Jump to content

ĆIRILICA SVUDA - OD FAKULTETA DO RAČUNA I POTVRDA: Šta piše u nacrtu zakona koji je Vučić predao Dodiku?

Оцени ову тему


JESSY

Препоручена порука

Пре сат времена, Вилер Текс рече

Поента је да си неписмен а причаш о крезубим снедвичарима. Иначе ти не би ништа рекао  Само ти иди "на Истру" и уживај.

Sta su snedvicari? :)))

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, cloudking рече

Sta su snedvicari? :)))

Ја се на своју писменост никад нисам ни позивао. Брзо пишем и то је грешка у куцању. А кад идеш "на Истру" и причаш како је неко необразована нациЈоналистичка багра је већ нешто друго. :)

 

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Вилер Текс рече

Ја се на своју писменост никад нисам ни позивао. Брзо пишем и то је грешка у куцању. А кад идеш "на Истру" и причаш како је неко необразована нациЈоналистичка багра је већ нешто друго. :)

 

 

 

.. bukvalno svi ti "liberali" tretiraju sve "sendvicare" kao da su manje ljudi od njih dok se u isto vreme pozivaju na humanost, kulturu, intelektualizam itd..

Zato sam se ja na vreme odrekao tih gluposti u politickom zivotu. Nista ja nisam bolji od lika koji radi u komunalnom i glasa za vucica da bi zadrzao posao. Isto je on covek / srbin / gradjanin srbije koliko i ja.

Iako za klaudkinga on nije covek isto koliko i drugi... on je za njega "krezubi sendvicar" 
 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, haveaniceday рече

.. bukvalno svi ti "liberali" tretiraju sve "sendvicare" kao da su manje ljudi od njih dok se u isto vreme pozivaju na humanost, kulturu, intelektualizam itd..

Zato sam se ja na vreme odrekao tih gluposti u politickom zivotu. Nista ja nisam bolji od lika koji radi u komunalnom i glasa za vucica da bi zadrzao posao. Isto je on covek / srbin / gradjanin srbije koliko i ja.

Iako za klaudkinga on nije covek isto koliko i drugi... on je za njega "krezubi sendvicar" 
 

 

Dobar pokusaj, ali kao i obicno- corak.

Nista osim najdubljeg postovanja nemam za svakog coveka na ovoj planeti bez obzira kojoj socijalnoj ili nacionalnoj grupi pripada... a zna se ko ste i sta ste vi "krezubi sendvicari". Ovi pokusaji da vas izjednacis sa "obicinim stanovnistvom" je jalov i naravno (posto si ti u pitanju) provaljen...

A koga ti smatras za manje ljude gospodine "velika srbija" i "arijevski mim"? To pitanje bolje i da ne postavljamo :))

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 минута, cloudking рече

Nista osim najdubljeg postovanja nemam za svakog coveka na ovoj planeti bez obzira kojoj socijalnoj ili nacionalnoj grupi pripada... a zna se ko ste i sta ste vi "krezubi sendvicari". Ovi pokusaji da vas izjednacis sa "obicinim stanovnistvom" je jalov i naravno (posto si ti u pitanju) provaljen...

Класична потврда онога што @haveaniceday  каже.

Не поштујеш ти ништа и никога. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, Вилер Текс рече

Класична потврда онога што @haveaniceday  каже.

Kako to mislis, objasni?

 

(ge sad kad se pogubi i klisne u neki od uobicjaenih unapred spremljenih odgovora  poput "pitaj uciteljicu" ili "samo ce ti se kasti" ili tako neka glupa neinventivno sendvicarska fora :) )

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 49 минута, cloudking рече

Kako to mislis, objasni?

 

(ge sad kad se pogubi i klisne u neki od uobicjaenih unapred spremljenih odgovora  poput "pitaj uciteljicu" ili "samo ce ti se kasti" ili tako neka glupa neinventivno sendvicarska fora :) )

Ја теби треба тебе да објашњавам?

