Jump to content

Politicke (ne)prilike u Srbiji

Оцени ову тему


cloudking

Препоручена порука

Пре сат времена, fsa рече

vucic-i-opozicija-1.jpg

Samo ovo prvo je 12:smeha:

  • Хахаха 1

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Avocado рече

.... pa nije,.... zato bih savetovao Tabakovicki da kaze sledeci put Vucku da digne ruke od svega i ode na zasluzeni odmor na Jamajku,..... jedno 10 godina,. .... i da povede i Djilasa i Marinku.... :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 8.9.2021. at 19:11, haveaniceday рече

To je zapravo i genijalnost te propagande, sto ne laze

Genije... tvoja "propaganda koja ne laze" je  u jednoj godini na naslovnici jednog tabloida objavila 443 lazne vesti SAMO NA NASLOVNICI!

 

Jel znas koliko jedna godina ima dana? Jel kapiras da tvoja "propagnada koja ne laze" za godinu dana nije objavila NI JEDNU NASLOVNU STRANU KOJA JE BILA SITINITA?!

NASLOVnu burazeru... to da se i ne otvara novina unutra.

 

U 2020 oj godini, pet vucicevih tabloida je objavilo ukupno 1200 laznih ili neutemeljenih vesti?!

 

Kapiram ja tebe sta zelis da postignes... ali mi je zao sto od poukasa pokusavas da napravis debile... idi po selima trazi piajne budale ispred zadruga koji ce te slusaju za jedno pivo pa njima pustaj te fore o "vucicevoj propagandi koja ne laze"... ne potcenjuj ovde normalne ljude pliz. I prestani da se vadis da nisi sendvicar. Ti si otelotvorenje SNSa. Ideoloski si u potpunosti na toj strani i mislim da je posteno da prestanes vise sa ovim glupim vadjenkama jer zbog njih ispadas klovn...

(Meni iskreno ne smeta. Ja volim kad se blamiras... nego eto, da kazem cisto.)

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, cloudking рече

Genije... tvoja "propaganda koja ne laze" je  u jednoj godini na naslovnici jednog tabloida objavila 443 lazne vesti SAMO NA NASLOVNICI!

Ја и нисам причао о медијима него о поруци пропаганде. Порука пропаганде је истинита. Осим ако не верујеш да је ДС и кадрови ДСа неки поштен и честит свет... мада не верујем да си баш толика будалетина..
 

Цитат

 

idi po selima trazi piajne budale ispred zadruga koji ce te slusaju za jedno pivo pa njima pustaj te fore o "vucicevoj propagandi koja ne laze"... ne potcenjuj ovde normalne ljude pliz.

 

Зашто баш по селима? Је л ти то мислиш да су по селима глупаци и идиоти а ви по градовима сте господа, интелектуалци и зналци? 
 

Цитат

I prestani da se vadis da nisi sendvicar. Ti si otelotvorenje SNSa. Ideoloski si u potpunosti na toj strani i mislim da je posteno da prestanes vise sa ovim glupim vadjenkama jer zbog njih ispadas klovn...


А то сам... зашто? Јер причам да су опозиционари једнаки Вучићу? Па то мисли 60, 70 % гласачког тела Србије. Је л смо сви ми сендвичари итд?

 

Цитат

Kapiram ja tebe sta zelis da postignes... ali mi je zao sto od poukasa pokusavas da napravis debile...


не капираш шта желим да постигнем. Желим да живим у друштву где је политички аргумент "ја гласам за тог и тог јер ради то и то добро" а не да живим у друштву где је главни политички аргумент "ја гласам за тог и тог јер овај не ваља". Јер је то размишљање у већини грађана темељ сваког нормалног и здравог друштва. 

 

Цитат

(Meni iskreno ne smeta. Ja volim kad se blamiras... nego eto, da kazem cisto.)

Не, теби очигледно ужасно смета јер скачеш ко опарен. Мислим да је јасно да гледамо како се људи понашају а не шта причају. 

Моје понашање например јасно сведочи да сам ја доста љут на опозицију... И причао сам и писао о томе. Ако ме то чини сендвичарем, ако. 

