Jump to content

Politicke (ne)prilike u Srbiji

Оцени ову тему


cloudking

Препоручена порука

On 12.9.2021. at 17:44, cloudking рече

Nek su im alal pare koje su nam ukrali praveci ono g**no. 

Краду нам и тиме што тебе држе запосленог, не смета ми да ми краду и за научно технолошки парк.. није ни твоје позоруште нити репертоар тамо у много бољем стању.. 

Мислим, ево, радиш државни посао, по цео дан лапрдаш по форуму, имаш пар шљаки са стране.. значи да не радиш ништа а добијаш плату. 

Теби нису ништа украли, ти си државни службеник. Украли су нама који стварно радимо.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Како се губе избори:

pavle-grbovic-psg-1200x800.jpg

RS.N1INFO.COM

Pokret slobodnih građana (PSG) ocenio je da "novouspostavljeni" praznik Dan srpskog jedinstva, slobode i nacionalne zastave, predstavlja novi korak u formiranju "srpskog sveta", kao i uvođenje...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, haveaniceday рече

Теби нису ништа украли, ти си државни службеник. Украли су нама који стварно радимо.

Plati porez, kasni mi plata...

 

UPDATE: Legla upravo. Hvala sto navreme izmirujete svoje obaveze. Ziveo Aleksandar Vucic. :D 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 45 минута, haveaniceday рече

Како се губе избори:

pavle-grbovic-psg-1200x800.jpg

RS.N1INFO.COM

Pokret slobodnih građana (PSG) ocenio je da "novouspostavljeni" praznik Dan srpskog jedinstva, slobode i nacionalne zastave, predstavlja novi korak u formiranju "srpskog sveta", kao i uvođenje...

 

A to sto su svi SNS odbori kamuflriani u gradske uprave sirom srbije vesali pogresne zastave to ti patrtiJoto ne smeta mnogo, a? :))

 

пре 1 сат, haveaniceday рече

Ја мислим да не постоји већи доказ да је вучић европски човек од овог састанка.... 

Uuu ni do sad ti nije bio potreban dokaz za to da je vucic nesto najlepse sto ti se desilo u zivotu, sto bi sad pocinjao naprasno? :D 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, cloudking рече

Oce li neko naciJonalistima koji su trenutno u orgazmicnom zanosu jer je Vucic povesao srpske zastave po citavoj srbiji, da objasni sta znaci pljuvanje po nacionalnim simbolima i krsenju ustava?

Kacenje ove zastave po ulicama je protivno srpskom ustavu.

Zastava sa grbom nije narodna zastava i po ustavu ne moze se...haha ma kome ja objasnjavam. Ko da je "srbendama" vazno sta pise u ustavu. Samo okaci srbsku zastavu i imas svu ljubav patriJota...

 

IMG_20210913_200918.jpg

Ово је заиста озбиљан уставни прекршај и претња по цео поредак у земљи. Да се на национални празник истакне државна застава?!! Какво само непоштовање. Шта ли ће мислити запад о нама? Тамо бре ко сав нормалан свет иштампаш заставу на папучу, поткошуљу купаће гаће и носаш кроз град... Свашта с нама Србима..

Него да се вратимо ми оним уставним ковид пропусницама то је много добра ствар. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, sampaganini92 рече

Ово је заиста озбиљан уставни прекршај и претња по цео поредак у земљи. Да се на национални празник истакне државна застава?!! Какво само непоштовање. Шта ли ће мислити запад о нама? Тамо бре ко сав нормалан свет иштампаш заставу на папучу, поткошуљу купаће гаће и носаш кроз град... Свашта с нама Србима..

Него да се вратимо ми оним уставним ковид пропусницама то је много добра ствар. 

Nisam ja pisao ustav... ako ti smeta ustav moje zemlje, ti onda predlozi ustav neke druge koju imas... ja imam samo ovu jednu ;)

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, cloudking рече

Nisam ja pisao ustav... ako ti smeta ustav moje zemlje, ti onda predlozi ustav neke druge koju imas... ja imam samo ovu jednu ;)

Ма какви чуј смета. Треба бре све да их похапсе хулигани ниједни они ће заставе да носе. Него знаш шта је проблем, нема ко ту багру да похапси. Сви полицијски ресурси уложени да прате оне асимптоматски заражене повратнике с летовања... Не зна се ко је гори заиста.. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, sampaganini92 рече

Ма какви чуј смета. Треба бре све да их похапсе хулигани ниједни они ће заставе да носе. Него знаш шта је проблем, нема ко ту багру да похапси. Сви полицијски ресурси уложени да прате оне асимптоматски заражене повратнике с летовања... Не зна се ко је гори заиста.. 

Ne znam ja... to vidi  sad rzavom. oni su odlucili da zastava sa grbom nije narodne i da NE SME da se koristi van odredjenih drzavnih institucija... ako gradjanizele da nose zastaveili da ih kaze za gradske manifestacije onda po propisu stoji da to mora da bude trobojka bez grba.

 

Odakle si ti? zasto ne poznajes ustav moje zemlje u kojoj si trenutno? Mnogo je cestitih Srba krv prolilo da bismo bili slobodni i nezavisni da mozemo sami da pravimo sopstvene ustave i ja kao patriota ne mogu da se slozim sa tim da nam se vi strani faktori sprdate s njim.

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ево дебилни аутошовинистички твит. Е сада прочитајте квотове и погледајте профиле квотова. Апсолутно ни један ко га квотује негативно није вучићев бот, чак су поприличмно анти вучић профили. Већина су патриоте или националисти којима су се смучили и вучић и ови смећари.  Мислим то се види људима по профилима. Тако се губе избори. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, cloudking рече

Ne znam ja... to vidi  sad rzavom. oni su odlucili da zastava sa grbom nije narodne i da NE SME da se koristi van odredjenih drzavnih institucija... ako gradjanizele da nose zastaveili da ih kaze za gradske manifestacije onda po propisu stoji da to mora da bude trobojka bez grba.

