Jump to content

О ПОСЛЕДЊЕМ ВРЕМЕНУ

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 365
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 40 минута, Задње Време рече

Покушађу да објасним зашто је биометрија тако незгодна ствар.

Ствар је да човек постаје део система, Све што има биће у систему, плата, пензија, социјално: 

Када антихрист буде позивао да се људи изјасне за његово уређење људи неће моћи да одбију јер би аутоматску изгубили све то. 

Као што већ постоји у Кини, Имају социјални бонус и ко пуши на улици,ко прелази улицу ван пешачког,ако си хришћанин, не плаћа редовно, комуналије и порез губи поене и на крају не може да купи авио карту, нема брзог интернета, и многих других погодности. кажу да у Кини има већ 19 милиона, ако сам добро упамтио, људи који су остали без социјалног бонуса.

И шта ће робови система( државни службеници, милиција,здравство, пореско, пензионери,) мораће да прихвате жиг звери. 

А онда ће кренути хајка на ове који су свој живот уредили тако да не зависе од система, Комшија ће издавати комшију мислећи да Богу услугу чини.

Да ли ти имаш биометрију?  Мсм,  на неки начин,  чим имаш рачунало и интермек-обележен си. 

Него,  поменух страницу пре.  Ето ти си се овде поставио као толмак и трансмисија.  Толмак пророштава и преносилац клипова са којекаквих опскурних сајтова. 

Кад је већ тако,  што се не обратиш свом намеснику, а овај да те одведе код Патријарха па му предочиш своја сазнања и онда да се Патрија лепо обрати народу и упозори га. 

О свему овоме што причаш данима унатраг. 

Кад већ толики егзегете и ерминевтичари у нас,  те архијереји који су на челу пастве не умедоше да препознају знаке, које си ти овдена изложио.  Да ли из својих мнениа,  или са ових ултрапротестантских видео урадака-небитно. 

И то примењиво на сваку Православну цркву у свету и сватове сличне теби. 

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Жиг може да буде биометријски а и не мора. Некако ону теорију да ће да уграђују имплант рфид ми се не чини извесним. Он је величине зрна пиринча, а да се угради у чело, има да штрчи. Још ако удари челом у зид може и да га поквари. А са друге стране суботари и остали у Ам би једва дочекали нешто такво.

Мислим да мора да дође до неких великих катастрофа, земљотреса, или ограниченог нуклеарног рата, да завлада глад и онда нека војска да уведе режим, типа тачкица у другом светском рату, те да те глад натера да се пећатираш.

А да се то деси полако, без рата и катастрофа, тако што ће народ да се кува као жабе, медијски и сл., да се упреподоби и да преузима добровољно жиг да би лакше фунцкионисао, не верујем.

"You wear a mask for so long, you forget who you were beneath it."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Otkrivenje, glava 14
  • И трећи анђео за њим иде говорећи гласом великијем: ко се год поклони звијери и икони њезиној, и прими жиг на чело своје или на руку своју,

    Otkrivenje, glava 15

    И видјех као стаклено море смијешано с огњем, и оне што побиједише звијер и икону њезину, и жиг њезин, и број имена њезина, гдје стоје на мору стакленоме и имају гусле Божије;

    Видимо да није само реч о жигу звери већ се не тереба поклонити звери и икони њезиној,

    Клањање је знак обожавања, што значи да ће звер бити обожавана у Последње  време као и икона зверина.

    Шта је Икона зверина? Видимо да Вештачка интелигенција брзо напредује, Могуће да ће у питању бити неки робот или ко зна.

    Можда неки клон Исуса Христа. Наводно су негде нашли његову крв и извршили ДНК анализу, која је посведочила да је његова крв божанска.

    Ко може данас са сигурношћу да тврди да зна шта је жиг звери и икона њезина, Чак се и око саме звери не слажу. Нема тог црквеног великодостојника који има одгорор на то питање.

    Значи морамо да будео опрезни , дапазимо на знаке. Јер писмо каже да ће и неки од одабраних бити преварени, Па ако је обмана тако вешто направљена зар то није тек позив на будност и  пажњу.

    Није време за ноншалантно понашање, као да се ништа не дешава а знаци на све стране

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Рапсоди рече

Ја управо израчунала  да Путин 

E ово је битно :dobro:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Задње Време рече

Свештеник Георгије Максимов каже да у време када је писано о броју имена звери нису постојале цифре за означавање бројева, Али имајмо на уму да је пророштво писано за Последње време када постоје цифре за означавање бројева. Бог који је објавио пророку то, Знао је да ће у ово време постојати цифре.

Тако да Георгијев аргумент је прилично кратковид. 