Ево укратко, мада не вреди : Ти декларативно поштујеш све али мрзиш људе који гласају за снс. Људе који бране своја уверњења називаш сендвичарима итд. Озбиљан си лудак ако не можеш да схватиш да ни хеванајсдеј ни Билбија ни ја и ко зна колико још људо не пишемо то што пишемо због било какве користи. За разлику од тебе ја нисам на државним јаслама државе коју презирем.  И онда лупеташ како неки нациЈоналисти ( инсистира на писмености а седи "на Истри") мрзе Румуне, Хрвате...

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 20 минута, Вилер Текс рече

И онда лупеташ како неки нациЈоналисти ( инсистира на писмености а седи "на Истри") мрзе Румуне, Хрвате...

Haveaniceday je rekao da 80% hrvata mrzi srbe. Zar to nije mrziteljska izjava? Takodje je rekao da je on promoter ideje o Velikoj Srbiji. Takodje kaze za sebe da je  nacionalista.

BIlbija je rekao da su hrvati niza vrsta od zivotinja. Takodje za sebe kaze da je nacionalista.

Ti si rekao da su hrvati vaspitani od malih nogu kao ustase. Takodje se izdajes za nacionaistu.

Svi zajedno prihvatate narativ da svi narodi u okruzenju imaju samo jedan cilj a to je unistenje srpskog naroda. Svi se predstavljate kao nacionalisti

 

Ja ne mogu da vidim gresku u mojoj logici. Meni ovo ne deluju kao izjave pacifista i filantropa.

 

пре 20 минута, Вилер Текс рече

За разлику од тебе ја нисам на државним јаслама државе коју презирем

NIsam ja na drzavnim jaslama. Nego na tvojim jaslama. Vasim. Nemate prava da se bunite za to sto od vaseg poreza primam platu jer nemate problem sa takvim drzavnim uredjenjem. Ja imam. A to sto kritikujem poslodavca za kog radim samo ukazuje na to da nemam podanicki mentalitet prema kojem treba oprastati zlodela onome od koga imas neku korist. A meni pritom i nije Vucic gazda nego vi, pa zato nemam nikakav problem da ga kritikujem dok radim u drazvnoj firmi jer u mom svetu Vucic nije izjednacen sa drzavom. "Drzava to sam ja" je njegov narativ za vas sendvicare koji vi ocigledno gutate ko vitamin C. Ja ne radim za Vucica. Vucic je obican predsednik ove drzave. A posao sam dobio u vreme neke bivse vlasti na osnovu svojih kvaliteta bez ikakvih politickih ingerencija... ali naravno, u to je danas malo teze poverovati. Svi cete da serete na gomilu o tome kako su zuti bili jos gori i da nikad nije bilo bolje nego sada, a ja sam ti zivi primer da se nekada posao nije nuzno dobijao partijskom knjizicom... nesto sto je danas maltene nezamislivo. Al vi ne biste imali puno pojma o tome, jer vam maric i mitrovic pune glavu malo drugacijim pricicama.

 

пре 20 минута, Вилер Текс рече

Ти декларативно поштујеш све али мрзиш људе који гласају за снс.

Delimicno si u pravu. Ne mrzim vas, samo vas ne postujem. I iskreno plasim vas se jer mi na oci kradete buducnost dece. Vec sada je 90% izvesno da je mojoj porodici buducnost van Srbije a to je nesto sto nikada necu moci da vam oprostim. Jer, vama svaka cast, ali ja zaista ne mogu decu da vaspitavam da budu partijski poslusnici da bi mogli da se ostvare u zivotu i radije cu im ponuditi neki sistem gde ce ih ljudi ceniti na osnovu njihove strucnosti, sposobnosti i pameti.  

 

пре 20 минута, Вилер Текс рече

Људе који бране своја уверњења називаш сендвичарима итд.

Imam prava da nazivam koga god hocu kako god zelim. I ubica brani svoja uverenje pa je  opet ubica.

