Jump to content

Politicke (ne)prilike u Srbiji

Оцени ову тему


cloudking

Препоручена порука

пре 2 минута, Вилер Текс рече

Волини није јасно шта значи у рукавицама.

Ne... volini nije jasno kako to da ti je Tadic "u rukavicama" unisititelj srbije, a Vucic sa metalnom sipkom u rukama ti je neko ko ce da nas povede u nacionalni ponos i prosperitet.

Tadic je bio demokratski smenjiv i samo ta cinjenica je dovoljna da (normalni ljudi) shvate da je Vucic nezakoniti uzurpator i okupator sopstvene zemlje... a domace sile haosa i bezumlja mu u tome i pomazu jer ih je on sam istripovao da su zajedno mnogo velike patriJote...

 

I stvarno je smesno vise sto pokusavas da nekom objasnis kako si "objektivan" a ne da si Vuciceva podanicka buba, sto je  i vise nego ocigledno. Opet te pitam gde su ti te "nijane" kad pricas o Mariniki ili Djilasu? Nema... pojela Macura...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 12 минута, cloudking рече

Ahaaa, znacši do terminologiju je...

И до треминологије и до суштине. Дедер објасни закониче како је могуће да Николић буде смењен вољом улице са места председника скупштине 2007? Јел то демократска метална шипка па је све ок? Тадић је уништитељ Србије на квадрат.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, cloudking рече

Tadic je bio demokratski smenjiv

Одлуком запада да га пусти низ воду. Као и Мила. 

Са друге стране Борис лепи (и паж му премијер Цветковић) су у својој препотентности подценили друге кандидате за место управника колоније.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 минута, cloudking рече

Opet te pitam gde su ti te "nijane" kad pricas o Mariniki ili Djilasu?

Код Маринике као и код њеног учитеља Хромог Дабе да цитирам Бокана нема нијанси. Антисрпска политика 1/1. Код Ђиласа има доста нијанси и много добрих ствари које ке урадио у Београду. Такође знам и за неке друге добре ствари, патриотске, које су више на личном плану. Вероватно из истог разлога држи Брајана код себе као и Вучић Чеду. 

У мозгу ти је идеолошка поданичка буба која ти не да пустиш боје у свој поглед на свет.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Вилер Текс рече

Код Маринике као и код њеног учитеља Хромог Дабе да цитирам Бокана нема нијанси. Антисрпска политика 1/1. Код Ђиласа има доста нијанси и много добрих ствари које ке урадио у Београду. Такође знам и за неке друге добре ствари, патриотске, које су више на личном плану. Вероватно из истог разлога држи Брајана код себе као и Вучић Чеду. 

У мозгу ти је идеолошка поданичка буба која ти не да пустиш боје у свој поглед на свет.

Mene neces videti ikada da ljubim iciji skut...

Velika je i snazna linija koju time ispisujem pomedju tebe i mene ;)

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 21 часа, Вилер Текс рече

Ментол.

 

@Viler, takvih mentola zadojenih mržnjom prema svemu srpskom, ima mnogo u ovoj našoj napaćenoj državi Srbiji.
Oni pišu i daju izjave koje u potpunosti odgovaraju svim neprijateljima Srbije i srpskog naroda, a pritom misle na dolare i evre na njihovim računima. 

 

Rat protiv Srba i dalje traje, nije završen, samo je poprimio druge oblike. 

I dalje važi ona izjava bivšeg državnog sekretara SAD-a, Džejmsa Bejkera: 
"Vodićemo protiv Srba rat – diplomatski, ekonomski, politički, propagandni i psihološki." 

Malo po malo, pa ostvaruju njihove planove. Uvode sankcije, pa ucenjuju, onda bombarduju, pa ubijaju i proteruju srpski narod, onda malo pohvale srpsko rukovodstvo, čisto da se opuste, a onda otimaju srpsku teritoriju, spaljuju imovinu, ruše manastire, sude Srbima koji su časno branili svoju otadžbinu, jer moraju biti proglašeni "zločincima", jer samo tako mogu opravdati pred javnošću zločine i genocid izvršen nad Srbima. 

