Jump to content

Politicke (ne)prilike u Srbiji

Оцени ову тему


cloudking

Препоручена порука

пре 2 часа, cloudking рече

Kao i sto vas dvojica dobro znate da sve kritike prema "svoj opoziciji" koje imate se odnose na dve najvise tri stranke... Ali naravno, lakse je izvrsavati podanicku duiznost tako sto ces naucenu propagandu da ponavljas  do iznemoglosti.

Te dve, top tri stranke su kompletna opozicija.... van njih opozicija ne postoji malte ne.. to su ljudi sa 0.1 % glasova koji jedva plivaju..

WWW.DANAS.RS

Koaliciju oko Srpske napredne stranke podržava 34 odsto građana Srbije, za izbornu listu Socijalističke stranke Srbije i Jedinstvene Srbije glasalo bi sedam odsto, a koaliciju u kojoj bi se našli Demokratska...

SPS (31 odsto pozitivno, 32 odsto negativno),
SPAS (18 odsto pozitivno, 29 odsto negativno),

SDPS (15 odsto pozitivno, 37 odsto negativno),

SRS (14 odsto pozitivno, 57 odsto negativno),

PSG (12 odsto pozitivno, 58 odsto negativno),

Dveri (devet odsto pozitivno, 59 odsto negativno).

Stranka slobode i pravde (9 odsto pozitivno, 64 odsto negativno)

Iza pomenute partije su Narodna stranka (osam odsto pozitivno, 59 odsto negativno),

Ne davimo Beograd (sedam odsto pozitivno, 28 odsto negativno),

Dosta je bilo (sedam odsto pozitivno, 33 odsto negativno),

DS (sedam odsto pozitivno, 44 odsto negativno),

SDS (šest odsto pozitivno, 60 odsto negativno).

NE znam je l razumes da ljudi ne vole vecinu politicara.... pogledaj koliko ih negativno gledaju. Jedina sansa je bila u Ne Davimo BGD ali oni su debili, i Dosta je Bilo koju je clanstvo (kao tvoj ortak) ugasilo glupostima. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Sad citam program PSG.. nisu toliko losi samo da ih ne vode degenerici ko Sergej i da ne laprdaju one gluposti o vojvodini mogli bi da povecaju podrsku i smanje negativan pogled na sebe za jedno 10 % u oba smera. 

neverovatno mi je da sve te stranke prave takve greske.. kao da ne zele da pobede... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, haveaniceday рече

Te dve, top tri stranke su kompletna opozicija.... van njih opozicija ne postoji malte ne.. to su ljudi sa 0.1 % glasova koji jedva plivaju..

Pa sta? Valjda dajes glas nekome ko ti je politicki blizak a ne nekome ko ima najvece sanse da pobedi? Mislim ako nisi bot ili sendivcar, naravno... onda ides junacki kod najjaceg.

 

Пре сат времена, haveaniceday рече

NE znam je l razumes da ljudi ne vole vecinu politicara.... pogledaj koliko ih negativno gledaju. Jedina sansa je bila u Ne Davimo BGD ali oni su debili, i Dosta je Bilo koju je clanstvo (kao tvoj ortak) ugasilo glupostima. 

Ne  lupaj gluposti nego upali pink, hepi i rts, pa stavi prst na celo malo i mozda, moooozda ti se pojavi u tintari gde zapravo zivis  kakvu zlikovacku bitangu i unistitelja ovde promovises. 

Naravno da niko nece da voli tajkune, zlikovce, kriminalce, lopove, ubice, secikese, srebroljupce, pedofile, siledzjije, nasilnike koji kompletno cine kompletnu nasu opoziciju sudeci prema dvadesetcetvorocasovnoj propagandi sa svih kidnapovanih nacionalnih frekvencija... 

Ne kapiram Majke mi ne kapiram da iko moze da pise ovakve stvari koje ti pises a da prirtom zivi u Srbiji. Ti si stvarno lud covek. Poludeo. Nema drugog objasnjenja... 

Bukvalno stojite cizmom narodu za vrat i pitate nas "a sto vas nasa cizma toliko mrzi? Neki je problem u vama ocigledno..."

