Jump to content

ĆIRILICA SVUDA - OD FAKULTETA DO RAČUNA I POTVRDA: Šta piše u nacrtu zakona koji je Vučić predao Dodiku?

Оцени ову тему


JESSY

Препоручена порука

Пре сат времена, cloudking рече

Da nisi probao da se vadis da je "namerno" ne bi postalo ocigledno da si se zajebo... ja sam planirao da cutim inace. Nisam hteo da te prozivam za to, cisto da znas.... bolje si cuti sledeci put :D 

А сигурно. Али утврдисмо да не подносиш Хрвате.:smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Вилер Текс рече

А сигурно. Али утврдисмо да не подносиш Хрвате.:smeh1:

Samo ako su naciJonalsiti, a to ionako nije etnicka odrednica nego mentalna.  Bilo da su Srbi ili da su Hrvati naciJonalisti su izvor svih zala i povod svih zverstava, ratova i ubistava na ovim prostorima... 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 часа, cloudking рече

Samo ako su naciJonalsiti, a to ionako nije etnicka odrednica nego mentalna.  Bilo da su Srbi ili da su Hrvati naciJonalisti su izvor svih zala i povod svih zverstava, ratova i ubistava na ovim prostorima... 

Ти си само на пургерски изговор реаговао и рекао да је то усташки. :)...И то је разумљива реакција просечног Србина.

Него ајмо сад назад на тему.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Вилер Текс рече

Ти си само на пургерски изговор реаговао и рекао да је то усташки. :)...И то је разумљива реакција просечног Србина.

Него ајмо сад назад на тему.

 

JA ti pricam sve vreme da sam ja patriota kakav ti u zivotu neces moci da budes ;) 

Ti si zadovoljan sa time da budes patriJota i to je ok. Svako svome stadu. Ali iskreno vazno mi je da si razumeo da su nacionalsiti ti koji su doveli do toga da nevini ljudi i deca stradaju u najstrasnijim mukama.

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, cloudking рече

. Ali iskreno vazno mi je da si razumeo da su nacionalsiti ti koji su doveli do toga da nevini ljudi i deca stradaju u najstrasnijim mukama.

Ово су паушалне оцене и промашени појмови измешане бабе и жабе, изједначене усташе са четницима.... Значи од интернационалиста није потекло никакво зло и сличне глупости.

Ајмо овде уско о теми, буди љубазан.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Вилер Текс рече

Ово су паушалне оцене и промашени појмови измешане бабе и жабе, изједначене усташе са четницима.... Значи од интернационалиста није потекло никакво зло и сличне глупости.

Ајмо овде уско о теми, буди љубазан.

Ma joook, liberali i evropejci su isli da ubijaju po hrvatskoj, bosni i srbiji :D

 

Ne, ne... znas ko? Gejevi! :D Eto taman da opravdamo sto SPC gejeve naziva smradom a nacionaliste cak obozava i odlikuje oredenjem. Eto. Gejevi su ubijali ljude u ratovima devedesetih. Pa da. Stvarno su smrad... i plus pisu latiniciom. Ma sve se uklapa! :D

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 52 минута, Jokic Z. рече

Isli su da njacu nad grobovima pobijenih da se poklanjaju SENIMA i kace vence sto im soros platio

JESU smrad sodomski

To i ja kazem. Gejevi su smrad i unistitelji srbije... a ne naciJnalisti koji nikoga ne mrze osim hrvata, bosnjaka, rumuna, bugara, kosovara, siptara, albanaca, amerikanaca  i od skoro crnogoraca... I koji su nas uveli u sve moguce ratove u poslednjih 30 godina od kojiih su pobedili u tacno 0 (nula) 

 

Mene bi iskreno bilo sramota  da uopste i pomislim da javno kazem da sam nacionalsita zbog svega toga. Al ovo su neka cudna vremena... fukarska...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 34 минута, cloudking рече

. a ne naciJnalisti koji nikoga ne mrze osim hrvata, bosnjaka, rumuna, bugara, kosovara, siptara, albanaca, amerikanaca  i od skoro crnogoraca...