Marko Vidojković, otvoreno, jasno i glasno izjavljuje:
– Glupi Srbi… Ma neka ga p*še bre! To su pi*ketine, znaš kakvi su Srbi brate! Ne kapiraju poentu, J*BEM TI GLUPI NAROD!”

Tako je svojevremeno bivši američki državni sekretar, Lorens Inglberger, izjavio:
"Srbi nisu naročito pametni… „Srpska deca se više neće smejati” 

Nema tu razlike, jer Marko Vidojković piše "srpskoj deci" da je izvršen "genocid" u Srebrenici. 
To isto forsiraju zapadne sile koje su bombardovale Srbe u Krajini, bombardovale Srbe u Republici Srpskoj, na KiM i u Srbiji.
Vidojković piše kako su Srbi iz Krajine "pobegli", a ne da su proterani, ubijani, da im je temeljno i sistematski uništavana imovina i razoreni životi... Ne, Vidojković to ne piše. 
On piše ono što je ustaša Franjo Tudjman glasno izgovorio: "otišli su, neka im je sretan put, nisu stigli ponijeti ni devize, ni svoje prljave gaće.“ 


 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Orion рече

 

@Viler, takvih mentola zadojenih mržnjom prema svemu srpskom, ima mnogo u ovoj našoj napaćenoj državi Srbiji.
Oni pišu i daju izjave koje u potpunosti odgovaraju svim neprijateljima Srbije i srpskog naroda, a pritom misle na dolare i evre na njihovim računima. 

 

Rat protiv Srba i dalje traje, nije završen, samo je poprimio druge oblike. 

I dalje važi ona izjava bivšeg državnog sekretara SAD-a, Džejmsa Bejkera: 
"Vodićemo protiv Srba rat – diplomatski, ekonomski, politički, propagandni i psihološki." 

Malo po malo, pa ostvaruju njihove planove. Uvode sankcije, pa ucenjuju, onda bombarduju, pa ubijaju i proteruju srpski narod, onda malo pohvale srpsko rukovodstvo, čisto da se opuste, a onda otimaju srpsku teritoriju, spaljuju imovinu, ruše manastire, sude Srbima koji su časno branili svoju otadžbinu, jer moraju biti proglašeni "zločincima", jer samo tako mogu opravdati pred javnošću zločine i genocid izvršen nad Srbima. 

Marko Vidojković, otvoreno, jasno i glasno izjavljuje:
– Glupi Srbi… Ma neka ga p*še bre! To su pi*ketine, znaš kakvi su Srbi brate! Ne kapiraju poentu, J*BEM TI GLUPI NAROD!”

Tako je svojevremeno bivši američki državni sekretar, Lorens Inglberger, izjavio:
"Srbi nisu naročito pametni… „Srpska deca se više neće smejati” 

Nema tu razlike, jer Marko Vidojković piše "srpskoj deci" da je izvršen "genocid" u Srebrenici. 
To isto forsiraju zapadne sile koje su bombardovale Srbe u Krajini, bombardovale Srbe u Republici Srpskoj, na KiM i u Srbiji.
Vidojković piše kako su Srbi iz Krajine "pobegli", a ne da su proterani, ubijani, da im je temeljno i sistematski uništavana imovina i razoreni životi... Ne, Vidojković to ne piše. 
On piše ono što je ustaša Franjo Tudjman glasno izgovorio: "otišli su, neka im je sretan put, nisu stigli ponijeti ni devize, ni svoje prljave gaće.“ 


 

Kuku majke, eve ga jos jedan...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 23 минута, cloudking рече

Kuku majke, eve ga jos jedan...

:))

Cloudking, hoćeš da kažeš da Marko Vidojković to nije izjavio i napisao? 

Da Lorens Inglberger nije dao tu izjavu? 