Свештеник као да је у Антихристовом табору

Mozda treba naci zlatnu sredinu da sistem bude transparentan. Sigurno postoji mogucnost da se tehnicki ispita da li kreditne i druge kartice sadrze broj 666. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 минута, grigorije22 рече

Mozda treba naci zlatnu sredinu da sistem bude transparentan. Sigurno postoji mogucnost da se tehnicki ispita da li kreditne i druge kartice sadrze broj 666. 

Ја не мислим да је ствар у броју, већ што на тај начин постајемо робови система, а број се помиње само да нам скрене пажњу да систем потенцира тај број. Тако бар код  има три шестице, www  као протокол за интернет има значење 666. .Илуминати потенцирају тај број а они владају светом. Доналд Трамп вешто на говорима док гестикулише прстима прави шестице, Јаред кушнер је купио зграду и петој авенији број 666., Банкари владају светом и ако зависимо од њих ми смо њихово робље. Генерално три шестице су масонска симболика , симболика људи који владају светом. Они су део звери и они ће створити и икону звери, А РФИД чип и биометрија су само оруђе у њиховим рукама, Потпуна контрола целокупне светске популације је њихов крајњи циљ, и у том светлу све то треба тумачити, Нисам ни пророк ни видовит, ово кажем само као могућност коју треба имати у виду, не позивам никога да ми верује него нека свако истражује и проверава,И ја свакодневно истражујем и гледам хоће ли се појавити нешто ново што би бацило неку другу светлост и обасјало све ово са неке друге стране.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Задње Време рече

Ја не мислим да је ствар у броју, већ што на тај начин постајемо робови система, а број се помиње само да нам скрене пажњу да систем потенцира тај број. Тако бар код  има три шестице, www  као протокол за интернет има значење 666. .Илуминати потенцирају тај број а они владају светом. Доналд Трамп вешто на говорима док гестикулише прстима прави шестице, Јаред кушнер је купио зграду и петој авенији број 666., Банкари владају светом и ако зависимо од њих ми смо њихово робље. Генерално три шестице су масонска симболика , симболика људи који владају светом. Они су део звери и они ће створити и икону звери, А РФИД чип и биометрија су само оруђе у њиховим рукама, Потпуна контрола целокупне светске популације је њихов крајњи циљ, и у том светлу све то треба тумачити, Нисам ни пророк ни видовит, ово кажем само као могућност коју треба имати у виду, не позивам никога да ми верује него нека свако истражује и проверава,И ја свакодневно истражујем и гледам хоће ли се појавити нешто ново што би бацило неку другу светлост и обасјало све ово са неке друге стране.

 

Ali ovi tzv. revnitelji idu u takvu krajnost da novi pasosi i licne karte ljude nizvode u ad. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Прављење иконе звери, с обзиром да су се некад стављале на зид, слике Стаљина, Тита, не би ме чудило да се то односи на праву слику и икону, да се створи култ обожавања. Не верујем да је у питању клањање вештачкој интелигенцији или неком апстрактном објекту, идеји, енергији. Клањање вештачкој интелигенцији би могло да буде када би велика већина становништва била атеисти. Јер ко ће бити преварен, атеиста или остатак света који верује у "нешто", а којих је много више? Стварање култа личности, који ће да обожавају масе које верују у нешто ми се чини извеснијим.

"You wear a mask for so long, you forget who you were beneath it."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Evo sa fejsbuka opet pozivanje na neke starce kojima je Svei Duh otkrio.

Taj čin uzimanja lične karte zaista je put u pakao, ukoliko se adekvatno ne vrati dokument i pokaje. Zašto? Zato što Duh Sveti u otkrivenjima mnogim starcima ne pravi razliku između žiga i plastičnih dokumenata. Lična karta odriče ime hrišćansko i ljudsko a ostavlja brojeve kao naš osnovni identitet. Nemoj da me pitaš kako. Samo znam da je tako otkriveno duhovnicima naše ere, starcima i velikim podvižnicima. Zapravo, svaki elektronski dokument je akt koji sadrži taj voljni čin odricanja, tajno ispisanog u jednoj skrivenoj i šifriranoj elektronskoj formi, nevidljivoj za golo oko, ali mašina prepoznaje kodove i tri šestice. To je opštepoznata činjenica o kojoj svi danas bruje jer je raskrinkan metod. Ostaje ti samo da vjeruješ ili ne vjeruješ u to. Svom vlastitom razumu i logici ili razumu duhom prosvjetljenih Božijih ljudi, bolje orijentisanih u umu od nas

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, grigorije22 рече

Evo sa fejsbuka opet pozivanje na neke starce kojima je Svei Duh otkrio.

