Jump to content

Politicke (ne)prilike u Srbiji

Оцени ову тему


cloudking

Препоручена порука

пре 5 минута, cloudking рече

Ovo su tvoji drugari.

Нису моји него твоји.Бранио си их на форуму. Ја кад кажем да држава не треба да их пушта у земљу ти ми кажеш да сам нациста, расиста, нацЈоналиста итд. 

При том за ово ниси чуо јер те насиље над Србима не занима. 

Иначе овде се ти и Вучић слажете, у реду вам је да мигранти населе Србију. Различити су вам мотиви. У неким идеалним околностима није ни лоше да се населе. Али те околности су теби тренутно несхватљиве. Видиш како постоји нијансирање и није све црно бело.

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 4 часа, Вилер Текс рече

Нису моји него твоји.Бранио си их на форуму. Ја кад кажем да држава не треба да их пушта у земљу ти ми кажеш да сам нациста, расиста, нацЈоналиста итд. 

При том за ово ниси чуо јер те насиље над Србима не занима. 

Иначе овде се ти и Вучић слажете, у реду вам је да мигранти населе Србију. Различити су вам мотиви. У неким идеалним околностима није ни лоше да се населе. Али те околности су теби тренутно несхватљиве. Видиш како постоји нијансирање и није све црно бело.

Loš čovek si zato što i pored višestrukog objašnjavanja nikako ne možeš da prezupčiš u tintari da migrant nije isto što i islamski ekstremista i da to nisu sinonimi... i onda se tako frljaš sa tim pojmovima - kao da je neko branio islamske ekstremiste jer je branio migrante... kao da su ta dva pojma ista... kao kada bi neko tebi rekao da je Malčanski Berberin tvoj, branio si takve na forumu i kad neko priča protiv takvih ti se buniš... (jer branio si Srbe)...

Ali šta ćeš, ne možemo svi da kapiramo najjednostavnije stvari i da budemo dobri ljudi... neko mora da bude glup i zliber...

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, Avocado рече

Loš čovek si zato što i pored višestrukog objašnjavanja nikako ne možeš da prezupčiš u tintari da migrant nije isto što i islamski ekstremista i da to nisu sinonimi... i onda se tako frljaš sa tim pojmovima - kao da je neko branio islamske ekstremiste jer je branio migrante... kao da su ta dva pojma ista... kao kada bi neko tebi rekao da je Malčanski Berberin tvoj, branio si takve na forumu i kad neko priča protiv takvih ti se buniš... (jer branio si Srbe)...

Ali šta ćeš, ne možemo svi da kapiramo najjednostavnije stvari i da budemo dobri ljudi... neko mora da bude glup i zliber...

 

Важи ја сам лош човек. Е сад дефиниши себе пошто сам јасно написао да некима треба дати азил, некима не а неке послати у Гвантанамо.

Када су кренуле народне патроле (антивучићевци, опс опет нијансирање) подржао сам их зато што држава није одрадила свој посао и пустила све у земљу. Ту је било и џихадиста. Патроле крећу након мигрантског дивљања. Е сад можда је држава условљена да их пусти, можда постоји нешто што ја не знам. Ипак живимо под окупацијом, не Вучићевом( он може да узурпира власт као што и јесте што је у многим случајевима лоше а у неким малим добро (опет нијансе)) него Брисела и Вашингтона. Опет мало нијанси за црно беле.

Ти, Клауд и још по неки сте бранили право миграната да илегално буду у Србији без провера да нема међу њима џихадиста. Распада се џихадистичка хунта, беже пред братом Асадом и Русима, одједном се појављује гомила људи, војно способних у земљи и теби је све ок. А ја сам лош човек. Браво.

Ова поређења су ти безвезна.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 28 минута, Вилер Текс рече

Опет мало нијанси за црно беле.

Kog mislis da vuces za nos vise sa ovom pricom o nijansama? 

Oces da pricas  o nijansama? Pricaj o prethodnoj valsti. Tamo imas nijanse kolko oces. Neke stvari su radili dobro, neke stvari su radili lose u proseku imas prava da kazes "prethodna vlast je bila losa"... Vuciceva vlast nije ni na tom nivou da bude losa. Vuciceva vlast je  pogresna.

Tebe bukvalno neko siluje  u prkno a ti cutis. Kad te ja pitam "Vileru bre, sto te siluju ovi dobri ljudi"? TI mi kazes "tacno je da me siluju, ali mi i povremeno sapnu nesto romanticno na uvo. Treba gledati nijanse..."

Jel mozes ti da ukapiras da  o uvcicu ne mozemo da pricamo u terminima "dobra vlast" losa vlast"? On nije vlast? On ne uzurpator srpskih institucija na koje ne bi imao pravo CAK NI kad bi na tom emstu bio politicki legitimno! A nije! Vucic niema vlast zato sto ga je narod demokratski izabrao... a sve i da jeste, opet nema prava da ovako zloupotrebljava ovu zemlju i njene isntitucije... nema prava.! 

Ti si patriJota i palis se na pretke, bitke  i slicne stvari... Samo zamisli sta bi ti ti isti preci rekli kad bi videli da tako nonsalansno pristajes na silovanje zarad nekoliko romatnicnih saputanja... Sta bi rekli kad bi videli kako se lako odries svoje slobode i nacionalnog integriteta za koji su oni listom ostavljali glave po bojnim poljima...

