Jump to content

Ivermectin


Bernard

Препоручена порука

пре 12 часа, Марко Холцлајтнер рече

иначе први који је увео технику mRNA која је у свим вакцинама осим руске и кинесек

Није ни у Британској (астра зенека) 
Astra zeneka = sputnik V, иста технологија. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Avocado рече

Da ne nabrajam sve, evo lista svih povučenih za covid, a sa ctrl-F i "iverme" možeš lako da listaš sve koji se odnose na ivermektin... i svaki od njih ćeš i dalje da nađeš na FLCCC sajtu...

Zaboravih link:

RETRACTIONWATCH.COM

via CDC We’ve been tracking retractions of papers about COVID-19 as part of our database. Here’s a running list, which will be updated as needed. (For some context on these figures, see…

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Помаже Бог!

Пошто је нормално да људи имају различита мишљења, ипак објективна ситуација је да је преко 30% држава увело Ивермектин у протокол лечења. Једна од њих је Индија и то једна област, у којој је практично заустављена епидемија.

Постоје разне дезинформације. Неки кажу укинуто, неки кажу није итд.

Оно што је чињеница и главни мотив FLCCC да почне са израдом протокола је тај да СЗО није имао никакав протокол.

Уколико пратите "пут новца" видећете да се сва медицинска средства, вакцине, лекови итд. врло брзо и по хитном поступку пуштају у промет.

Амерички CDC, NIH (који је и направио вирус у Вухану), FDA су једноставно толико корумпирани да по хитном поступку уз велике неправилности пуштају у промет нове лекове које су патентиране од великих фармакокомпанија. Такође те исте институције блокирају оно што би јефтино парирало њиховим скупим лековима.

Ако искрено мислите да је једна држава попут Америке и са њиховим потпуно ишчашеним начелима (нпр. 500 000 мртве деце у Ираку због санкција, то је њима нормално), иоле релевантна да на нивоу државних институција буде у правцу смањења епидемије, онда стварно нема потребе да дискутујемо, можемо да качимо линкове и тако нешто слично.

Наравно, ово се односи на неке људе који из неког разлога имају искривљену логику.

Поставио сам клип у вези поређења новог Pfizer лека и Ивермиктина. Имају исти механизам дејства, стим што је Ивермектин бољи у одређеном проценту по више параметара.

Оно што је по мени највише забрињавајуће

је што се потпуно спинује прича у вези Ивермиктина, спомињујући токсичност, овердозирање итд. Ни у једном од тих квази чланака који су типа "Отровали се узели лек за коње" потпуно понижава људе који су нашли нпр. дозу од 30mg коју би по протоколу FLCCC било за третман од пет дана, или за једном недељно профилаксу некога са 130кг. 
Значи олигледна пропаганда штетности нечега што су користили чак и за критичне случајеве који су имали позитиван исход
 
Ето, толико за сада
Link to comment
Подели на овим сајтовима

https://jonspoliticalcorner29.quora.com/Why-do-liberals-hate-ivermectin-if-it-has-cured-covid-and-saved-thousands-of-lives-7?ch=10&oid=311153479&share=87389d80&srid=hBJ2Y&target_type=answer

 

"Слушај човече, ја сам из Индије. Тренутно живим у држави која се зове Утар Прадеш (УП). Има око 200 милиона људи (~2/3 америчке популације).

Држава доста заостаје за републичким просеком и по здравственим установама и образовању. Када је делта варијанта снажно ударила овде (21. април), да би показао да држава нешто ради, ЦМ ове државе је рекла да је ивермектин магична пилула и наставила да наређује владиној машинерији да га слободно користи. У данима пре Цовид-а, могли сте да га купите без рецепта, али га је влада толико разгласила да су залихе биле веома тражене и морали су да забрани куповину без рецепта.

Желите да знате шта је све постигао тај Ивермектин?

main-qimg-4fa00068e05111610476ec427cb972

 

Људима је понестало простора и огрева да спале мртве. Тако су многи од њих прибегли закопавању тела у плитке гробове на обалама реке Ганг. Свака обојена тканина коју видите на горњој слици покрива мртво тело испод. Слика је само један део од пола километра од једног великог града (Аллахабада) и погледајте колико у унутрашњост иде та одећа. Овај хаос се десио на свакој обали реке Ганг у сваком граду који лежи дуж ње. Многи други нису могли чак ни да се снађу са таквим сахранама, већ су тела једноставно гурнули у реку.

Ганг је носио лешеве НЕДЕЉАМА.

Толико је Ивермектин ефикасан против ЦОВИД-а.

Учите из туђих грешака."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Tvrdnja da je Ivermektin uticao na suzbijanje epidemije u državi Uttar Pradesh je čista laž. Nema bitne razlike između država u Indiji gde se koristio masovno Ivermektin i onih drugih gde to nije bio slučaj. Zbog toga je Indija zvanično izbacila Ivermektin iz protokola lečenja kovida.