Taj čin uzimanja lične karte zaista je put u pakao, ukoliko se adekvatno ne vrati dokument i pokaje. Zašto? Zato što Duh Sveti u otkrivenjima mnogim starcima ne pravi razliku između žiga i plastičnih dokumenata. Lična karta odriče ime hrišćansko i ljudsko a ostavlja brojeve kao naš osnovni identitet. Nemoj da me pitaš kako. Samo znam da je tako otkriveno duhovnicima naše ere, starcima i velikim podvižnicima. Zapravo, svaki elektronski dokument je akt koji sadrži taj voljni čin odricanja, tajno ispisanog u jednoj skrivenoj i šifriranoj elektronskoj formi, nevidljivoj za golo oko, ali mašina prepoznaje kodove i tri šestice. To je opštepoznata činjenica o kojoj svi danas bruje jer je raskrinkan metod. Ostaje ti samo da vjeruješ ili ne vjeruješ u to. Svom vlastitom razumu i logici ili razumu duhom prosvjetljenih Božijih ljudi, bolje orijentisanih u umu od nas

Kako ti ne dosadi? Već počinješ da spamuješ sa ovim.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Milos Tijanic рече

Прављење иконе звери, с обзиром да су се некад стављале на зид, слике Стаљина, Тита, не би ме чудило да се то односи на праву слику и икону, да се створи култ обожавања. Не верујем да је у питању клањање вештачкој интелигенцији или неком апстрактном објекту, идеји, енергији. Клањање вештачкој интелигенцији би могло да буде када би велика већина становништва била атеисти. Јер ко ће бити преварен, атеиста или остатак света који верује у "нешто", а којих је много више? Стварање култа личности, који ће да обожавају масе које верују у нешто ми се чини извеснијим.

Сваки Идол је лажни бог. тако рецимо наука слави Ајнштајна , а слављење је део обожавања, стварања идола, лажног бога, Стаљин и Тито су били идоли а данас су некима. Данас су идоли певаљке, уметници, спортисти, све су то лажни богови и идолопоклонство.

Вештачка интелигенција ће да до 2029 претекне људску (бар тако прогнозирају) и кад људи виде колико је интелигентна пожелеће да и они буду такви, Славиће вештачку интелигенцију, пожелеће да и они имају такве моћи , прихватиће инпланте који ће омогућити да и људи имају таква знања јер ће преко импланта бити повезани на сервере на којима је сво знање света, моћи ће свему да приступе и све да знају. 

Предивно јел да, свако би пожелео нешто такво. 

Али ми не знамо какве ће све могућности имати тај чип, тај инплант

Научници манипулишу мозгом миша, и могу да уметну осећања у мозак миша која су снимили у ситуацији кад је миш био добро расположен, 

После тога у стресној ситуацији када му уметну лепа осећања миш се не понаша стресно.

Ако могу мишу, онда ће то моћи да ураде и човеку, Практично су показали да је човека могуће програмирати електронским путем,

Е то је већ нешто забрињавајуће. Али људи не пазе нити размишљају о томе, А толико је примамљиво да ће сви пожелети сво то знање, а уз знање ће добити то да су постали робови. 

Осећањима ће се моћи управљати људима и наметати воља оних који владају светом, и човек ће мислити да све чини од своје воље, несвестан да је манипулисан осећањима и да заправо врши вољу светских владара. Ми не знамо какве све могућности поседује чип који примамо, сигурно да у прво време ће их користити само за ствари које доносе добробит ономе ко га има. И ти људи ће хвалити инплант, свуда ће причати како је то добра ствар, Али кад се почне користити за лоше ствари тада ће већ бити касно да се изађе из свега тога, човек више неће имати слободну вољу јер ће Вештачка интелигенција преко чипа контролисати његове мисли и осећања. А човек без слободне воље је машина, није човек. Одричући се слободне воље ми престајемо да будемо божанска бића и постајемо машине. 

5Г мрежа омогућава велике брзине и пренос великих количина информација, то им је неопходна инфраструктура да би све ово о чему пишем могло да функционише, И будићи да су то јако кратки и ситни таласи то је њихов домет мали па су неопходни репетитори, базе, малте не на свакој бандери.Телефони ће имато по 4-5 антена да ако једну заклонимо прстом сигнал може да иде преко друге антене,  Шта нам то говори? Антене којима ће будући инпланти комуницирати са репетиторима ће морати бити близу површине коже да не би било ометања сигнала, Зато су рука и чело идеална места за тако нешто.

Људи већ стављају силикон под кожу правећи тако избочине  на глави да изгледа као да имају рогове, Још једна избочина мање више, то ће постати мода.

Ето то су неке ствари које сам ја приметио а које можда указују како ће све то изгледати.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...