Jump to content

Politicke (ne)prilike u Srbiji

Оцени ову тему


cloudking

Препоручена порука

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

On 11.9.2021. at 1:32, GeniusAtWork рече

Нормално. Добили смо још једног врхунског стручњака и академског грађанина

:)) :)) :)) :)) 

Србија је одична држава да будеш политичар. То се најивше исплати. Уништила нам је културу СФРЈ само тако и из тога опоравка нема, само велика културална револуција. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, haveaniceday рече

коме смета сваки споменик спрски, спркси филмови, закони за заштиту ћирилице... буквално лик све што има везе са нацијом смета... 

Samo da dodam, znam da ljudi koji citaju ove teme znaju da ovaj ponovo laze, nego cisto da ukazem. Laze.

Nastavite...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, haveaniceday рече

апсолутно ништа није коментарисоа у позитивном контексту, увек коментарише у негативном. 

 

Da te podsetim?

Ako ti lopov koji te opljacka da jedan cvet, oces reci nesto pozitivno o njemu? "Znate, dosta vise negative. Covek mi je dao cvet i to zaista treba da se pohvali"

Ovo je onaj scenario za normalne ljude. Ne za debile i umobolnike koji se raduju kad ih neko pljacka pa ne samo da oce jos nego i traze da ih pljackas ubije. Po moguctvu i ctiavu porodicu da im overi. Tad bi bili najsrecniji...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 минута, haveaniceday рече

Зато нам и фали. Јер је био либерал који је разумео важност национализма

A za takvog coveka se Vucic napio od srece kad su ga ubili... a ti sad lizes buljander Vucicu... cudan svet...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, Натан рече

241662890_188084313394917_60693834186442

Crnogorci i nisu se odvojili. 60 % "etničkih" Crnogoraca glasalo je za zajedničku državu na referendumu 2006. Ali manjine su zajedno imale takozvanu "građansku" većinu i dobili su referendum sa 55 %. Dodatno, Crnogorci u Srbiji nisu smeli da učestvuju na referendumu, po dogovoru Solane (EU) i Koštunice. Cilj je bio jasan: Izmanipulisati "demokratsku" većinu za razdvajanje Srbije i Crne Gore.

Takođe, gde su to Crnogorci da vladaju Srbijom? Vidim svuda redom Bosance. Ali Crnogorce? Ali to nije ni bitno, osim za glupane, pošto 1. Srbija je država svih Srba, a ovako i nastaje, sa savremenim evropskim nacionalnim programom (koji evropski narod nije se ujedinio u jednu nacionalnu državu? - da možda Francuzi, Italijani, Nemci, Grci, Rumuni.. Hrvati?), a 2. mi Srbi smo narod migracije, preselivanja i doseljivanja; retko imamo naord a da su dve, tri generacije na jednom istom mestu, barem u Srbiji. Ja sam rodom iz Aranđelovca - od nas devetoro moje generacije (aranđelovačka (dedina) linija), samo dvoje su ostali u Aranđelovcu : ja sam u Beču, brat mi je u Engleskoj, jedna sestra je otišla u Veliko Gradište, druga u Gornji Milanovac, a dvoje su u Beogradu. Dve trećine nas se odselilo iz rodnog Aranđelovca. I mislim da je ovo za nas Srbe tipično. 

Crnogorci su interesantna studija za psihologiju. Nekad najveći srpski nacionalisti postali su najveći srbomrzitelji. Onaj Igor Jaramaz (Savindan nekad ovde na forumu) to naziva, i proklinje, dinarskim mentalitetom, koji navodno voli da se odvaja i razdvaja (na zapadu to zovu balkanizam!). Ja ne znam da li je tako. Ali svakako, narod se manipuliše, i može svuda da se manipuliše. Najbolji primer korona virus danas!

Ali i mi Srbi (Srbijanci, Bosanci, Vojvođani, Hercegovci, Beograđani i drugi) moramo da znamo da je Crna Gora deo našeg identiteta. I ako gubimo Crnu Goru, gubimo i od našeg identiteta, od naše duše. Lep primer: Mi Srbi smo, iako u maloj meri, jedan primorski narod. Do 2006. npr. imali smo jaču mornaricu od jedne Hrvatske sa celom njenom Dalmacijom i hiljadu ostrva... Ali ako izgubimo Crnu Goru, mi prestajemo da budemo primorski narod i ostajemo jedino jedan kopneni narod. Ovako gubimo na identitetu i na nacionalnoj kulturi. Jedanaest miliona Srba širom planete, zbog šakice Crnogoraca i njihovog kompleksa niže vrednosti, i što ih nagovaraju dušmani, među njima i oni koji su nas ubijali u Jasenovcu. Barem ja to ne želim. 