FD9uBNTVcAYjPwt?format=png&name=4096x409

https://twitter.com/BobbyMiller202/status/1459005856058462211

HEALTHFEEDBACK.ORG

After a second devastating COVID-19 wave, India experienced a sharp decline in the number of COVID-19 cases in many regions, some of them promoting ivermectin use. However, no evidence...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@fsa Овај, хвала ти на информацијама.

Мислим, рођак/пријатељ ти рекао, на официјални медији не знају, 

Ипак, питам се због чега онда Pfizer развија/развио лек који ради на истом принципу као Ивермектин, тј на блокирању 3CL (Identification of 3-chymotrypsin like protease (3CLPro) inhibitors as potential anti-SARS-CoV-2 agents). И оритом је Ивермектин јачи тј широг спектра и покрива више потенцијалних мутација вируса

То није monopulavir из Мерка, који не ради на том механизму.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 часа, fsa рече

Tvrdnja da je Ivermektin uticao na suzbijanje epidemije u državi Uttar Pradesh je čista laž.

 

Ја колико знам ,тврдња је да је смртност мања, и 2.4 где се није користио ив на 2.0 где се користио. А не да је број инфекција био мањи. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 50 минута, haveaniceday рече

Ја колико знам ,тврдња је да је смртност мања, и 2.4 где се није користио ив на 2.0 где се користио. А не да је број инфекција био мањи. 

Prepun je Twitter tvrdnji da je Ivermektin zaustavio epidemiju u Indiji...

Jedan od glavnih promotera Ivermektina je Dr Pierre Kory ( predsednik i suosnivač famoznog FLCCC-a ). On je čak tvrdio da preventivno uzimanje sprečava i oboljevanje od kovida ( "if you take it, you will not get sick" )... a potom se i sam razboleo.

Evo kako je prošao rad čiji su autori on i njegov kolega iz FLCCC-a Paul Marik:

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, fsa рече

Prepun je Twitter tvrdnji da je Ivermektin zaustavio epidemiju u Indiji...

 

Nisam znao, ja ne pratim te budale iskreno, trudim se da pratim samo ozbiljne ljude. Ono sto su ozbiljni ljudi pricali o ivermektinu jeste invitro rezultati i da je bila ta razlika od 0.4 smrttnosti u regijama koja moze da bude zbog ivermektina a moze da bude samo slucajnost i produkt drugih faktora ili prosto razlika u brojanju. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@haveaniceday @haveaniceday

Мене занима да прокоментаришете сведочанства и видео записе људи којима су доктори и лекари из FLCCC помогли. Занима ме на основу ког механизма су успели да постигну то што су урадили.

Такође нпр. Dr. John Campbell и његове емисије и његове анализе да прокоментаришете, што нисте до сада радили.

Живи били

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 часа, Марко Холцлајтнер рече

@haveaniceday @haveaniceday

Мене занима да прокоментаришете сведочанства и видео записе људи којима су доктори и лекари из FLCCC помогли. Занима ме на основу ког механизма су успели да постигну то што су урадили.

Такође нпр. Dr. John Campbell и његове емисије и његове анализе да прокоментаришете, што нисте до сада радили.

Живи били

 

Не да сам коментарисао него сам их и делио. Ја мислим да је све ово са ивермицитином смешно шта се дешава. Треба пустити науку да ради што ради. 
Исто тако видим велики притисак медија на науку и генерално нарацију. 

Исто тако су притискали и молнуплавир.

Међутим, (за сада) изгелда да ивермицитин има јако мали утицај на ковид, ако га има уопште. Једноставно је тако како је.

Оно што је мени гадно, јесте чињеница да медији и даље луептају лек за коње итд. Што је опет нека врста друштвеног притиска на науку и њена истраживања. 

Наука треба да ради свој посао и треба да настави са истраживањем ефеката ивермецитина ако нема ништа друго што ради од лекова, међутим бојим се да због притисака никада то неће бити до краја завршено како треба а већ излазе боље терапије. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 часа, GeniusAtWork рече

Постаје занимљиво...

 

E o tome pricam. Mediji guraju naraciju, uvaljuju ljudima argumente, probiraju argumente kojim naoruzavaju svoje citatelje dok sakrivaju sve ostale. 
Meni je sve to jadno i gadno. 

I kao da namerno sipaju naftu u nadrilekarstvo i raznorazne viber grupe i guraju ih u prvi plan da ispadne da je neki sukob nauke i nekih budala....
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Токсични ефекти употребе ивермектина повезани са превенцијом и лечењем Цовид-19

https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMc2114907?query=TOC&cid=NEJM eToc, October 21, 2021 DM395995_

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...