Jump to content

Отац Зоран Ђуровић постављен за духовника цркве Ружице у Београду

Оцени ову тему


Препоручена порука

Баш кад сам помислио да нисам способан да се радујем са онима који се радују, стиже ова објава. :) Најискреније ми је драго због овог.

Верујем да Бог зна шта ради. :D

Едит. Тек сад видим да овоа вест и није баш свежа. :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.2k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

Честитам оче Зоране. Чувајте нам патријарха и не заборавите Поуке. :)

Spes mihi prima Deus.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 19.8.2021. at 17:00, Нифада рече

Осим на Поукама,да ли је још негде објављена ова вест?:pop::)

На твитовима грегоријанаца:))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 8.10.2021. at 11:40, Дејан рече

Добар рат ратовасмо 🥰

Амен! Мада су неки који су посумњали већ дошли код мене у Ружицу:)))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, Zoran Đurović рече

Мада су неки који су посумњали већ дошли код мене у Ружицу:

Код тебе, у Ружицу?! Зар то није храм Цркве Христове, а не твоје? Чији си ти свештеник уопште, ако у том храму теби долазе? Тај храм онда није Црква, ни Невјеста Христова и Његово тијело, него то твоје, којем тако и долазе. Па ти сад види ту разлику, или немој, између Цркве као Тијела и Невјесте Христове, и те "Ружице" у којој теби долазе. Ваљда, као једином богу.

То што патријарх хоће да те спасава, не значи ништа више од тога! Буди сигуран да те неће пустити да поново лајеш.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 часа, slovoA рече

Код тебе, у Ружицу?!

А јеси некад чуо идемо код оца тог и тог у манастир тај и тај? Ја чух милион пута то.

Јасно је да се ради колоквијалном изражавању. Немој да посрћеш тако и допушташ да те нетроељивост а можда и мржња унижавају.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Вилер Текс рече

Јасно је да се ради колоквијалном изражавању.

Нема потребе да ми објашњаваш изражавање оца Зорана, пратим ја то његово изражавање одавно. Шта мислиш, шта се крило иза оних његових напада на блажонопочивше Амфилохија и Атанасија? О којој Цркви је писао, Цркви Христовој, или цркви Зорановој?

Тек кад се буде јасно оградио од све оне приче, онда ми се јави.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, slovoA рече

Нема потребе да ми објашњаваш изражавање оца Зорана, пратим ја то његово изражавање одавно. Шта мислиш, шта се крило иза оних његових напада на блажонопочивше Амфилохија и Атанасија? О којој Цркви је писао, Цркви Христовој, или цркви Зорановој?

Тек кад се буде јасно оградио од све оне приче, онда ми се јави.

Братац, немој да се ложиш безвезе.  Бог ти добро дао.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 часа, slovoA рече

Код тебе, у Ружицу?! Зар то није храм Цркве Христове, а не твоје? Чији си ти свештеник уопште, ако у том храму теби долазе? Тај храм онда није Црква, ни Невјеста Христова и Његово тијело, него то твоје, којем тако и долазе. Па ти сад види ту разлику, или немој, између Цркве као Тијела и Невјесте Христове, и те "Ружице" у којој теби долазе. Ваљда, као једином богу.

То што патријарх хоће да те спасава, не значи ништа више од тога! Буди сигуран да те неће пустити да поново лајеш.

 

Вратио се из Рима,а овде дуго присутан највише  у Поукама,можда је мало еуфоричан,радостан,па је тако рекао,не треба баш сваку реч вагати на апотекарску вагу.

Сећам се кко је син  моје рођаке из Београда чија мама се ове Ружица,када је био мали и  нешто  се наљутио на тату,па желећи да представи маму супериорнијом  и у бољем светлу,рекао је тати,ето мама има и цркву,а где је теби Црква да се зове као ти,можеш само да сањаш:)

Некад је боље насмејати се :)

Нифада :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...