 

пре 20 минута, Вилер Текс рече

Озбиљан си лудак ако не можеш да схватиш да ни хеванајсдеј ни Билбија ни ја и ко зна колико још људо не пишемо то што пишемо због било какве користи.

Ja znam da ne pisete iz koristi. To je jedina stvar za koju vas namerno zajebavam iako znam da verovatno nije tacna. Osim Milana Nikolica, za njega imam sumnje da se opasno koristi o ovo botovanje odn. da mu je to po sluzbenoj duznosti.

Time sto kazem da pisete iz koristi vas zapravo branim. Jer je alternativno objasnjenje daleko, daleko gore...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 49 минута, cloudking рече

Ti si rekao da su hrvati vaspitani od malih nogu kao ustase. Takodje se izdajes za nacionaistu

Не сви. Неки јесу. Званична прича је  "усташтво је лоше" а у пракси се отежава и чини немогућ живот Србима у НДХ2. 

Многи, тачније већина су васпитани тако да ни не знају ништа о усташким злочинима над Србима и онда када сазнају за то мисле да Срби лажу јер је то правац пропаганде: Срби лажу, агресори итд. И онда се лицемерно каже да се Срби у НДХ2 поштују. 

То што постоје сви ти облици усташтва, не значи да мрзим Хрвате.

пре 49 минута, cloudking рече

. I iskreno plasim vas se jer mi na oci kradete buducnost dece

Нема чега да се бојиш. Не крадем ја никоме ништа. 

А ти дословно разграђујеш државу својим антисрпским и антидржавним ставовим. Ти не можеш да одвојиш снс од добрих ствари које држава ради. И зато си гори од сваког снс лопова. Он је лопов а ти би да се укине српство. Критикуј ти Вучића има и за шта. Али ако га прозиваш и спрдаш се са стварима које ради а добре су ( закон о ћирилици, споменици, филм о Јасеновцу, обележавање страдања у злочиначком прогону Срба у Олуји....) онда ти рушиш и државу и народ.

Какав црни партијски послушник? Па члан странке у животу нисам био. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 часа, Вилер Текс рече

Ти не можеш да одвојиш снс од добрих ствари које држава ради. И зато си гори од сваког снс лопова. Он је лопов а ти би да се укине српство. Критикуј ти Вучића има и за шта. Али ако га прозиваш и спрдаш се са стварима које ради а добре су ( закон о ћирилици, споменици, филм о Јасеновцу, обележавање страдања у злочиначком прогону Срба у Олуји....) онда ти рушиш и државу и народ.

Какав црни партијски послушник? Па члан странке у животу нисам био. 

Niko ga ne kritikuje zbog toga sto radi dobre ili lose stvari. Kritikujem ga zato sto ne postuje ustav i zakone ove zemlje. a ljudi koji se izdaju za patriote nemaju nikakav problem sa tim jer ih je kupio tim sporadicnim stvarima koje im prijaju.

 

Kao da ti udje lopov u kucu i iznosi ti jednu po jednu stvar, ali svaki put kad prodje pored tebe iznoseci nesto sto je tvoje on ti dobaci "ti si najbolji domacin u selu" ili "svaka ti cast kako vodis ovo imanje" ili ti da po jednu brojanicu, slavsku svecu ili crkveni kalendarcic besplatno a ti se ko siparica smejuljis dok prica i radi sve te lepe stvari i jos mu i pripomognes kad mu zapne oko neceg teskog, samo zato jer ti je milina oko srca zato sto je pravoslavac i zato sto cuva pravosalvlje s tim svecama, kalendarcicima i brojanicama... 

ОВАЈ ПАСУС ЈЕ ОБРИСАН СА САЈТА, ЈЕР СЕ ПОМИЊЕ ПОРОДИЦА! УКОЛИКО СЕ НАСТАВИ, СЛЕДИЋЕ ДУГ БАН СА САЈТА. АДМИНИСТРАТОР

 

пре 10 часа, Вилер Текс рече

А ти дословно разграђујеш државу својим антисрпским и антидржавним ставовим.