 

Odakle si ti? zasto ne poznajes ustav moje zemlje u kojoj si trenutno? Mnogo je cestitih Srba krv prolilo da bismo bili slobodni i nezavisni da mozemo sami da pravimo sopstvene ustave i ja kao patriota ne mogu da se slozim sa tim da nam se vi strani faktori sprdate s njim.

Ја из круга двојке. Знам ја за ту уставну одредбу одавно само што је не поштујем. Свесно је и савесно кршим, шта да радиш нисмо сви савршени 🙂 Можда је до окружења шта знам, овај круг двојке ми је створио тај бунтовнички карактер. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, cloudking рече

Odakle si ti? zasto ne poznajes ustav moje zemlje u kojoj si trenutno? Mnogo je cestitih Srba krv prolilo da bismo bili slobodni i nezavisni da mozemo sami da pravimo sopstvene ustave i ja kao patriota ne mogu da se slozim sa tim da nam se vi strani faktori sprdate s njim.

Одакле си ти ? Зашто не познајеш устав  и законе моје земље у којој си тренутно. Много је честитих Срба крв пролило да бисмо били слободни и независни да можемо да сами да правимо сопствене уставе и ја као патриота не могу да се сложим са тим да нам се ви страни фактори спрдате са тим.:)))

Је ли знаш да је противуставно, противзаконито  користити  марихуану, а ти је користиш ? Какви су то код тебе двоструки аршини уставобраниоче ?:)))Или речено језиком хришћанина...фарисеју на квадрат .:smeh1: 

 

Prvi čovek MUP-a Aleksandar Vulin izjavio je 4. maja da u Srbiji marihuana neće biti legalizovana.

„Ne verujem u podelu na lake i teške droge. Ja verujem u stepenice kada su narkotici u pitanju - kreneš od marihuane završiš na igli. Uvek ću u parlamentu ako se to postavi kao tema glasati protiv legalizacije marihuane“, rekao je Vulin za TV „Pink“.

Predsednik Srbije, na koga se poziva Vulin, je u prvomajskom intervjuu za list “Blic” rekao da je ponosan jer je upotreba kanabisa u Srbiji nelegalna.

 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, haveaniceday рече

Је л сте то постали еуроскептици  :Р 

Ја мислим да не постоји већи доказ да је вучић европски човек од овог састанка.... 

Да бре. Опште је познато да када дође страни државник у посету Београду, да се заставе те државе вијоре осим Београда и у Нишу и Новом Саду. Потпуно равноправно са српском тробојком. Уопште није љигаво и полтронски, сигуран сам да нам је углед у Ангелиним очиома порасо ко БДП под Вучићем

:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) 

Него, чекам кад Вучко оде у Дојчланд да се српска тробојка вијори и у Хамбургу, Минхену, Штутгарту...осим Берлина, наравно

:)) :)) :)) :))  :)):)):)):))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 минута, haveaniceday рече

Ево дебилни аутошовинистички твит. Е сада прочитајте квотове и погледајте профиле квотова. Апсолутно ни један ко га квотује негативно није вучићев бот, чак су поприличмно анти вучић профили. Већина су патриоте или националисти којима су се смучили и вучић и ови смећари.  Мислим то се види људима по профилима. Тако се губе избори. 

 

Ова људска несрећа је може бити или глупа или задојена мржњом. Али овај његов партијски надређени Ћилас није ни глуп ни задојен мржњођ већ овакве потезе врло свесно чини. И мариника и цела та опозиција са аутошовинистичким испадима успешно у дпговору с властима одржава једнопартијски систем у Србији. Продане душе које лају о слободи правима итд. Тужно је само што се и даље нађе ко за њих да глада навучен олињалом реториком. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 минута, Jokic Z. рече

Nisam znao da je drogos

Marihuana i hašiš su preradevine koje se dobijaju iz indijske konoplje. U svrhu zloupotrebe (kao droga) konzumiraju se pušenjem i pri tome nastaju razlicite promene psihickog i fizickog stanja osobe koja konzumira marihuanu (''travu''). Štetne posledice su sledece: akutna primena (nakon popušene cigarete-joint, nakon nekoliko minuta nastupa stanje euforije-bleskastog smeškanja, osecanja kao pijanosti, uz smanjenu kontrolu ponašanja-govorljivost, preterana druželjubivost, i dr.; pored ove euforicne reakcije, kod izvesnih broja konzumenata, bez obzira na kolicinu i vrstu marihuane, nastupaju razlicite nepredvidljive reakcije-anksioznost, panika, paranoicne reakcije i drugo; ovakvo stanje obicno traje nekoliko sati i opasno je jer se ne može predvideti ponašanje konzumenta marihuane u tom periodu), hronicna upotreba marihuane (ucestala ponavljana konzumiranja kanabisa (hašiš, marihuana) u periodu od više nedelja ili više meseci, stvaraju bitne izmene u ponašanju i telesnom stanju (gubitak interesovaanja i motivacije, osecanja otupelosti, osecaj malaksalosti, smorenosti, smetnje u pamcenju, povlacenje iz socijalnih relacija (posla, porodice, škole); ovakvo stanje predstavlja vec razvijen zavisnicki nacin ponašanja u kojem mlad covek, konzument marihuane, sva svoja životna dogadanja i emotivna proživljavanja neadekvatno prepokriva konzumiranjem marihuane).

Ево шта каже струка . 

https://www.drajzerova.org.rs/content/najčešć-pitanja

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...