Jump to content

Politicke (ne)prilike u Srbiji

Оцени ову тему


cloudking

Препоручена порука

пре 59 минута, Вилер Текс рече

Реци ти мени да ли је нормално или не да нам у земљу уђе ко зна колико војно способних мушкараца а да их нико не пита ко су и шта су и са којом циљем, поготово узми у обзир да долазе после слома исиса са територија које је исис контролисао?  

Opet se ti branis Vileru. Pa ovi anaLcionalni trogloditi bi sa uzivanjem ostavili Srbe na milost i nemilost siptarima, muslimanima, hrvatima a ovsmo bi da prodaju neki humanizam prema migrantima sa Bliskog Istoka.

Teraj tu anaLcionalnu stoku u stalu, gde im je mesto i neopravdavaj se takvima jer nemas razloga.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 3 часа, Orion рече

Kad budem imala vremena, neće mi biti teško da pronađem tvoj post u kojem tvrdiš da je izvršena agresija na hrvatsku od strane Srbije. Tamo si tvrdio kako su odavde dolazili da kao "objasne" Srbima u Hrvatskoj da su ugroženi. Negiraš sve torture kojima su Srbi bili izloženi od strane hdz-a. 

Ne znam dal znas ali to ne tvrdim ja nego sudovi Republike Srbije koji dok ovo pisemo unajvece isplacuju ratnu odstetu Vukovarskim porodicama ubijenih domobranitelja... Sorry bro. Lajes uz pogresno drvo...

 

пре 3 часа, Orion рече

Ti si još piškio u pelene, kada su Srbi doživljavali neprijatnosti ako kažu voz umesto vlak, ako zatraže hleb umesto kruha, kvasac umesto germe, boks umesto šteke... Ništa ti ne znaš o šikaniranjima nad njima, ali zato si dovoljno bezobrazan i drzak da se sprdaš sa njihovim sudbinama. 

Blablabla... iste kukumavke pricaju i sitpari o srbima... 

To ne rade ni srbi ni hrvati ni siptari nego smrdljivi krvozedni naciJonalsiti... da vas nema niko nikog nikad ne bi ni popreko pogledao. Tako da, sorry bro lajes uz pogresno drvo ;) 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Вилер Текс рече

Једном си се већ тако испалио...

Јел знаш да је Туђман рекао да Србима треба задати такав ударац да практично нестану? А лажеш Вилеру ти си зликовац крезуби бот:

А ево ти и ово:

Наравно у оваквим слулајевима треба доказни поступак, јер ти не верујеш да постоје српски душмани. У случјевима када треба да осудиш Србе, нема контекста, нена,сунње, само пљувања. И ти причаш да си патриота. Можда дизнилендски патриота.

 

Ne mogu da verujem?! Ovakva retorika u sred rata?! Pa ovo je nevidjeno... ja... ja ovo nisam mogao ni da pretpostavim! 

Jbt, ja ladno mislio da zaracene strane recituju jedni drugima pesmice, i gadjaju se cvecem... kad ono! 

 

Uh, zgrozen sam... znas... prava sreca da ste vi naciJonalsiti bili tu da odbranite srpski narod od vasih drugara hrvatskih naciJonalista... SVA SRE-CA! Ko zna sta je moglo da bude da ih niste odbranili... ko zna...

 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Вилер Текс рече

Лажеш ти усташофилу.

 

VILER- eej drustvo ajde da mrzimo hrvate zato sto su zlikovci koji nas mrze od kad se rode... jeee

KLAUD- Necu nikoga da mrzim zato sto mi budale tako kazu.

VILER- Izdajnik! Ustasa! Srbomrzac! Ajde da ga bijemo zato sto mrzi Srbe srbomrzac jedan autosovinisitki! Znate sta je jos reko?? Da Srbija nije najsavrsenija drzava na svetu... da, da majke mi, ni ja nisam mogao da verujem... ali pazite sad! Rekao je... rekao je... uh, ne mogu ni da izgovorim... rekao je da je Vucic najgori predsednik, izjadnik i okupator! Evo nedelju dana ne mogu suze da smirim koliko sam se potreso od ovog njegovog zlocina, braco moja krstena!!!

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, cloudking рече

Ne znam dal znas ali to ne tvrdim ja nego sudovi Republike Srbije koji dok ovo pisemo unajvece isplacuju ratnu odstetu Vukovarskim porodicama ubijenih domobranitelja... Sorry bro. Lajes uz pogresno drvo...

@Orion A zanimljiva stvar... na ovu vest o tome da Srbija institucionalizaovano priznaje agresiju na hrvatsku niko od vas vucicevih podguznika ni rec da prozbori... satro patriote....

Al ce zat da siljite plajvaz na klaudu na zru forumu... mnogo ste bre velika sila na recima vi naziJonalsti... prava patriotska snaga :D

 

Golje najobicnije iskompleksirane... Heroji podanistva i prknoljublja...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 45 минута, Bilbija рече

Opet se ti branis Vileru. Pa ovi anaLcionalni trogloditi bi sa uzivanjem ostavili Srbe na milost i nemilost siptarima, muslimanima, hrvatima a ovsmo bi da prodaju neki humanizam prema migrantima sa Bliskog Istoka.

Teraj tu anaLcionalnu stoku u stalu, gde im je mesto i neopravdavaj se takvima jer nemas razloga.

Не браним се, покушавам да му пробудим елементарну логику.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, cloudking рече

 

VILER- eej drustvo ajde da mrzimo hrvate zato sto su zlikovci koji nas mrze od kad se rode... jeee

KLAUD- Necu nikoga da mrzim zato sto mi budale tako kazu.

