Jump to content

Politicke (ne)prilike u Srbiji

Оцени ову тему


cloudking

Препоручена порука

пре 1 минут, Вилер Текс рече

Jesi slep ili glup ili lud? Jel kapiras da je Srbe i Srbiju oklevetala i dala srbomrzacku izjavu? A to sto je ubacila Vucica (takodje oklevetan u izjavi) je ne abolira. 

Srbija, Vucic i Srbi su nosioci mrznje, sukoba i ratova u nasem regionu

 

 

Ja stvarno ne znam, pocinjem da mislim da je poremecen.... ali ono stvarno... moracu od sada blaze malo sa njime, bio sam bezobrazan prema dusevnom bolesniku.. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Vas treba konstantno podjebavati. Zao mi je sto ranije nisam otkrio to :D 

 

Bacis kosku i gledas kako se pred tobom odigrava citava evolucija emotivnih poremecaja! :D 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, cloudking рече

Bacis kosku i gledas kako se pred tobom odigrava citava evolucija emotivnih poremecaja! :D 

Obicno kada ti neko nazove kompletan narod nosiocem mrznje, ti reagujes emotivno jer neko tebe, tvoje komsije, tvoju rodbinu optuzi da su nosioci mrznje. 

Kada si autosovnista koji se ne smatra delom tog naroda, ti resis da od toga pravis sprdnju. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, cloudking рече

Vas treba konstantno podjebavati. Zao mi je sto ranije nisam otkrio to :D 

 

Bacis kosku i gledas kako se pred tobom odigrava citava evolucija emotivnih poremecaja! :D 

Bolje bi ti bilo da ostavis drogu 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, haveaniceday рече

Obicno kada ti neko nazove kompletan narod nosiocem mrznje, ti reagujes emotivno jer neko tebe, tvoje komsije, tvoju rodbinu optuzi da su nosioci mrznje. 

Kada si autosovnista koji se ne smatra delom tog naroda, ti resis da od toga pravis sprdnju. 

Ma pusti kretena...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, haveaniceday рече

Odlicno.

Pa tako mi reci. Da sam ja reko da si naciJonalosta koji se raduje i prizeljkuje ubijanje drugih ljudi ti bi kukao narednih 10 stranica teme.. :)

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, haveaniceday рече

Obicno kada ti neko nazove kompletan narod nosiocem mrznje, ti reagujes emotivno jer neko tebe, tvoje komsije, tvoju rodbinu optuzi da su nosioci mrznje. 

Kada si autosovnista koji se ne smatra delom tog naroda, ti resis da od toga pravis sprdnju. 

Obicno kad ti neko okupira drzavu ti se boris protiv njega a ne pomazes mu u unistavanju sopstvenog naroda i drzave a pritom sebe besramno nazivas patriotom iako si skolski primer kvinslinga... :*. 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Вилер Текс рече

Ma pusti kretena...

Pavle Bihali nepravedno nosi svoj nadimak. Viler ga mnogo vise zasluzuje...:)

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A gledaj ih molim te, kao osice su. I napadaju i napadaju i pisu gluposti i vredjaju i psuju i zatrpavaju temu smecem samo da se zakljuca :)

Dzaba trud mornari. Otvoricemo novu. :) Dokle god se cuju botovska zvona dotle cemo da dobacujemo strelu kritike :)

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, cloudking рече

Obicno kad ti neko okupira drzavu ti se boris protiv njega a ne pomazes mu u unistavanju sopstvenog naroda i drzave a pritom sebe besramno nazivas patriotom iako si skolski primer kvinslinga... :*. 

Ja koliko znam Srbi su izabrali Vucica, njih 50 %, ne znam kako Srbi mogu da okupiraju Srbiju malo glupa terminologija ali navikao sam na to od tebe.. 
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, haveaniceday рече

Ja koliko znam Srbi su izabrali Vucica, njih 50 %, ne znam kako Srbi mogu da okupiraju Srbiju malo glupa terminologija ali navikao sam na to od tebe.. 
 

Op. Evo ga. Zaradio upravo jos jedan sendvic.

"Sta, izbori nelegalni kakvi crni dzipovi, kakvi bugarski vozovi kakva mesta u drzavnim firmama za kapilarne glasove, kakva okupacija nacionalnih frekvencija.. To samo mrzitelji Vucica lupaju zato sto mrzeci Vucica oni mrze i Srbiju." :D

Secam se da sam mislio da ne mozes dublje da se ideoloski uvuces u bulju nekom politicaru dok su ti nozice virile iz Trampa... Sad si ceo upao. Ce steknes stanarsko pravo jos malo :)

 

Pa da. Pa pre mesec dana si napisao "Vucic je legitimno izabran..." Sta li sam pa ja ocekivao nakon toga :)

 

"Vijacemo vas motkama po ulicama"- Jovo Bakic.

Ovo sto je Jovo reko je stvarno strasno. Nadam se da nece toga biti.  :)

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 52 минута, cloudking рече

Secam se da sam mislio da ne mozes dublje da se ideoloski uvuces u bulju nekom politicaru dok su ti nozice virile iz Trampa... Sad si ceo upao. Ce steknes stanarsko pravo jos malo :)

Упао сам цео јер сам изнео чињницу да је преко 50 % гласача гласало за њега?
🤣
 

Цитат

"Sta, izbori nelegalni kakvi crni dzipovi, kakvi bugarski vozovi kakva mesta u drzavnim firmama za kapilarne glasove, kakva okupacija nacionalnih frekvencija.. To samo mrzitelji Vucica lupaju zato sto mrzeci Vucica oni mrze i Srbiju." :D

Не, то само тврде будале које не могу да победе по правилима игре која су сами поставили. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...