Ти мислиш да ја немам право, не смем да будем љут на опозицију и не смем да пишам по њој, јер је ето по твом мишљењу вучић толико лош .. то ме баш заболе.. Називај ме сендвичарем колико хоћеш, само ме гураш да будем још више љут јер видим какви људи подржавају ту опозицију.. снобови, неваспитана стока, смећари, људи без визија и идеја и са секташким менталитетом. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 часа, Bokisd рече

.... pa nije,.... zato bih savetovao Tabakovicki da kaze sledeci put Vucku da digne ruke od svega i ode na zasluzeni odmor na Jamajku,..... jedno 10 godina,. .... i da povede i Djilasa i Marinku.... :smeh1:

ма шта то причаш седнвичару један.. не волиш ђиласа и маринику, мислиш да су исти као вучић????

ЗАР НИСИ ЧИТАО ДАНАС ГДЕ ТИ ЈАСНО ОБЈАШЊАВА ДА ЈЕ ВУЧИЋ МНОГО ГОРИ ОД ЊИХ???

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Цитат

Od uvek sam govorio istu stvar. ZELIM DA MOJ NAROD BIRA SVOJE PREDSTAVNIKE. POSTENO I DEMOKRATSKI. Pa ako je to i SNS neka ih. Nemam nista protiv.

И онда гласаш за људе из партије који су измислили контролу медија, ботовање, куповину гласова, запошљавање преко странке....


Мало је то контрадикторно... 


 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 25 минута, haveaniceday рече

не капираш шта желим да постигнем. Желим да живим у друштву где је политички аргумент "ја гласам за тог и тог јер ради то и то добро" а не да живим у друштву где је главни политички аргумент "ја гласам за тог и тог јер овај не ваља". Јер је то размишљање у већини грађана темељ сваког нормалног и здравог друштва. 

U normalnom svetu  SNS je odavno presao granicu da "ne valja". Sada se radi o kriminalnom udruzenju koje zloupotrebljava demokratske procese i instituciju jedne drzave zarad licnih koristi. 

Ti pricas o nekoj Srbiji iz bajke u kojoj se glasa za politicare koji ti odgovaraju, ali ta Srbija trenuntno ne postoji, osim ocigledno u tvojoj glavi. 

Ja vise ne znam sta mogu da ti napisem pa da napokon shvatis politicke prilike u avojoj zemlji, i dok mislim da je to zbog toga sto si glup dobro je. Ali sve vise mislim da ti sve ovo vrlo ciljano i namerno radis i da si vrlo svestan i svega sto pises i svega sto se desava. Iskreno drazi mi je scenario gde si glup.

Voleo bih da postoji stranka koja ti je politicki bliza od SNS pa da vidos kako izgleda kada se nalazis u nefer politickoj borbi protiv protivustavnog neprijatelja i okupatora srbije koji uziva vlast iako ga narod za to nikada nije izabrao demokratski i posteno. 

Ja nisam patriJota koji mrzi svoj narod poput tebe i vilera, ja sam patriota koji ne voli nepravdu koja se cini mojoj drzavi...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 38 минута, haveaniceday рече

Ти мислиш да ја немам право, не смем да будем љут на опозицију и не смем да пишам по њој, јер је ето по твом мишљењу вучић толико лош .. то ме баш заболе.. Називај ме сендвичарем колико хоћеш, само ме гураш да будем још више љут јер видим какви људи подржавају ту опозицију.. снобови, неваспитана стока, смећари, људи без визија и идеја и са секташким менталитетом. 

Ma daj. Kog boli djoka sta ti mislis... 

 

пре 38 минута, haveaniceday рече

А то сам... зашто? Јер причам да су опозиционари једнаки Вучићу? Па то мисли 60, 70 % гласачког тела Србије. Је л смо сви ми сендвичари итд?

Pa misli... Ako slusas Vucicevu propagandu koja nikada ne laze onda misli...

I ne niste svi sendvicari. Ti si sendvicar a oni su zrtve propagande... Koja kako utvrdismo "nikad ne laze".

пре 38 минута, haveaniceday рече

Ја и нисам причао о медијима него о поруци пропаганде. Порука пропаганде је истинита. Осим ако не верујеш да је ДС и кадрови ДСа неки поштен и честит свет... мада не верујем да си баш толика будалетина..

