Jump to content

Politicke (ne)prilike u Srbiji

Оцени ову тему


cloudking

Препоручена порука

  • Одговори 1.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

A sta mi to sada imamo ovdiii:

Posle slika, stigao video: Predstavnici vlasti sa osobama iz kriminalnih krugova

RS.N1INFO.COM

Posle fotografije aktuelnog ministra policije Aleksandra Vulina sa osuđivanim Vladimirom Kovačevićem, u javnosti se pojavio i snimak susreta bivšeg vođe navijača Rada sa bivšim ministrom policije...

 

Ko se pravi da ne vidi ili stvarno nije video, sad stigao i video :D 

  • Свиђа ми се 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 часа, Предраг М рече

Ово су ствари због којих све више верујем да са оваквима нема никакве приче, само мотка...

FB_IMG_1630257146040.jpg

Какви идиоти. Али дословно телетабис идиоти. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Још једна позитивна "политичка прилика" ... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Bela kuga, demografija.... patriJotski... :)

 

PESCANIK.NET

Zakon o finansijskoj podršci porodici s decom je pisan bez ikakve svesti o Konvenciji o zaštiti...

 

  • Свиђа ми се 1

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kad se patriJote razvesele...

 

IMas medij koji se bavi trovanjem javnog prostora  u Srbiji. Prema istrazivanjima si za godinu dana na svojim naslovnicama slagao narod srbije skoro 400 puta. Promovises zlocinacku politiku i crtas Srbima mete ne celo onako kako ti stizu naredbe iz vlasti. Unistavas Srbiju i njenu buducnost.

Ali pevas cetnicke pesme!

E sad si Srbenda srpska i zastitnik Srba i Srbije! Srpski domacin i covek koji zna prave vrednosti! Nije vazno da li si izdajnicko govedo koje unistava Srbiju, vazno je da patriJote vide kako pevas cetnicke pesme tako da te to momentalno oslobadja svake krivice!

Gospodin covek. Srpski domacin...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vi biste se uživo dobro slagali

Taman da napravimo neki roštilj 

Ili pikmik 

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ево шта кажу са ондашњег б92 ко је био у првим редовима годинама против Слобе. Јест да је незгодно неким демократским моралним величинама који би да кажу да су главне на улици биле тетке, стрине, месари, службеници поште, аутолимари, наставници хемије али тако не беше.

На снимку је и туча на утакмици Звезда-Торпедо а једини разлог за тучу је навијање против Слобе.

Моралне демократске величине би да се историја понови али то могу сам да сањају.

Погледајте и послушајте.

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, Вилер Текс рече

Ево шта кажу са ондашњег б92 ко је био у првим редовима годинама против Слобе. Јест да је незгодно неким демократским моралним величинама који би да кажу да су главне на улици биле тетке, стрине, месари, службеници поште, аутолимари, наставници хемије али тако не беше.

На снимку је и туча на утакмици Звезда-Торпедо а једини разлог за тучу је навијање против Слобе.

Моралне демократске величине би да се историја понови али то могу сам да сањају.

Погледајте и послушајте.

 

 

Sa stado je lako upravljati, na to se opozicioni lideri oslanjaju samo im je stado omaleno na njihovu zalost a na srecu Srba i Srbije... jednom su nas namagarcili ali nece opet.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Aleksandar Vulin zabranio policajcima objavljivanje svih fotografija Aleksandra Vulina  :)

 

RS.N1INFO.COM

Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin izmenio je Pravilnik o ponašanju i...

 

  • Свиђа ми се 1

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Хвала вам другари либерали, да није вас било, ја не бих (управо пошла)  имала урамљену слику на зиду нашег вољеног председника Вучића. 

Свака му част на пробуђеном национализму. Одсада (надам се ускоро) за веће државне празнике /Дан државности и још понеки/ , мораће застава Србије да се виори  на свим домовима у Србији. Биће ми посебно мило када клуд бој  окачи заставу Србије на свој мили  дом, можда се занесе  па и химну  интонира. У Хрватској комуналне службе деле заставе  за све веће њихове државне празнике, казне су огромне, па ти имај петљу да је не ставиш . Надам се да ће тако бити ускоро и код нас. Који национализам код Хрвата :)))    

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Рапсоди рече

Хвала вам другари либерали, да није вас било, ја не бих (управо пошла)  имала урамљену слику на зиду нашег вољеног председника Вучића. 

Свака му част на пробуђеном национализму. Одсада (надам се ускоро) за веће државне празнике /Дан државности и још понеки/ , мораће застава Србије да се виори  на свим домовима у Србији. Биће ми посебно мило када клуд бој  окачи заставу Србије на свој мили  дом, можда се занесе  па и химну  интонира. У Хрватској комуналне службе деле заставе  за све веће њихове државне празнике, казне су огромне, па ти имај петљу да је не ставиш . Надам се да ће тако бити ускоро и код нас. Који национализам код Хрвата :)))    

 

Ako kacis neciju sliku na zid svog zivotnog prostora ne zbog toga sto je ta osoba uradila nego iz inata drugima... onda neko ovde treba da preispita sopstveni sistem vrednosti, samopostovanje ali i prioritete :D :D  :D 

 

P.S. Ako te vide @Вилер Текс i @haveaniceday da ovoliko velicas hrvate, ima te se obojica odreknu preko novina :))

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...