Jump to content

Politicke (ne)prilike u Srbiji

Оцени ову тему


cloudking

Препоручена порука

пре 10 часа, Bilbija рече

Naravno da su sastancili sa Tudjmanovim ili Izetbegovicevim podrepnim muvama ne bi ti smetalo vec bi te radovalo…

znamo mi vas odavno i otresla vas je Srbija sa opanaka kao blato…ostal samo jos smtdjiv trag za vama ali i to sve slabije ..

Нас?

Ко смо то "ми"?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

E_ZeSt7XoAUFoVA?format=jpg&name=medium

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 33 минута, Avocado рече

E_ZeSt7XoAUFoVA?format=jpg&name=medium

Јел ово можда нека псећа љубомора прорадила код неких што би желели да су на мамином поводцу?

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, cloudking рече

Gde sam ja to zapadni uvlakac?

Ako te pogodilo to sto sam napisao, podnesi istinu dostojanstveno. Nemoj odma da ulazis u taj mod "samo da pljunem drugoga zato sto sam ja sad  povredjen"

Ja nesto nisam video kod sebe da promovisem ikakve zapade, ili nj9hove zastave ili da vas ovde na forumu ubedjujem kako je zapad los ali su svi drugi jos gori...

Ajde... Budi dostojanstven u porazu. Pa sta ako sam te pogodio u zivac? Ja sam tek obican klaud neki tamo s foruma...

 

I Vidi tamo u stabu... Batalite ove dupeuvlakacke stvati... Sramota jbg. Sramota za svakog Srbina ciji su preci ginuli samo da ne moraju vise ikome da lizu bulju a vi danas to s merakom radite... Prosto, ne ide. Treba da naucite da volite svoj narod i da u tome budete dostojanstveni.

Ма где ти...познато је да ти не можеш да смислиш свакикретенизам који долази за запада под фирмом вредности.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Рапсоди рече

Од када је јерес припадати српској нацији ? 12:smeha: Појма немаш ...

Од кад клауд тумачи појам етнофилетизма. Подсетио ме на Мила Ђукановића који је слободно мислио шта је то етнофилетозам12:smeha:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 46 минута, Вилер Текс рече

Од кад клауд тумачи појам етнофилетизма. Подсетио ме на Мила Ђукановића који је слободно мислио шта је то етнофилетозам12:smeha:

Mozda sam pogresno to skapirao stvarno. Ja sam taj termin cuo prvi put na poukama iskreno, pa sam tako za njega saznao.

Sta je etnofiletizam?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, cloudking рече

Mozda sam pogresno to skapirao stvarno. Ja sam taj termin cuo prvi put na poukama iskreno, pa sam tako za njega saznao.

Sta je etnofiletizam?

Komplikovano je to za tebe, vrati se Lego kockicama , i sa njima jedva izlazis na kraj...😂😂

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 47 минута, Jokic Z. рече

Kad izmislis naciju koja nepostoji i onda oces da pocepas crkvu da bude od te tvoje izmisljene nacije pa popijes prokletstvo od vaseljenskog patrijarha i blazenog mitropolita AMFILOHIJA i BOG ti zvizne tendu na prokletu glavu jer ga kontras ko raspopu mirasu sto je zviznuo

Мене је мрзело да објашњавам али велики је Бог па је послао тебе да нацрташ. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Jokic Z. рече

BOG ti zvizne tendu

Zasto je bog zvizuo tendu? Zasto isto tako ne zvizne rak kod dece? 

Tendu moze da zvizne al rak ne moze? Sto tako? Vise voli pravoslavne talibane pa im uvek priskace  u pomoc za razliku od dece koja umiru i mukama i agoniji?

 

Izem ti takvog boga...

 

@Вилер Текс

Ispravno sam pretpostavio da veze nemas sta je etnofiletizam... zato si i etnofiletista ;)  Nije li to sramota za pravosalvca? Ili se te vrste stida i sramote ne odnose na pravosalvne talibane nego samo na ljude koji ispovedaju pravoslavnu veru?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nastavljamo sa titranjem naciJonalsitickih jajašca pred izbore... Tacno zna gde su vam G-tacke i pritiska covek nemilosrdno. Vrlo je preciyno skapirao sta treba da uradi pa da mu se deo sosptvenog naroda proda i zazmuri na unistavanje  ove prelepe zemlje i ovog naroda.

Kvinslinzi nikad nisu dobro prolazili kad tiranije prodju...  :(

 

 

WWW.JUZNEVESTI.COM

Ministar odbrane Nebojša Stefanović rekao je u Nišu da se još ne zna da li će odluka o redovnom služenju vojske biti doneta do kraja godine, ali je još jednom potvrdio da se na tome radi. Mišljenje...

 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, cloudking рече

Zasto je bog zvizuo tendu? Zasto isto tako ne zvizne rak kod dece? 

Tendu moze da zvizne al rak ne moze? Sto tako? Vise voli pravoslavne talibane pa im uvek priskace  u pomoc za razliku od dece koja umiru i mukama i agoniji?

 

Izem ti takvog boga...

 

@Вилер Текс

Ispravno sam pretpostavio da veze nemas sta je etnofiletizam... zato si i etnofiletista ;)  Nije li to sramota za pravosalvca? Ili se te vrste stida i sramote ne odnose na pravosalvne talibane nego samo na ljude koji ispovedaju pravoslavnu veru?

Имаш и разна допуштења Божија, као нпр тенда. Да се човек како опамети.

Сигуроно. Огроман сам етнофлетиста. Зато сам ишао радо и ишао бих опет у грчку, румунску, руску Цркву, имадем кумове из других раса...Прави сам етнофилетиста ;)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...