Nemam ni jedan antisrpski stav. Imam puno antinacionalistickih stavova a problem je sto je  u tvom svetu nacionalizam= drazava/narod. Pa atak na nacionalizam dozivljavas kao napad na naciju. Isto kao sto naprednjaci napad na Vucica dozivljavaju kao napad na Srbiju.

Evo, ja sam umetnik po struci. Zamisli da ja sad poistovetim umetnost sa drzavom i svaki put kad neko kaze da je neka umetnicka izlozba losa ja zakljucim da je on antisrbin. Jel to ne bi bilo smesno, kazi? Eto tako i vi meni zvucite... 

 

KOliko je nacionalizam trula i glupa ideologija svedoci svakodnevni zivot. Pogledaj biznis svet, ili kulturno umetnicki, turisticki ili sportski cak. Svuda ljudi saradjuju i ostvaruju korist od te saradnje. Nikom ne pada na pamet da hrvate ili bosance ili bilo koga drugo tretira kao nize od zivotinja. Poslovi se sklapaju, i kod velikih i kod malih kompanija. Kulturne razmene i ne prestaju. Turizam ne posustaje. Ljudi cirkulisu, druze se, saradjuju. Svi se trude da  u svom domenu "osvoje" trziste u regionu bez ikakvih sovisnistickih ili naciJonalsitickih primesa... Znas li koliko ima poslovnih ljudi koji ce ti reci "ej necemo da saradjujemo sa hrvatskom, prepusti to trziste drugoj kompaniji, posto su nam oni klali decu" ili "Ej, necemo da organizujemo plesni festival sa Zagrepcanima jer oni su Hrvati klali su nam decicu" ili "ej, ukidaj ture do briona i hvara necemo valjda da vodimo ljude kod hrvata koju su nas klali"... jel znas koliko? Nula...

Obicnom svetu ste vise preko kufera sa svojim Velikim Srbijama i nezavisnim Hrvatskama, etnickim drzavama i genetskim odstrelima...

Jedino vas sacica naciJonalista sa obe strane (!) i dalje trube, mere kite i broje zrtve i smetaju normalnim ljudima koji samo zele da zive svoj zivot... Tu nema razlike izmedju tebe i ustase. Sto ti objasnjavamo odavno... NaciJonalista je naciJonalista. A tvoj zatvoreni um kritiku naciJonalizma vidi kao atak na srpstvo, u nemogucnosti da shvatis da niko ne kritkuje SRPSKI naciJonalizam, nego naciJonalizam...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 28 минута, cloudking рече

Niko ga ne kritikuje zbog toga sto radi dobre ili lose stvari. Kritikujem ga zato sto ne postuje ustav i zakone ove zemlje. a ljudi koji se izdaju za patriote nemaju nikakav problem sa tim jer ih je kupio tim sporadicnim stvarima koje im prijaju.

Шта причаш ти? Критикује се за лоше хвали се за добро. Устав сви крше, Тадић такоће. Е глуми уставобранитеља.

пре 30 минута, cloudking рече

Nemam ni jedan antisrpski stav.

Лажеш. Спрдаш се у задње верем са проблемом Срба у ЦГ и причаш како Срби нешто мрзе Црногорце (који су исто) а као задња фукара прећуткујеш усташу Мила и цетињске томсоне. То је само један од многих твоких ставова.

пре 32 минута, cloudking рече

Na kraju kad iznese poslednju stvar, zamoli te da se zajedno pomoilte bogu... e tu te vec doveo u stanje u kojem bi mu i rodjenu zenu poajmio samo ako bi pitao.

Слушај клипане, ово ти је други пут да ми помињеш жену у оваквом идиотском контексту. Обично си говно од човека а не уметник. Гадиш ми се смраду.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 55 минута, Вилер Текс рече

Шта причаш ти? Критикује се за лоше хвали се за добро. Устав сви крше, Тадић такоће. Е глуми уставобранитеља.