Milost i istina neka te ne ostavlja; priveži ih sebi na grlo, upiši ih na ploči srca svojega!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, cloudking рече

Samo da dodam, znam da ljudi koji citaju ove teme znaju da ovaj ponovo laze, nego cisto da ukazem. Laze.

Nastavite...

Нема бољег доказа да неко лаже нешто него када мораш стално да понављаш да лаже о томе... у ситуацији где за све написано постоји писани траг и људи који у тим дискусијама учествују већ 10 година.. и опет се већина њих слаже са ”лажовом”... 

ваљда нас све жуљаш јер си превише искрен и моралан а ми смо сви патриЈоте и сендвичари... 
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, haveaniceday рече

Нема бољег доказа да неко лаже нешто него када мораш стално да понављаш да лаже о томе... у ситуацији где за све написано постоји писани траг и људи који у тим дискусијама учествују већ 10 година.. и опет се већина њих слаже са ”лажовом”... 

ваљда нас све жуљаш јер си превише искрен и моралан а ми смо сви патриЈоте и сендвичари... 
 

Begaj be, ne smrdi. 

Umesto sto laprdas daj neki dokaz inace, s lazovima nema rasprave... 

 

Zebavam se, nemoj molim te da dajes "dokaze" jer ces opet da stavljas fore tipa:

"Evo pogledajte ovaj klaudov citat "Danas ce izlgeda da padne kisa, skupljaju se neki oblaci" Pogledjte ovaj autosoviniszam i mrznju prema svemu sto je srpsko! Pa samo retardiranoj budali nije jasno koliko ovaj maloumnik mrzi srbe, pogledajte samo ovu monstruoznost od ovog citata. Moze li ovako nesto da napise neko normalan, braco Srbi?"

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, haveaniceday рече

а ми смо сви патриЈоте и сендвичари... 

Koji "vi" sta se krijes iza mase? :)

Stara naciJonalisticka fora:
 Neko: Pripadnici skorpiona su izvrsili genocid 

 Ljubitelji skorpiona: Vidite braco Srbi optuzuju nas da smo mi srbi genocidni narod!

 

Hm ne... optuzuju vas budale da ste genocidne budale...

 

Vecito ta kukumavka. Ja tebi kazem da si glup a ti se zalis kako sam svim srbima reko da su glupi (metaforicno) :D Dal mozes da budes tipicniji sendvicar i naciJonalsita? Pocecu da verujem u predrasude zbog tebe:))

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

NE znam dal se secate otvaranja naucno tehnoloskog parka u Nisu, predstavljenog kao nesto ultra moderno i savremeno, futuristickog dizajna i neverovatnog potencijala koji su Nislije dobile zahvaljujuci blagonaklonosti i sirokogrudosti sina nasih naroda i narodnosti, sunca istoka i zvezde zapada?

image.png

Pre mesec danasma tamo proveo ceo dan i obisao ga uzduz i popreko.

Onakvo s**nje tesko da mozete zamislite. Prvo prostor je potpuno prazan. Radi samo jedan cuvar i to je to. Sablasno mesto koje podseca na neki stari dom kulture gde samo jos portir jos uvek nije dobio otkaz.

Sve je prasnjavo i strokavo. Panoramski lift je tolko strokav da mu se gubi funkcija. Pokretna vrata skrpie i tandrcu... u naucno tehnoloskom parku. Na parkingu ne radi pokretna rampa pa su je samo zavezali da nubije nekog. Cista sramota.

Nek su im alal pare koje su nam ukrali praveci ono g**no. 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

WWW.JUZNEVESTI.COM

Beograd je od sinoć okićen zastavama Srbije i Nemačke, jer će taj grad tokom dana posetiti...

:)):)):)):))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Oce li neko naciJonalistima koji su trenutno u orgazmicnom zanosu jer je Vucic povesao srpske zastave po citavoj srbiji, da objasni sta znaci pljuvanje po nacionalnim simbolima i krsenju ustava?

Kacenje ove zastave po ulicama je protivno srpskom ustavu.

Zastava sa grbom nije narodna zastava i po ustavu ne moze se...haha ma kome ja objasnjavam. Ko da je "srbendama" vazno sta pise u ustavu. Samo okaci srbsku zastavu i imas svu ljubav patriJota...

 

IMG_20210913_200918.jpg

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 часа, GeniusAtWork рече
WWW.JUZNEVESTI.COM

Beograd je od sinoć okićen zastavama Srbije i Nemačke, jer će taj grad tokom dana posetiti...

:)):)):)):))

И да певамо Данке Дојчланд!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 часа, GeniusAtWork рече
WWW.JUZNEVESTI.COM

Beograd je od sinoć okićen zastavama Srbije i Nemačke, jer će taj grad tokom dana posetiti...

:)):)):)):))

Је л сте то постали еуроскептици  :Р 

Ја мислим да не постоји већи доказ да је вучић европски човек од овог састанка.... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...