Jump to content

Politicke (ne)prilike u Srbiji

Оцени ову тему


cloudking

Препоручена порука

Пре сат времена, Orion рече

I da.... Rekao si kako hoćeš da se Viler pomuči i pokaže ti gde se i kada to Tadić izvinjavao, pa sad se ti malo angažuj i pronađi izjave bivših državnih sekretara SAD-a. 

Ne moraš sada, niti danas... Kad budeš imao volje i vremena. 

Ko nesto tvrdi taj to i dokazuje.

Viler je tada nesto tvrdio ja sam trazio dokaz i dobio sam ga. Posteno.

Ti sad nesto tvrdis. Ako imas dokaz poverovacu ti, a ako ga nemas i teras me da ga sam trazim, onda nemam drugog izbora nego da te proglasim za lazova i da nastavimo dalje... 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

On 10.8.2021. at 17:27, Orion рече

 

Ne optužuj čoveka za "laž", samo zato što nisi zapamtio sva Tadićeva izvinjenja. 

Boris Tadić se izvinjavao nekoliko puta.

Prvi put u Sarajevu 2004. godine, potom u Zagrebu 2007. godine.

2010. godine je uputio izvinjenje za Ovčaru. 

 

 


Tadić je 2014. godine, izjavio da oseća krivicu zbog toga što se nije izvinio makedonskom narodu dok je bio predsednik Srbije, pa je izvinjenje uputio kao bivši predsednik. 

Jedan mali osvrt.... Nataša Kandić je izvinjenje Borisa Tadića građanima hrvatske, ocenila kao najozbiljnije izvinjenje izgovoreno na ovim prostorima, dok je sramno napala češkog predsednika Miloša Zemana, zato što se izvinio za učestvovanje njegove zemlje u NATO bombardovanju SRJ 1999. godine. 
 

 


 

Cloudking, dobio si dokaz od mene. Prethodno si čoveka nepravedno optužio da laže. 

Nemam nameru da ti se pravdam, jer tvoje brzopotezne optužbe nemaju bilo kakvu snagu, niti tvoje etiketiranje sagovornika ima validnost. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 22.8.2021. at 22:44, cloudking рече

Umesto toga, sad opet zveckate oruzijem malo po kosovu malo po crnoj gori a malo opet po bosni... bez ikakvog srama OPET idete da "branite srbe"...

Pogledaj kakvim se ti lažima služiš. Ovo kao da je pisao neki šovinista iz okruženja. 

Zbog ove laži i zlonamernosti, da sam ja admin, bio bi momentalno banovan. 

Ko to zvecka oružjem? Srbija? Srpski narod? 

Da li treba pozvati NATO pakt, da još malo bombarduju ili da otmu i raskupusaju Srbiju, jer kobajagi "OPET" zveckamo oružjem? 

Da li treba OPET ponoviti "traktorijadu" na severu okupiranog KiM? 

WWW.VECERNJI.HR

Rekavši kako je ponosan što se po prvi puta u ovu...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Orion рече

Nemam nameru da ti se pravdam

 

Onda se uzdrzi od iznosenja tvrdnji koje nisi spremna da potkrepis. Ja ostajem neubedjen da si rekla istinu o citatima one gospode sa prethodne strane...

Jednostavno, poucen iskustvom da naciJonalisti lazu, nemam potrebu da menjam svoje misljenje za sad. Pozdrav!

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Orion рече

Dovoljno je da odgledam DLZ i da jasno čujem ogavne uvrede. Uvrede upućene ne samo predsedniku Srbije, već celokupnom srpskom narodu.

Ma kako ga nije sramota da psuje na  privatnoj, nevidljivoj televiziji bez nacionalne frekvencije... djubre jedno psovacko! :D

 

Psovke na naslovnicama Vucicevih privatnih medija u drzavnom ruhu su onako... nekako bas ok i simpaticne i uopste ne predstavljaju psovanje naroda kog je pre toga silovao na klupici u parku....

