Jump to content

ĆIRILICA SVUDA - OD FAKULTETA DO RAČUNA I POTVRDA: Šta piše u nacrtu zakona koji je Vučić predao Dodiku?

Оцени ову тему


JESSY

Препоручена порука

пре 10 минута, haveaniceday рече

Ovo je jedan od nacina da kazes "u pravu si", ne bas dostojanstven ali svakako jedan od nacina. 

Mislim, vidim ja po tvom radu da se ti slazes sa mnom.. mozes da racionalizujes i laprdas po forumima koliko hoces. Svi radovi su ti u standardima "zapadnjacke" umetnosti i estetike. Poprilicno si ogranicen, da tako kazem. Ne mazes menstrualnu krv po parcetu papira i nazivas to umetnoscu.

 

Molim te ne uzimaj umetnost u usta u ma kojem obliku.

Drzi se ocila, dvoglavih orlova, kokardi, nozeva i zica....

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, haveaniceday рече

Sve je to umetnost. Samo se tebi ne svidja ta umetnost, ti bi da je unistis. Klasican autoshovonista. 

 


 

Znas ti cvetka sta je umetnost...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, haveaniceday рече

 ti bi da je unistis

Stvarno si najgora sorta ljudi. Mislio sam da nema nista ispod Bilbije. Al kad malo razgrnes mulj i kanalizaciju, eto tvoje face... Kezi se...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, haveaniceday рече

Klaud king "umetnost trazi slobodu, ona je univerzalna svi smo mi umetnici"

Takodje klaudking :

Objasni?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, cloudking рече

Stvarno si najgora sorta ljudi. Mislio sam da nema nista ispod Bilbije. Al kad malo razgrnes mulj i kanalizaciju, eto tvoje face... Kezi se...

Najgora sorta ljudi je ona koja vidi problem u zakonu koji se bavi cuvanjem i zastitom cirilice. 
Ona kojoj se ne svidja "Dara iz jasenovca" jer povezuje Srbe i podseca ih da su Srbi i da postoje kao Srbi da imaju svoj nacionalni identitet i istoriju.
Oni koji podrzaveju  drzavno finasiranje izlozbi koje "dekontaminiraju" srpsku kulturu od nacionalizma.
Oni koju nisi sposobni i ne zele da cuvaju i odrzavaju svoju kulturu i tradiciju.
Ona koja se stidi porekla, nacije, roda.
Ona koja misli da je biti patriota i nacionalista uvreda i losa stvar i konstatno ih koristi u derogativu

To je najgora sorta ljudi. 







 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, cloudking рече

Objasni?

Pa lepo, pricas da je umetnos sve da je sloboda da je svako umetnik itd. I onda pljujes po jednoj formi umetnosti. Osudjujes je, unizavas, i stavljas u hijearhijsku skalu. Ne dozvolajvas slobodu. I ljudima koji pricaju da im je to dobra umetnost pricas da ne znaju sta je umetnost, da su zatucani itd ostale gluposti.

Kako bi rekli amerikanci "you cant have your cake and eat it too" e to ti hoces sa umetnoscu. DA ti budes arbitraza ko se razume koliko u umetnost i ko je koliko umetnik ali ujedno da siris pricu kako je svako umetnik, i svako izrazavanje je umetnost, i nema bolje i losije umetnosti. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, haveaniceday рече

Najgora sorta ljudi je ona koja vidi problem u zakonu koji se bavi cuvanjem i zastitom cirilice. 
Ona kojoj se ne svidja "Dara iz jasenovca" jer povezuje Srbe i podseca ih da su Srbi i da postoje kao Srbi da imaju svoj nacionalni identitet i istoriju.
Oni koji podrzaveju  drzavno finasiranje izlozbi koje "dekontaminiraju" srpsku kulturu od nacionalizma.
Oni koju nisi sposobni i ne zele da cuvaju i odrzavaju svoju kulturu i tradiciju.
Ona koja se stidi porekla, nacije, roda.
Ona koja misli da je biti patriota i nacionalista uvreda i losa stvar i konstatno ih koristi u derogativu

To je najgora sorta ljudi. 







 

Ni ti ni ja ne poznajemo ni jednu osobu koja se uklapa u ove kategorizacije.

Jel znas zasto? Zato sto je ovo samo plod tvojih mentalnih masturbacija, projektovanja i opstih mesta jer nisi sposoban i za cim konkretnim i adresiranim pritom ti je centar za apstraktno razmisljanje (koji nas odvaja od zivotinja) zakrzljao da bi se bolje prilagodio novoj ulozi Vucicevog prknoljuba cime si popunio rupu u srcu koja ti je ostala kad je Tramp najuren...

 

Batali me. Pliz.

Sto bi reklo Zone- nesmo prilika...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 минута, haveaniceday рече

Pa lepo, pricas da je umetnos sve da je sloboda da je svako umetnik itd. I onda pljujes po jednoj formi umetnosti. Osudjujes je, unizavas, i stavljas u hijearhijsku skalu. Ne dozvolajvas slobodu. I ljudima koji pricaju da im je to dobra umetnost pricas da ne znaju sta je umetnost, da su zatucani itd ostale gluposti.

U zivotu nisam ista slicno rekao.

Jel mogu da ti dam pare da me izostavljas iz ovih fekalija koje nazivas misljenjima? Svako ima cenu, ajde kazi i placam. 

Ne mogu stvarno da se prilagodjavam ovim mentalnim proseravanjima i da se osvrcem na njih. 

Ti si glup covek i tu nema pomoci. Nesto genetetski je u pitanju. Bio si glup i kad si bio ateista a sad si i gluplji...

пре 21 минута, haveaniceday рече

Kako bi rekli amerikanci "you cant have your cake and eat it too" e to ti hoces sa umetnoscu. DA ti budes arbitraza ko se razume koliko u umetnost i ko je koliko umetnik ali ujedno da siris pricu kako je svako umetnik, i svako izrazavanje je umetnost, i nema bolje i losije umetnosti. 

Molim te. NIKADA ni ne pokusavaj da uzimas umetnost u usta barem ako su pored tebe neke odrasle osobe. Eto toliko te molim. Ucini uslugu umetnosti...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, cloudking рече

Ni ti ni ja ne poznajemo ni jednu osobu koja se uklapa u ove kategorizacije.

Ja poznajem. Ti se uklapas u sve kategorije koje sam nabrojao. 

Znam da se bojis da se pokazes u takvom svetlu, ali jesi takav... 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, cloudking рече

Ti si glup covek i tu nema pomoci. Nesto genetetski je u pitanju. Bio si glup i kad si bio ateista a sad si i gluplji...

Ne zna covek, da li si tada lagao kada si mi pricao da sam super pametan itd.. ili sada lazes kada kazes da nisam to bio ni tada ali zna da si lazov. :)

 

 

  • Хахаха 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 34 минута, haveaniceday рече

Ja poznajem. Ti se uklapas u sve kategorije koje sam nabrojao. 

 

Meni je tebe iskreno zao...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 32 минута, haveaniceday рече

Ne zna covek, da li si tada lagao kada si mi pricao da sam super pametan itd.. ili sada lazes kada kazes da nisam to bio ni tada ali zna da si lazov. :)

 

 

Menja mišljenje k'o Astra Zeneca :smeh1:

Milost i istina neka te ne ostavlja; priveži ih sebi na grlo, upiši ih na ploči srca svojega!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, cloudking рече

 da bi se bolje prilagodio novoj ulozi Vucicevog prknoljuba cime si popunio rupu u srcu koja ti je ostala kad je Tramp najuren...

direct-hit-joypixels.gif

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...