Jump to content

Politicke (ne)prilike u Srbiji

Оцени ову тему


cloudking

Препоручена порука

  • Одговори 1.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Vucic resio da podeli opozicionarima restlove proslogodisnjih sendvica kao nagradu za pomoc u opstajanju na poziciji predsednika.. kaze toliko su nesposibni da zasluzuju da budu nagradjeni

 

 

😂😂😂

DFC3A3FD-09C9-4F05-A342-BF79D4CA3FE3.jpeg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Овакво политиканство показује да њих боли д... за народ, стварно је време да дођу нови људи на власт и да ми генерално променимо многе лоше полтронске и друге навике  

 

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 30 минута, Просечан србенда рече

Овакво политиканство показује да њих боли д... за народ, стварно је време да дођу нови људи на власт и да ми генерално променимо многе лоше полтронске и друге навике  

 

Impertaiv svakog slobodarskog srpskog patriote bi morao da bude  progon ove bande kriminalaca i bitangi u politicku istoriju... ako voli svoju zemlju.

 

A ako ne voli, uvek mu ostaje mogucnost da prica kako su ovi zapravo super jer su "drugi" jos gori...

 

Ovaj konkretan slucaj ih je toliko uzbudio jer su novinari pisuci o ovoj temi koristili iskljucivo drzavne brojke i sad ovi pobesneli jer su se malo nasli u procepu...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja sam jos pre par meseci pisao o potrosackoj korpi jer sam sam isrtrazivao brojke i dosao sam do istih ovih saznanja kao novinari danasa.

Istrazivajuci sajt ministarstva trgovine dosao sam do sledecih informacija:

Prosecna potrosacka korpa u Srbiji iznosi - 75.825 dinara.

Prosecna zarada u Srbiji iznosi - 64.948 dinara.

Podaci su za mesec april 2021. godine.

 

evo proverite sami:

 

  • Свиђа ми се 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Просечан србенда рече

Овакво политиканство показује да њих боли д... за народ, стварно је време да дођу нови људи на власт и да ми генерално променимо многе лоше полтронске и друге навике  

No photo description available.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

"Svi su isto ovo radili..."

 

Šetnja podrške SNS-u u Novom Sadu – učenicima plaćano po 1.500 dinara

Pokret za preokret saopštio je danas da su stranački aktivisti Srpske napredne stranke zloupotrebili maloletne srednjoškolce iz Novog Sada i još nekih mesta, koje su "mobilisali" da sa transparentom sa sloganom SNS-a i zastavom sa likom lidera te stranke Aleksandra Vučića "marširaju" ulicom u naselju Liman gde su naprednjaci izgubili na izborima za mesne zajednice. Stranka slobode i pravde (SSP) saopštila je da vlast u Novom Sadu sprovodi represiju nad građanima koji nisu glasali za SNS.

RS.N1INFO.COM

Pokret za preokret saopštio je danas da su stranački aktivisti Srpske napredne stranke zloupotrebili maloletne srednjoškolce iz Novog Sada i još nekih mesta, koje su "mobilisali" da sa transparentom sa...

 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, cloudking рече

Ja sam jos pre par meseci pisao o potrosackoj korpi jer sam sam isrtrazivao brojke i dosao sam do istih ovih saznanja kao novinari danasa.

Istrazivajuci sajt ministarstva trgovine dosao sam do sledecih informacija:

Prosecna potrosacka korpa u Srbiji iznosi - 75.825 dinara.

Prosecna zarada u Srbiji iznosi - 64.948 dinara.

Podaci su za mesec april 2021. godine.

 

evo proverite sami:

 

Novinarka Danasa je pogrešila.... cifre potrošačke korpe za decembar 2010. godine koje je navela jesu tačne i to su bili zvanični podaci, ali to je potrošačka korpa rađena po staroj metodologiji... kada se obračunaju po novoj metodologiji koja je krenula od januara 2011. godine, cifre su veće... problem je što koliko vidim niko od ovih degenerika na vlasti to ne objašnjava nego priča da je Danas izmislio cifre.

 

 

  • Свиђа ми се 1

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Covek ciji je sin ubio devojku na pesackom a zahvaljujuci Vucicu, za to nikada nije adekvatno pravno gonjen.

image.png

 

Ali da se podsetimo pesmica: #svisuisti #sveistobiloipre #akodrugiosimvucica #djilasukrao619meleona

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Narodni poslanik REPUBLIKE SRBIJE.
PatriJote ne smatraju da nije dostojan da sedi na tom mestu u pralamentu jedne evropske drzave sa duzom tradicijom nego vecina evropskih... PatriJote ne misle da je ovo pljuvanje u oko drzavi srbij i srpskom narodu. Za patriJotu ovo je patriotsko ponasanje...

image.png

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Опа...изгледа почиње кување жабе на тихој ватри

 

241024113_10209334947887884_378724414733

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 25 минута, GeniusAtWork рече

Опа...изгледа почиње кување жабе на тихој ватри

 

241024113_10209334947887884_378724414733

Не контам ово за РС. Па РС није у саставу Србије, како да је по том питању одузму.

Наслов је жут да не може жући.

  • Свиђа ми се 1

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 24 минута, GeniusAtWork рече

Опа...изгледа почиње кување жабе на тихој ватри

 

241024113_10209334947887884_378724414733

Ja sam iznenadjen :D 

Bas kao i @haveaniceday i @Вилер Текс

 

 

Moja prognoza je bila drugacije maoram  prinzati. Ja sam misli oda ce model priznavanja Kosova da ide preko oruzanih nemira na kosovu pa da nas priznavanjem Kosova nas licni overlord "spasi od ratnih razaranja" i ispadne heroj :D 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...