 

Kad kazes da je Vuciceva vlast losa, to je isto kao da kazes da je Zukorlic los pravoslavac... Nit je Zukorlic pravoslavac nit je Vuciceva vladavina vlast...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 37 минута, Вилер Текс рече

Ипак живимо под окупацијом, не Вучићевом( он може да узурпира власт као што и јесте што је у многим случајевима лоше а у неким малим добро (опет нијансе)) него Брисела и Вашингтона.

Ajde objasni ovo politicko "smatranje".

Kako smo to pod okupacijom Brisela i Vasingtona a nismo pod okupacijom Vucica? Cime brisel i vasington sprovode tu svoju "okjupaciju"? Koji su im instumenti?

 

Kolko ste vi botine izgubljeni u svemiru ovo vise nije zabavno ni gledati... Jedino nisam siguran dal je gore to sto nisi botina iz koristi nego iz ubedjenja... ne mogu da se odlucim uopste sta je gore.

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 35 минута, Bokisd рече

Poslednjih meseci cesto idem poslom za Beograd i stvarno ima dosta migranata po gradu, ali mi nije jasno, vecina sve neki mladji i sve su muskarci, u cemu je tu fora stvarno ne razumem, gde su zene i deca i stariji.

I ti i Viler probajte da zamislite sledece- kroz Srbiju je proslo vise od milion migranata od 2015 godine do danas (sad videh neki podatak).

Dakle pitanje:

Sta mislis kako bi Srbija izgledala kad kroz nju prodje milion izbeglica, a zatim, sta mislis kako bi Srbija izgledala da kroz nju prodje milion dzihadista i terorista? A onda pogledajte obojica oko sebe pa mi recite na koji od ta dva scenarija vam lici ono sto danas vidimo u Srbiji?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, cloudking рече

Oces da pricas  o nijansama? Pricaj o prethodnoj valsti. Tamo imas nijanse kolko oces.

Било је нијансирања колико хоћеш док је дсс био у власти. Када је дс преузео главну улогу то се изгубило. Тадић је такође узурпирао власти, у рукавицама, за разлику од Вучића. Остале твоје дијагонале и паралеле ме не занимају.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, cloudking рече

Ajde objasni ovo politicko "smatranje".

Kako smo to pod okupacijom Brisela i Vasingtona a nismo pod okupacijom Vucica? Cime brisel i vasington sprovode tu svoju "okjupaciju"? Koji su im instumenti?

 

Kolko ste vi botine izgubljeni u svemiru ovo vise nije zabavno ni gledati... Jedino nisam siguran dal je gore to sto nisi botina iz koristi nego iz ubedjenja... ne mogu da se odlucim uopste sta je gore.

Само су волини сви који не певају исту песму као он ботине.

Да. Брисел, Вашингтон и Берлин су нас окупирали војно и економски. То је јасно и идиоту. Инструмент им је то што без њиховог амина Вучић не би био на власти. Сећаш се кад је 2007 Николић легално и легитимно изабран за председника Скупштине? Скочили урбанисти на демонстрације и Николић смењен вољом улице у сред демократије. Где.је ту закон био? И то без амина са запада није могло да прође.

Вучић је узурпирао власт.

Окупатор долази из друге земље.

Прво да научиш појмове.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Вилер Текс рече

Било је нијансирања колико хоћеш док је дсс био у власти. Када је дс преузео главну улогу то се изгубило. Тадић је такође узурпирао власти, у рукавицама, за разлику од Вучића. Остале твоје дијагонале и паралеле ме не занимају.

Tadic je bio smenjiv.. pa kad narod odluci da nije dobar, jednostavno glasa protiv njega  i skloni ga sa tog mesta... demkrotaska tekovina koja  obicno ne postoji u diktaturama i autokratijama. 

Tako da srecno sa tom idejom da poredis  Vucica i Tadica kao da su obojica isti po "uzurpiranju"...  cista botovska dijalektika na koju niko vise s 2 grama mozga ne pada.

 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Вилер Текс рече

Само су волини сви који не певају исту песму као он ботине.

Да. Брисел, Вашингтон и Берлин су нас окупирали војно и економски. То је јасно и идиоту. 

Вучић је узурпирао власт.

Окупатор долази из друге земље.

Прво да научиш појмове.

Ahaaa, znacši do terminologiju je...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Вилер Текс рече

Да. Брисел, Вашингтон и Берлин су нас окупирали војно и економски. То је јасно и идиоту.

Ja sam ti jos gluplji od idiota... objasni mi kako su nas to okupirali?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, cloudking рече

Tako da srecno sa tom idejom da poredis  Vucica i Tadica kao da su obojica isti po "uzurpiranju"...  cista botovska dijalektika na koju niko vise s 2 grama mozga ne pada

Волини није јасно шта значи у рукавицама.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, cloudking рече

I ti i Viler probajte da zamislite sledece- kroz Srbiju je proslo vise od milion migranata od 2015 godine do danas (sad videh neki podatak).

Dakle pitanje:

Sta mislis kako bi Srbija izgledala kad kroz nju prodje milion izbeglica, a zatim, sta mislis kako bi Srbija izgledala da kroz nju prodje milion dzihadista i terorista? A onda pogledajte obojica oko sebe pa mi recite na koji od ta dva scenarija vam lici ono sto danas vidimo u Srbiji?

Meni lici da ne postoji nikakva kontrola i bezbednosna provera.

I da se nasalim,..... za to je odgovoran Vucko i ekipa, i trebalo bi da budes i protiv toga.... :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...