 

Ne, ne... ne kazem ja da ste vucicevi podguzni licimuri.... ne cekaj... ili ipak kazem... zbunjen sam vise ne zamerite mi...

image.png

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 26 минута, Orion рече

Pogledaj kakvim se ti lažima služiš. Ovo kao da je pisao neki šovinista iz okruženja. 

Zbog ove laži i zlonamernosti, da sam ja admin, bio bi momentalno banovan. 

Ko to zvecka oružjem? Srbija? Srpski narod? 

Da li treba pozvati NATO pakt, da još malo bombarduju ili da otmu i raskupusaju Srbiju, jer kobajagi "OPET" zveckamo oružjem? 

Da li treba OPET ponoviti "traktorijadu" na severu okupiranog KiM? 

WWW.VECERNJI.HR

Rekavši kako je ponosan što se po prvi puta u ovu...

 

Deder se umij pre nego sto otvoris forum, izgubicemo silno vreme dok ti se objasni sta stvarno pise a sta ti se pricinjava.

Ovo kukumavcenje ti nista ne znaci kod mene jer te zamena teza pale samo kod vas takvih patriJota i naziJonalsita. Ja sam napisao da NACIJONALSITI zveckaju oruzijem a ne Srbija, tako da te molim da me zaobidjes sa tim izlizanim forama i zamenama teza... kao sto rekoh one pale samo kod vas... kod normalnih ljudi ne prolaze bas tako lako

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Orion рече

Koga nazivaš "podguzni licimuri"? Imenuj 

Cekaj da ne zaboravim nekoga... Teksa Vilera, Mlatu, Milana Nikolica i verovatno i tebe, za sad  ne mogu da tvrdim 100% ne pises cesto ali si tu negde na 98.9% podguznosti...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 23 часа, Вилер Текс рече

@GeniusAtWork А тебе да подсетим како сам реаговао на снимак неки клинаца неоскинса из Ниша који си ти поставио. И сад ти мене стављаш у исти кош са таквим дијаболама повлађујући овом евроусташи Клауду.

Не повлађујем ја никоме, само не разумем ту "Јесте то лоше, али..." причу.

Док се не појави неки нови снимак шта се дешавало пре овога у аутобусу, ја могу да закључујем само на основу онога што сам чуо и видео на овом снимку. А ту видим психопату који истерује путнике напоље вичући "напоље!" и "раус!". Прича да то ради зато што немају карте не пије воду, ено ти пар страница уназад сам ставио фотку где се лепо види да минимум двојица држе карте у рукама. Значи неки дебил је одлучио да избаци путнике, који вероватно ништа лоше нису урадили, само јер му се не свиђају. Неко од њих и пита "шта смо урадили?" док излази. А кад су изашли поручује им да би им сасуо метак у црну главу само кад би могао и да би их побио све само да му је ту оружје.

Е сад, таквих дебила сигурно има свуда, не само код нас. Али да уместо лепо као друштво кажемо "Види смрадину, јбт. Ваљда ће полиција да га пронађе и да добије шта је заслужио зато што срамоти нормалне људе у земљи Србији", погледај на било ком порталу по друштвеним мрежама шта се коментарише. Једно 80% коментара одушевљено подржавају овог психопату, уз приче да је свако ко осуђује догађај комуњара, левичар и издајник кога исто треба истерати из земље. Ту је опет и прича о картама која нема основа као оправдање (као да је ОК да неког избациш из буса ако нема карту уз претњу да би му просвирао црну главу само кад би имао чиме) и наравно оно ретардирано "Води их кући ако ти их је жао!".

А најтрагичније је што то пишу Срби, који су колико пута у задњих неколико деценија и сами били жртве прогона и први би требало да се макар лупе по челу пре него им удари крв на очи и пена на уста.

Хбг, свако има неку границу. Моја је кад видим и чујем овакву гамад као што је овај на снимку. И стварно немам ни трунке разумевања за било каква оправдавања оваквих болесника.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, cloudking рече

Ovo kukumavcenje ti nista ne znaci kod mene jer te zamena teza pale samo kod vas takvih patriJota i naziJonalsita. Ja sam napisao da NACIJONALSITI zveckaju oruzijem a ne Srbija, tako da te molim da me zaobidjes sa tim izlizanim forama i zamenama teza... kao sto rekoh one pale samo kod vas... kod normalnih ljudi ne prolaze bas tako lako

Mnogo toga si ti napisao i ti si taj koji zamenjuje teze. 