Ало пешчаник, исцурело време за овакве приче. У ово верује 500 дрогираних хипстера који трипују да су битни и који се гаде српског народа. 

Помири се са тим да су Срби националисти. Ако не можеш да се помириш ти смотај један од 20грама жљута и поспи смолу од жбидеља па се балзамуј да ти буде лакше. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 30.8.2021. at 10:58, cloudking рече

Gejevi su ubijali ljude u ratovima devedesetih

Откуд сад њих увлачиш у причу?

Нико њих не криви за рат. Препушио си.

Уосталом сигурно је неки геј био на ратишту и упуцао неког.

Ти кад кренеш са флоскулетинама стварно ме насмејеш.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 42 минута, cloudking рече

Mene bi iskreno bilo sramota  da uopste i pomislim da javno kazem da sam nacionalsita zbog svega toga. Al ovo su neka cudna vremena... fukarska...

Мене је срамота што неко може да размишља тако идиотски као ти.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 58 минута, cloudking рече

Mene bi iskreno bilo sramota  da uopste i pomislim da javno kazem da sam nacionalsita zbog svega toga. Al ovo su neka cudna vremena... fukarska...

Mene nije sramota. Volim svoju zemlju, rado ću dati život za nju ako me Gospod udostoji.

Volim i ovaj naš narod. Neka smo grešni i iskvareni, ali imamo Hrista. On će nas iskupiti.

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 24 минута, Вилер Текс рече

Ало пешчаник, исцурело време за овакве приче. У ово верује 500 дрогираних хипстера који трипују да су битни и који се гаде српског народа. 

Помири се са тим да су Срби националисти. Ако не можеш да се помириш ти смотај један од 20грама жљута и поспи смолу од жбидеља па се балзамуј да ти буде лакше. 

 

 

NI jedan narod nije homogen u strukturi pojedinaca pa tako i srpski, IMas tu pametniih ljudi, imas akademika, imas radniika a imas  i budala. Nista neobicno. To imas u svakom narodu. 

E te budale su svrstane u razne demografsko politicke kategorije. NaciJonalizam je jedna od njih.

Sve je to normalno... Slusaj, bolje da se skupljate oko naciJonalizma nego da sedite na ladan beton. Dobro, jeste, malo sejete mrznju, sirite netrpeljivost i lecite frustracije preko tudjih ledja, ali boze moj! Niko nije savrsen ;) 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 24 минута, Вилер Текс рече

Уосталом сигурно је неки геј био на ратишту и упуцао неког.

Statisticki oko 10% vojnika je gej. 

Takodje, 95% naciJonalista je takodje gej :))

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 20 минута, Jokic Z. рече

POBEDILI SMO imamo REPUBLIKU SRPSKU

Nema vise turskih pita od posavskog zlatnog zita hehe a stasa zajovic ima turske grobove da narice soroseva baba u crnom

Bilbija ako si vec banovan, ponosno iznesi svoju kaznu... ovo je bas bljak...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Violetta Valery рече

Mene nije sramota. Volim svoju zemlju, rado ću dati život za nju ako me Gospod udostoji.

Volim i ovaj naš narod. Neka smo grešni i iskvareni, ali imamo Hrista. On će nas iskupiti.

Ja ne pricam o tome nego o naciJonalsitima...

 

Glupim i neobrazovanim ljudima nevaspitanim i zatucanim, koji frustracije zbog toga sto ih ili nije voleo cale ili sto su tajno gej lece tako sto mrze svakoga ko ne pripada entitetu sa kojim su bili primorani da se identifikuju jer realno nemaju drugih kvaliteta kojim bi u zivotu mogli da se ponose i onda to jedino sto imaju brane do poslednje kape krvi... jadni.

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...