Nije tacno. Tadic je predsednik vanparlamentarne stranke. Nije u poziciji da krsi ustav sve i da oce, samo zakon... a to koliko je krsio ustav dok je bio predsednik vidimo po tome sto se em seta slobodno zemljom ciji je predsednik bio (vucic ce ili morati da pobegne dok mu vi ispadate sa krila od aviona, ili da zavrsi u zatvoru dozivotno) em nesto ne vidim da zivi bogataskim zivotom od para koje je "nakrao" krseci taj isti ustav... 

SNS vrshuska ti je listom na dedinju... eno ih... idi da ih gledas ko u zooloskom vrtu.

Najlakse je gledati u informer kao da je biblija, tesko je ukljuciti mozak...

пре 55 минута, Вилер Текс рече

Лажеш. Спрдаш се у задње верем са проблемом Срба у ЦГ и причаш како Срби нешто мрзе Црногорце (који су исто) а као задња фукара прећуткујеш усташу Мила и цетињске томсоне. То је само један од многих твоких ставова.

Na ovom forumu nisam ni jednom pisao o problemima  u Crnoj Gori... i tebe zahvatio onaj haveaniceday-jev lazljivi virus?

пре 55 минута, Вилер Текс рече

Слушај клипане, ово ти је други пут да ми помињеш жену у оваквом идиотском контексту. Обично си говно од човека а не уметник. Гадиш ми се смраду.

Ne pricam o tvojoj zeni nego koristim metaforu, preneseno znacenje. Izvinjavam se zbog toga sto sam za trenutak pretpostravio da imas makar toliko kognitivnih moci da umes da razumes stilske figure jezika koji kobajagi govoris. 

 

пре 55 минута, Вилер Текс рече

Обично си говно од човека а не уметник.

Pre svega sam covek i patriota.

 

 

Ajde oladi se malo... idi prikolji nekog hrvata, osecaces se lepse posle toga. Ja sam ovde. Cekam te da se razgovaramo ;) 

 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, cloudking рече

Nije tacno

Да тачно је. Сви осим Коштунице кога вероватно не можеш да смислиш. А вероватно си био 2006. у Чедином трипу "у устав га виста"

пре 4 минута, cloudking рече

Na ovom forumu nisam ni jednom pisao o problemima  u Crnoj Gori... i tebe zahvatio onaj haveaniceday-jev lazljivi virus

Лажеш ко пас. Говорио си нешто.у стилу ајде оћете да нападате Црногорце нацијоналисти српски. Добро се зна да цетињски томсони нападају на све изворно црногорско.тј српско али ту чутиш као задња фукара.

 

пре 5 минута, cloudking рече

Ne pricam o tvojoj zeni nego koristim metaforu, preneseno znacenje. Izvinjavam se zbog toga sto sam za trenutak pretpostravio da imas makar toliko kognitivnih moci da umes da razumes stilske figure jezika koji kobajagi govoris. 

Користи те метафоре на својој жени фукаро. 

 

пре 6 минута, cloudking рече

Pre svega sam covek i patriota

Ти си себе свео на миша.

 

пре 8 минута, cloudking рече

Ajde oladi se malo... idi prikolji nekog hrvata, osecaces se lepse posle toga. ;)

Препушио си се дроге билмезу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Вилер Текс рече

Лажеш ко пас.

 

Kао задња фукара.

 

Користи те метафоре на својој жени фукаро. 

 

Ти си себе свео на миша.

 

Препушио си се дроге билмезу.

 

Pravoslavni patriJotizam...

Neka hvala ;) 

 

 

P.S. Inace, odlicna argumentacija :D 

  • Радостан 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, cloudking рече

 

Pravoslavni patriJotizam...

Neka hvala ;) 

 

 

P.S. Inace, odlicna argumentacija :D 

И сад се извлачиш као задња слина...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...