Jump to content

Politicke (ne)prilike u Srbiji

Оцени ову тему


cloudking

Препоручена порука

пре 1 минут, Рапсоди рече

За труд и распеће. 

Ne bi znala za Vucicev trud i raspece da nije bilo liberala? Ovo je fakat zanimljivo :) 

 

A ko ga je raspeo btw? Zivot kojim trenutno zivi tesko da bi mogao da se tako blatnatno poredi sa Isusom... op! Jos jedna gresna misao :) Prvo pravis sebi idole a onda ih poredis sa Isusom. Sta se desava sa pravoslavljem? Vucic je nekako uspeo i to da unisti! Cudno, mislio sam da bi mi bilo drago da se to desi, pa ipak, osecam nelagodu...

 

U medjuvremenu, Rapso, brze bolje pohitaj da se ispovedas zbog ovih gresnih misli.

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 3 минута, GeniusAtWork рече

@cloudking Водиш ли евиденцију колико смо већ људи убедили по разним темама да гласају за Вучића? А да им то раније никад не би ни пало на памет :ani_biggrin:

Срећа ваша што нисте на платним списковима разно разних Сороша и компаније, овај месец изостао би бенифит  а и сам посао на даље би био упитан :0212_rolleyes: 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, GeniusAtWork рече

@cloudking Водиш ли евиденцију колико смо већ људи убедили по разним темама да гласају за Вучића? А да им то раније никад не би ни пало на памет :ani_biggrin:

Citav  jedan mesni odbor smo svojerucno napravili! :D 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Рапсоди рече

Срећа ваша што нисте на платним списковима разно разних Сороша и компаније, овај месец изостао би бенифит  а и сам посао на даље би био упитан :0212_rolleyes: 

Da ti ne pricam na cijem sam ja platnom spisku :D 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, cloudking рече

A ko ga je raspeo btw?

Либерали и  про...нека остане само на префиксу. Метафоре нису забрањене у хришћанском свету. Па чак,  бласфемија не би  била и  да рекох  " " "Исусове муке" . 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Рапсоди рече

Либерали и  про...нека остане само на префиксу. Метафоре нису забрањене у хришћанском свету. Па чак,  бласфемија не би  била и  да рекох  " " "Исусове муке" . 

Covek raspolaze kompletnim novcem i sredstvima jedne cele drzave a mi ga ovde zalimo i pravimo na velikomucenika raspetog zato sto ga liberali kritikuju po forumima :D 

 

Srpski narod treba da dobije svoje mesto u smitsonian muzeju :D 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, fsa рече

Ово је једна неукусна бласфемија .Ја сам љубитељ   класичнијих праваца. А за ово  мислим да ћу да те пријавим . 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Рапсоди рече

Ово је једна неукусна бласфемија .Ја сам љубитељ   класичнијих праваца. А за ово  мислим да ћу да те пријавим . 

Slobodno... nemoj samo ovde da me prijaviš:

Image

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, fsa рече

Slobodno... nemoj samo ovde da me prijaviš:

Image

Treba da se doda i "Vucica su razapeli liberali" samo ne znam cenu za to :D

  • Свиђа ми се 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, fsa рече

main-qimg-05896e3cdaeb73c397e6ceb08b1be5f7-mzj

main-qimg-b094b3021ca620e296aeda953ad91bd0-mzj

Biraj Rapso... ne košta ništa 

warrior-baby.gif

Више ми се свиђа нешто попут ове. 

image.jpeg.dbe178dc60efca9ce7aa64329bfd41f9.jpeg

или овако :D

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

 Вучић и стреле либералних  и аутош. медија .http://31.media.tumblr.com/426e27aa5f90e8254076acde5c330dc6/tumblr_n2orqzzl3M1tvy7qao1_r1_500.gif

http://31.media.tumblr.com/426e27aa5f90e8254076acde5c330dc6/tumblr_n2orqzzl3M1tvy7qao1_r1_500.gif

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

giphy.gif Поједини чланови форума 

:mahmah:

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...