Da Franjo Tudjman nije izgovorio one reči? 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Orion рече

:))

Cloudking, hoćeš da kažeš da Marko Vidojković to nije izjavio i napisao? 

Da Lorens Inglberger nije dao tu izjavu? 

Da Franjo Tudjman nije izgovorio one reči? 

 

Ne, ja samo hocu da kazem da je stigo jos jedan patriJota.

Al kad vec pitas, bilo bi dobro videti izvore za te tvrdnje. Ne za Vidojkovica za njega vec znamo da nije reko bas tako kako vam je blic umontirao. Ali za ovu dvojicu me zanima.

NE KAZEM da nisu rekli, samo da me iskustvo uci da naciJonalisti generalno lazu, pa je zgodno biti oprezan. Tako da, daj da vidim te njihove izjave...

Potrazio bih i sam ali sam trenutno na telefonu i ne mogu da nabadam i guglam....

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, cloudking рече

Ne, ja samo hocu da kazem da je stigo jos jedan patriJota.

Al kad vec pitas, bilo bi dobro videti izvore za te tvrdnje. Ne za Vidojkovica za njega vec znamo da nije reko bas tako kako vam je blic umontirao. Ali za ovu dvojicu me zanima.

NE KAZEM da nisu rekli, samo da me iskustvo uci da naciJonalisti generalno lazu, pa je zgodno biti oprezan. Tako da, daj da vidim te njihove izjave...

Potrazio bih i sam ali sam trenutno na telefonu i ne mogu da nabadam i guglam....

Jasno.... Jedan eUropljanin mene etiketira "patriJotom" 

:)

Meni ne treba "blic" da bi formirala svoje mišljenje. 

Dovoljno je da odgledam DLZ i da jasno čujem ogavne uvrede. Uvrede upućene ne samo predsedniku Srbije, već celokupnom srpskom narodu. 

Dovoljno je da pročitam šta je čovek napisao i vidim koja mu je uloga. 

Optužuješ druge da lažu, a sam se služiš lažima. 

Tako si svojevremeno tvrdio za Tadića da se izvinio samo jednom, pa sam te demantovala. 

Prigovaraš Vileru kako ima ono "ali", a ti sam to radiš. 

Da li je Marko Vidojković psovao kao najobičniji uličar i dripac ili je to malo "izmenjeno i upakovano" od strane "blica"? 

Da li je ispravan onakav nastup ili nije? 

Izjasni se i nemoj da izigravaš "omekšivač" za Markov prljavi veš. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 26 минута, cloudking рече

Potrazio bih i sam ali sam trenutno na telefonu i ne mogu da nabadam i guglam....

I da.... Rekao si kako hoćeš da se Viler pomuči i pokaže ti gde se i kada to Tadić izvinjavao, pa sad se ti malo angažuj i pronađi izjave bivših državnih sekretara SAD-a. 

Ne moraš sada, niti danas... Kad budeš imao volje i vremena. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, cloudking рече

NE KAZEM da nisu rekli

Али то и није тако страшно што су рекли. Јел то поента твог излагања?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, cloudking рече

Mene neces videti ikada da ljubim iciji skut...

Velika je i snazna linija koju time ispisujem pomedju tebe i mene ;)

Љубиш ти скуте свих српских непријатеља. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 43 минута, Вилер Текс рече

Али то и није тако страшно што су рекли. Јел то поента твог излагања?

Strasni je... AKO subrekli.

A jos strasnije je sto sam ja sad autosovinista zato sto sumnjam u naziJonalisticku propagandu umesto da odma poverujem cim neko napise nesto patriJotski ;)

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 47 минута, Вилер Текс рече

Љубиш ти скуте свих српских непријатеља. 

Nek si mi ti ziv i zdrav!

Mi patrote i ljudi koji vole svoju drzavu i svoj narod prebacili smo preko ledja mnogo gore opasnosti a necemo vas isfrustrirane mrziteljske babe i ostale "obraze" i "levijatane"...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...