VILER- Izdajnik! Ustasa! Srbomrzac! Ajde da ga bijemo zato sto mrzi Srbe srbomrzac jedan autosovinisitki! Znate sta je jos reko?? Da Srbija nije najsavrsenija drzava na svetu... da, da majke mi, ni ja nisam mogao da verujem... ali pazite sad! Rekao je... rekao je... uh, ne mogu ni da izgovorim... rekao je da je Vucic najgori predsednik, izjadnik i okupator! Evo nedelju dana ne mogu suze da smirim koliko sam se potreso od ovog njegovog zlocina, braco moja krstena!!!

Пушио си дрогу?

Усташофил си јер браниш Туђмана у стилу адвоката. Ово остало је неко баљезгање, Марчело и Дубиоза фазон.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Вилер Текс рече

Пушио си дрогу?

Усташофил си јер браниш Туђмана у стилу адвоката. Ово остало је неко баљезгање, Марчело и Дубиоза фазон.

Ajde ne baljezgaj... stidi se svojih godina...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 минута, cloudking рече

 

Ne mogu da verujem?! Ovakva retorika u sred rata?! Pa ovo je nevidjeno... ja... ja ovo nisam mogao ni da pretpostavim! 

Jbt, ja ladno mislio da zaracene strane recituju jedni drugima pesmice, i gadjaju se cvecem... kad ono! 

 

Uh, zgrozen sam... znas... prava sreca da ste vi naciJonalsiti bili tu da odbranite srpski narod od vasih drugara hrvatskih naciJonalista... SVA SRE-CA! Ko zna sta je moglo da bude da ih niste odbranili... ko zna...

 

@Поуке.орг инфо Извините, ја знам да свашта трпите на овој теми, и од мене јер не бирам речи када разговарам са Клаудом баш због тога што има ставове као у цитату изнад. 

Да ли ће те допустити да Клауд брани усташу Туђмана и оправдава Туђманову наредбу за етничко чишћење Срба и вређање које се чује на другом снимку? 

Људи човек оправдава починиоца Олује самим ти је и усташа.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 26 минута, cloudking рече

Ne mogu da verujem?! Ovakva retorika u sred rata?! Pa ovo je nevidjeno... ja... ja ovo nisam mogao ni da pretpostavim! 

Овакву реторику није имао ни Младић ни Караџић ни Милошевић.

Њих мрзиш. А Туђмана правдаш.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Вилер Текс рече

@Поуке.орг инфо Извините, ја знам да свашта трпите на овој теми, и од мене јер не бирам речи када разговарам са Клаудом баш због тога што има ставове као у цитату изнад. 

Да ли ће те допустити да Клауд брани усташу Туђмана и оправдава Туђманову наредбу за етничко чишћење Срба и вређање које се чује на другом снимку? 

Људи човек оправдава починиоца Олује самим ти је и усташа.

Ne sramoti se vise, molim te.

 

Sacu ja da ispadnem kriv sto ste em izgubili svaki rat u kom ste se kurcili em ste doveli do pogibije onoliko nevinog stanovnistva...

 

Vi, vi. Hrvatski i srpski naziJonalsiti... raznorazni cetnici i ustase... svi odreda.

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, cloudking рече

Ne sramoti se vise, molim te.

Класичан Клауд. Туђман каже да Срби треба да нестану и да су однели своје прљаве девизе и гаће. А деси се и Олуја. Клауд каже па то је ратна реторика.

Неки тип избаци илегалне мигранте из аутовуса Клауд вришти о светској неправди.

И онда се чуди, шта сам то рекао и прави се луд.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, cloudking рече

Sacu ja da ispadnem kriv sto ste em izgubili svaki rat u kom ste se kurcili em ste doveli do pogibije onoliko nevinog stanovnistva...

 

Vi, vi. Hrvatski i srpski naziJonalsiti... raznorazni cetnici i ustase... svi odreda

Чеда у елемент. Има мало и елемената Кандићке и Хромог Дабе.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Вилер Текс рече

Класичан Клауд. Туђман каже да Срби треба да нестану и да су однели своје прљаве девизе и гаће. А деси се и Олуја. Клауд каже па то је ратна реторика.

Klaud vrlo jasno govori to sto misli i nije duzan budalama  da crta sve sto im je promaklo... idi pitaj Bilbiju, on ce ti objasni ;)

 

 

I zapamti, ja ne mrzim nikoga na osnovu njegove nacionalnosti bez obzira sta su "njegovi" radili "mojima"... ja volim i postujem sve ljude. Sa budalama imama problem a to je anacionalna kategorija...

Ne razumes ti te stvari o ljubavi, postovanju i miru... ti si em naziJonalista em vernik, tebi su te stvari nepoznate i daleke...

 

I ne rece li ti skoro "pa sta, velika srbija je legitiman koncept" (il to bese mlata izjavio? Al svakako si ga podrzao u toj bolestiji) a sad mi se ovde pravis na... na sta Panjkovicu? Oces veliku srbiju, oves da se kurcis s kokardom po Lici... a kad dobijes po sliccki, onda kuku majko, klaud je srbomrzac sto mi brani da osvajam druge zemlje jer imam mokre snove o nekakvim velikim srbijama?

 

Ne ide to tako u svetu normalnih bratac ;) 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

I batalite vise da se kurcite prema okolnim drzavama i nacijama... u zemlju cu vise da propadnem od vaseg srama a znas da je tudj sram najgori... gde god ste vitlali srpski barjak pijani od rakije odatle su vas isutirali ko stakore a nevino stanovnistvo propatilo...

...i magarac bi do sad vec ukapirao...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...