Kad budem imala vremena, neće mi biti teško da pronađem tvoj post u kojem tvrdiš da je izvršena agresija na hrvatsku od strane Srbije. Tamo si tvrdio kako su odavde dolazili da kao "objasne" Srbima u Hrvatskoj da su ugroženi. Negiraš sve torture kojima su Srbi bili izloženi od strane hdz-a. 

Kako te nije sramota da toliko lažeš? 

Ti si još piškio u pelene, kada su Srbi doživljavali neprijatnosti ako kažu voz umesto vlak, ako zatraže hleb umesto kruha, kvasac umesto germe, boks umesto šteke... Ništa ti ne znaš o šikaniranjima nad njima, ali zato si dovoljno bezobrazan i drzak da se sprdaš sa njihovim sudbinama. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, GeniusAtWork рече

Не повлађујем ја никоме, само не разумем ту "Јесте то лоше, али..." причу.

Док се не појави неки нови снимак шта се дешавало пре овога у аутобусу, ја могу да закључујем само на основу онога што сам чуо и видео на овом снимку. А ту видим психопату који истерује путнике напоље вичући "напоље!" и "раус!". Прича да то ради зато што немају карте не пије воду, ено ти пар страница уназад сам ставио фотку где се лепо види да минимум двојица држе карте у рукама. Значи неки дебил је одлучио да избаци путнике, који вероватно ништа лоше нису урадили, само јер му се не свиђају. Неко од њих и пита "шта смо урадили?" док излази. А кад су изашли поручује им да би им сасуо метак у црну главу само кад би могао и да би их побио све само да му је ту оружје.

Е сад, таквих дебила сигурно има свуда, не само код нас. Али да уместо лепо као друштво кажемо "Види смрадину, јбт. Ваљда ће полиција да га пронађе и да добије шта је заслужио зато што срамоти нормалне људе у земљи Србији", погледај на било ком порталу по друштвеним мрежама шта се коментарише. Једно 80% коментара одушевљено подржавају овог психопату, уз приче да је свако ко осуђује догађај комуњара, левичар и издајник кога исто треба истерати из земље. Ту је опет и прича о картама која нема основа као оправдање (као да је ОК да неког избациш из буса ако нема карту уз претњу да би му просвирао црну главу само кад би имао чиме) и наравно оно ретардирано "Води их кући ако ти их је жао!".

А најтрагичније је што то пишу Срби, који су колико пута у задњих неколико деценија и сами били жртве прогона и први би требало да се макар лупе по челу пре него им удари крв на очи и пена на уста.

Хбг, свако има неку границу. Моја је кад видим и чујем овакву гамад као што је овај на снимку. И стварно немам ни трунке разумевања за било каква оправдавања оваквих болесника.

Реци ти мени да ли је нормално или не да нам у земљу уђе ко зна колико војно способних мушкараца а да их нико не пита ко су и шта су и са којом циљем, поготово узми у обзир да долазе после слома исиса са територија које је исис контролисао?  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, cloudking рече

Strasni je... AKO subrekli.

A jos strasnije je sto sam ja sad autosovinista zato sto sumnjam u naziJonalisticku propagandu umesto da odma poverujem cim neko napise nesto patriJotski ;)

Једном си се већ тако испалио...

Јел знаш да је Туђман рекао да Србима треба задати такав ударац да практично нестану? А лажеш Вилеру ти си зликовац крезуби бот:

А ево ти и ово:

Наравно у оваквим слулајевима треба доказни поступак, јер ти не верујеш да постоје српски душмани. У случјевима када треба да осудиш Србе, нема контекста, нена,сунње, само пљувања. И ти причаш да си патриота. Можда дизнилендски патриота.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...