Hahaha ce mi objasnis razliku leba ti? :)

znaci Vucicevi mediji lazu ali je propaganda istinita. Dkale nema granice dna koje ces da probijes u zelji da se vadis za toksicne politicke stavove :)

 

 

Slusaj, da se ne ganjamo bzvz. Nema sta da pricamo na tu temu dokle god ti nad glavom vise tvoja politicka zapazanja:

- Vucic je legitimno izabran predsednik

- Vuciceva propaganda u srbiji ne laze nego gura drugu stranu ISTINE

 

Ma cao bre...

 

P.S. Sta kaze tvoja bratija od proteranih forumskih altrajtovaca, jel i oni misle da je u poredjenju sa zlim Djilasom koji jukro 600 meleona, Vucic jos i super? :)

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 27 минута, haveaniceday рече

И онда гласаш за људе из партије који су измислили контролу медија, ботовање, куповину гласова, запошљавање преко странке....


Мало је то контрадикторно... 


 

Nikada u zivotu nisam i necu glasati za SPS. Sta je s tobom? 

Aaa znam. Bio si mnogo mali kad smo menjlai slobu pa se ne secas a posto nisi bas politicki (ili mentalno) posebno nadaren ti posmatras samo onu politiku kojoj si svedicio svojim prisustvom... Sorry, bro ima nas i malo starijih koji malo vise pratimo politiku od tebe.

Zao mi je na rusenju sneska ali nije Djilas izmislio zaposljavanje preko stranke i kontrolu medija.  Jesi cuo nekad za izraz "Tv Bastilja"? 

Djoku si cuo...Guglaj...

 

Eto kad covek misli da je nesto najpametnije sto je ikada rodjeno...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 32 минута, Вилер Текс рече

@cloudking Pametan si i normalan kao i tvorac tog izraza "tv bastilja".

Tvirac je jedan od onih djubradi ko bi bio isti da je Vucicevom mestu... 

A ovga bi ste sad obozavali umesto Vucica jer bi vladao po jos intenzivnijem nacionalistickom kljucu nego vas aktuelni predmet ljubavi. 

Zamisli kolko biste tek obozavali cetnika poput Draskovica da je on okupator Srbije? A on bi pa tek tacno znao sta treba da radi i kako da vas titra po naciJonalistickim jajcima... :)

Pa spomenik Drazi na sred knez Mihajlove, pa ulice za patrijarhe, vladike i mitropolite, pa sprega crkve i vlasti, pa kralj, pa Srbija bi bila raj na zemlji za tebe i haveaniceday-ja :)

R. A. J.

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 28 минута, cloudking рече

Tvirac je jedan od onih djubradi ko bi bio isti da je Vucicevom mestu... 

A ovga bi ste sad obozavali umesto Vucica jer bi vladao po jos intenzivnijem nacionalistickom kljucu nego vas aktuelni predmet ljubavi. 

Zamisli kolko biste tek obozavali cetnika poput Draskovica da je on okupator Srbije? A on bi pa tek tacno znao sta treba da radi i kako da vas titra po naciJonalistickim jajcima... :)

Pa spomenik Drazi na sred knez Mihajlove, pa ulice za patrijarhe, vladike i mitropolite, pa sprega crkve i vlasti, pa kralj, pa Srbija bi bila raj na zemlji za tebe i haveaniceday-ja :)

R. A. J.

Nemoj samo prskanu da pušiš.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, cloudking рече

U normalnom svetu  SNS je odavno presao granicu da "ne valja". Sada se radi o kriminalnom udruzenju koje zloupotrebljava demokratske procese i instituciju jedne drzave zarad licnih koristi. 

 

У нормалном свету СНС не би ни настао да нисмо ћутали док је дс запошљавао у замену за гласове, вршио криминалне приватизације, штеловао законе да би имао добру медијску контролу, избегавао да направи независно судство. 

У ненормалном свету где је народ ћути и жмури на такве појаве увек постане неки нови СНС. Да ли ће да узме форму вучића, снса или неког друго савршено је небитно. Док је народ такав имаћеш такву ситуацију, просто и једноставно. 

Како је Билбија рекао, и шта сам научио од њега "Срби имају тачно власт какву заслужују" .. а и ја, и ти, и сендвичари сви ми заслужујемо вучића. Јер констатно одбијамо да будемо нормалан свет. 

политичка ситуација је последица културе. 

А не можеш последице културе да решиш променом странке. Добићеш само још истог само под другим именом. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...