како нисам неко ко не поштује српске жртве. Коме да се правдам, горима од себе?

Поздрав свима и свако добро у Господу.

Iskreno mi je žao i mislim da ti je nanesena nepravda. Bez obzira što se u puno toga ne slažemo smatram da si dobar čovjek.

Želim ti puno mira i blagoslova!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Žao mi je što Didim odlazi. Inteligentan i dobar čovjek. Žao mi je što ga lično ne poznajem. 
Žao mi je što mu je vjera poljuljana i žao mi je što ovdje nije našao riječi utjehe.
Žao mi je kada jedan član ode zbog nesporazuma a otišlo je više njih.
Iako stoji da je ovdje članstvo i prisustvo dobrovoljno i da je svako slobodan da ode, stoji i to da je snaga i bogatstvo ovog foruma u njegovim članovima.
A previše (pod previše smatram više od jednog) članova, kakvi god da su sa svojim psihičkim stanjem, odlazi zbog bespotrebnih svađa.
Mislim da je situacija, u najmanju ruku za analizu.

Samo kažem. Najdobronamjernije i najiskrenije.

Χριστός ανέστη εκ νεκρών, θανάτω θάνατον πατήσας, και τοις εν τοις μνήμασι ζωήν χαρισάμενο

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, Дидим рече

Поздрав свима! Само да Администрацију да обавестим зашто напуштам форум, јер треба да зна.

Премало слободног времена имам због посла и младе породице да бих онлајн време проводио прегањајући се са идиотима и да дозвољавам себи да остајем будан до 1 сат у ноћ и после се будим нервозан, јер неки докони модератор крене да гази мој морални интегритет и вређа ме као човека. Јесам млад, али сам превише озбиљан да бих себи то дозвољавао.

Довољно ми је већ вера изнутра унутра пољуљана, борим се са много искушења, овај форум сам доживљавао као православни и као заиста место утехе, а не као још једно место на које кад долазиш треба да навучеш три слоја дебљу кожу и трпиш тролове који трче за тобом, смеју ти се, изврћу речи које напишеш и оптужују те за издају српства, православља, говоре да треба да те је срамота и сл. дакле једно класично сајбер насиље, а модератор уместо да ту ватру смирује, још долива уље. Разумем проблематичне чланове, али када то чини модератор, још плус модератор са којим Администрација лично познаје, а испонижавао ме је и извређао буквално као нико до сад и још ми прети по теми и прикључује се хајки једног полуписменог форумаша. Они дијалози са тим модератором, па то је испод и нивоа коментара на новинама и ју-тјубу где људи лају једни на друге. Ово не треба да буде такво место.

Поздрављам људе са којима сам био у добрим односима, поздрављам ова два администратора за које мислим да сам био у пријатељским односима док сам имао времена да чешће долазим, али ја стварно не желим да долазим на православни форум да бих на њему налетао на класичне беспослене интернет-идиоте и на фрикове са его-триповима.

Знам да може да вређа его позивање на посао и каријеру јер је много људи незапослено и бори се са егзистенцијом, али заиста, заиста сам приватно преозбиљан да бих себи поново дозволио овако нешто. Ово пишем само да будете свеснији како Поуке могу да делују и шта њени модератори члановима да направе. Признајем, најкривљи сам ја јер сам себи дозволио да се узнемирим, али заиста јесам, нисам светитељ, грешник сам који је далеко од смирености којој тежи. Одлазим на спавање и будим се и не могу да угасим унутрашње дијалоге где се још увек правдам модератору како нисам усташа, како сам Србин, како нисам неко ко не поштује српске жртве. Коме да се правдам, горима од себе?

Поздрав свима и свако добро у Господу.

Иако немам појма о чему се ради дајем ти подршку да се окренеш породици и себи. Ако овде не налазиш поуке и утеху онда је заиста губљење драгоценог времена. Ево бар двојица чланова су те препознала као доброг човека а и они који су коментаре лајковали, а ако је тако штета је да не будеш овде али ако не иде онда не иде... Свако добро од Господа.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...