Jump to content

Parovi iz Srbije koji su se VOLELI U SREDNJOJ ŠKOLI, raskinuli i onda ih je SUDBINA PONOVO SPOJILA

Оцени ову тему


Препоручена порука

U moru negativnih tvitova, nekad je moguće pronaći i neki koji greje dušu, kao što je to priča ovog Beograđanina koji je podelio fotografiju

              RNZk9kpTURBXy9hNTQ0OWJhMWMyNjU1MmE4YjQ0M

 

- Volela me je pune 4 godine u srednjoj školi,a da ja, nadobudni glupan, to nisam primećivao. Životi su nam se razdvojili, prošlo je gotovo 30 godina, bez ikakvog kontakta...

A onda, pre par meseci, slučajni ponovni susret... Da, sada je moja lepša celina.

Život...Nepredvidiv...Lep...

Njegova priča, sudeći po reakcijama, nije usamljena:

 

U gimnaziji sedeli u istoj klupi, malo se ljubakali, malo zabavljali, onda se on naljutio sto sam raskinula(?!), pa nije pričao sa mnom do mature. Posle se frendovali na FB i evo hrče pored mene već 12 godina - podelila je svoju priču jedna Tviterašica.

Da se ljubavi iz srednje škole često opet nađu svedoči i ovaj Tviteraš:

image_2021-08-15_112034.png.6c451a2787652ef4af9d746bc0c877ad.png

A postoji još jedna domaća priča:

Capture.PNG.c385affa1b97b923284b53634e4b480b.PNG

 

Proslave mature su uglavnom "krivci" za ponovno buđenje starih ljubavi.

image_2021-08-15_112445.png.791b11ffbce6f414388c9892c1c35a35.png
 
Iako deluju kao filmske priče, sudeći po ovim odgovorima na Tviteru, nije retkost da se ljubavi iz srednje škole posle mnogo godina sretnu i obnove ljubav.
Imate li vi sličan primer?
 

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...