Jump to content

Ivermectin


Bernard

Препоручена порука

пре 16 минута, RYLAH рече

Не смеју лекове за коње да пију.

Лек се користи и за људе.

 image.png.c4d9173f3c7d563e880e5be6fed42dc4.png

 

Многи лекови који се користе за људе се користе и за животиње. Ја сам нпр мојим псима давао антибиотике које сам и ја пио, наравно по рецепту ветеринара. 

За овај лек конкретно постоји верзија за људе и за животиње. Нешто сумњам да је доктор неком преписао верзију за животиње. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, sanja84 рече

Screenshot_20210912-145045.png

Не знам одакле је потекла прича да је лек ”за животиње” .. мислим технички је тачно, пију га и животиње и људи али се констатно у медијима гура као да није за људе уопште..

Новинари су стварно смеће вероватно су чули за једног лика који је конзумирао тај лек једном негде и сада сви преписују једни од других да би правили драму.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, haveaniceday рече

За овај лек конкретно постоји верзија за људе и за животиње. Нешто сумњам да је доктор неком преписао верзију за животиње. 

Opet ovaj o doktorima... ljudi se truju masovno uzimaju ga na svoju ruku jer veruju budalama po intenetu a ovaj je  u ko zna kojem svetu svoje maste gde je sve sareno i u obliku lizalica... 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, sanja84 рече

@haveaniceday ovo mi je iz registra lekova Slovenije... Tako da.. Kutija od 20tbl je 194 evra...tako piše. 

 

Ama jel leci koronu?

Zapeli ste s tim jel lek za ljude ili nije a niko ne prica o tome da lek ne reci nikakvu koronu.

 

JEsi mu citala nuspojave? Gore od vakcina... al nesto osecam da vam to ne smeta mnogo u ovom slucaju jer je ovo ipak PRAVI lek koji se promovise na juћubu a ne neka eksperimentalna genska terpaija :D 

 

Ako te ne mrzi napisi ovde nuspojave za ivermektin... Da znaju ljudi

 

Pritom, kutija Ivermektina kosta 80 (OSAMDESET) dolara, tako da ono... bravo za cajper koji ste udarili farmakomafiji koja je htela da se bogati od vakcina :D 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, haveaniceday рече

Лек се користи и за људе.

Јесте, ево за шта се користи за људе: Ivermectin is approved for human use to treat infections caused by some parasitic worms and head lice and skin conditions like rosacea.

То стоји на сајту ФДА, у вести како не треба да се користи за лечење Ковида. Писали лекари из ФДА. 

WWW.FDA.GOV

Ајд сад, спинуј ми ово тако да буде да Ивермектин заправо треба користити и за Ковид, да су они силни потровани заправо дебили који само нису знали како се користи лек који не треба ни да се користи, и како нуспојаве попут невољног пражњења црева нису толико страшне. А да притом све време останеш на становишту да треба слушати науку.

Е, да, само што има још једна фора: Постоји Ивермектин овај за људе, али то није Ивермектин који ови кретени користе. Они користе верзију лека која је баш за животиње, из неког разлога. Вероватно их је неко упалио како једино та верзија може да им помогне. Не знам у чему се разликују те две верзије лека, али знам да има разлике, и да ови ликови користе верзију за коње.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, sanja84 рече

ovo mi je iz registra lekova Slovenije... Tako da.. Kutija od 20tbl je 194 evra...tako piše. 

Постоји Ивермектин који лечи пар врста паразита код људи, али то није верзија о којој причамо. Ови што мисле да Ивермектин лечи Корону баш циљано узимају верзију за животиње (за коње). Не знам због чега и ко их је упалио да то раде, али не узимају верзију лека за људе.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, RYLAH рече

Јесте, ево за шта се користи за људе: Ivermectin is approved for human use to treat infections caused by some parasitic worms and head lice and skin conditions like rosacea.

То стоји на сајту ФДА, у вести како не треба да се користи за лечење Ковида. Писали лекари из ФДА. 

WWW.FDA.GOV

Ајд сад, спинуј ми ово тако да буде да Ивермектин заправо треба користити и за Ковид, да су они силни потровани заправо дебили који само нису знали како се користи лек који не треба ни да се користи, и како нуспојаве попут невољног пражњења црева нису толико страшне. А да притом све време останеш на становишту да треба слушати науку.

Е, да, само што има још једна фора: Постоји Ивермектин овај за људе, али то није Ивермектин који ови кретени користе. Они користе верзију лека која је баш за животиње, из неког разлога. Вероватно их је неко упалио како једино та верзија може да им помогне. Не знам у чему се разликују те две верзије лека, али знам да има разлике, и да ови ликови користе верзију за коње.

Не спинујем ништа само сам указао на чињеницу да се користи и код људи и да није лек  за коње. То је просто неистина. Не знам шта су дебили радили и да ли се неко отровао, али овде се причало и о иверцину који су доктори преписивали

О томе да има нека антивирална дејства постоји пар студија, могу да их ископам опет ако те занима али стврно не желим да ме гурате у ситуацију где се ја залажем за то да неки дебили пију лек који им не преписује доктор, јер се полако прави нека таква ситуација. 

тако да је најбоље да се прво разјасни о чему причамо.. ја знам да су доктори преписивали иверцин неким пацијентима за ковид (за шта имам студије да покријем) али свакако не желим да испадне да сам у некој причи где ја промовишем људима да купују дозе иверцина за  животиње на своју руку. 
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, RYLAH рече

Постоји Ивермектин који лечи пар врста паразита код људи, али то није верзија о којој причамо. Ови што мисле да Ивермектин лечи Корону баш циљано узимају верзију за животиње (за коње). Не знам због чега и ко их је упалио да то раде, али не узимају верзију лека за људе.

Supstanca je ista. Doze su različite. 

  • Свиђа ми се 1

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мислим да медији намерно шире пропаганду и праве забуну. Исто као са оним хидроклорикином или како се зваше. Ево и дан данас га користе, изгледа има ок резулатте... 

Можда су нашли пар неких дебила који су узимали верзије за коње на своју руку и сада лапрдају свашта без стида и срама, што је очекивано од медија. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...