 

Sta je se pa ja zamlacujem i sta li ocekujem da cujem od coveka koji kaze da je Vucic legitimno izabran predsednik...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, haveaniceday рече

neverovatno mi je da sve te stranke prave takve greske.. kao da ne zele da pobede... 

Znam da je za tebe to nesto iz sveta bajki, ali toliko si navikao svoj politicki sistem na tu poniznost da ti je sama pomisao na to da postoje politicke partije koje ne prodaju bas principe tako lako zarad pobede deluje nenormalno...

Svako moze da pobedi na izborima na takav nacin koji vi SNSljubitelji promovisete. LAzes, krades, varas, obecavas  u prazno i hop! Eno te na vlasti... To nije politika. To je kriminal. To je gazenje  po ljudima i principima. 

Naviko si na ljudski talog i na govnjivu politiku. Prihvatio si ih kao nesto najnormalnije jer je to vas SNS manir.

Ne postoje dobri politicari, ali postoje politicari sa integritetom. Nece da odstupa od svojih politickih principa oko kojih okuplja svoje clanove. Najnormalnija stvar (osim kao sto rekoh ako nisi SNS slina koja je jedino navikla na ljudski zadah, poput tebe).

Koliko stranaka je uradilo upravo suprtono kada im je Vucic poceo da daje na kasicicu razne povoljnosti samo da ne bojkotuju izbore? Koliko stranaka je svesno odbacilo ulazak u vladu ( a usli bi mnogi 100%, na kraju to je Vucic i hteo, njemu ova trenutna vlada ni najmanje  ne odgovara) i time sebe lisili znacajnih finansijskih sredstava i politickog uticaja?

Ti si tolko naviko na taj sramni odnos prema zivotu i tu ljigavstinu da ti je samo takav scenario normalan... Ti bi na mestu bilo koga od njih momentalno oberucke prihvatio sve sto ti nudi Vucic, bolelo bi te dupe u kojoj meri time pljujes  u lice glasacima i gradjanima koji te podrzavaju, samo je bitno da se "pobedi" da se uvali guzica u  fotelju i da se trose tudje pare... To ti je najbitnije i zato nista drugo tvoj mozak i nije u stanju da prihvati...

 

Pa da. Ti si Sapic zapravo. On je skroz politiccar  po tvojoj meri. Bukvalno je uradio to sto ti cenis u politici...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, haveaniceday рече

Brate ja ne znam je l ti nas trolujes ili si lud...Je l si ti svestan da svaki put kada pizes patriJote, naciJonalisti i slicno vredjas vrednike i nacionaliste?

Jok, ja vredjam naciJonalsite i patriJote... velika je razlika izmedju njih i nacionalista i patriota...

 

пре 1 сат, haveaniceday рече

Prvestveno jer koristis te termine kao da su nesto ruzno, kao da je lose biti patriota ili nacionalista.

Nikad nisam koristio termine nacionalista i patriota u pogrdnom kontekstu... 

 

пре 1 сат, haveaniceday рече

Naprimer, mozemo da se slozimo da Vucic, koliko god imao lose misljenje o njemu radi neke stvari dobro. I onda uradi nesto dobro sto prija nacionalistima i patriotama ti skaces na to kao oparen. Kao da je to najgora moguca stvar. Umesto da kazes 'ok i to je jedna dobra stvar" ti ulazis u svadje i debate sa ljudima samo jer im se svidja neki Vucicev potez. 

A sta bi ti uradio ako vidis dete koje razgovara sa nekim odraslim covekom koji joj, dok prica sa njom, lagano skida zlatni lancic sa vrata a da ona i ne primecuje i pritom joj daje lizalicu. 

Onda ona dodje do tebe i ti joj kazes "ovaj cika ti je ukrao lancic, brzo trci kod mame i tate  i prijavite ga policiji" a drugi komsija ti kaze "kako mozes da budes takva ljiga od coveka! Sve ti smeta a nisi mogao ni da pohvalis to sto joj je dao lizalicu?! Ne! Samo znate da napadate i kritkujete a dobre stvari ne umete da pohvalite nikad!!"

Eto tako nekako. Zapravo gotovo 100% identicno.

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, haveaniceday рече

Zamisli da neko kritikuje Vucicevo nabavljanje vakcina i naziva tebe sendvicarem jer kazes da je to dobra stvar???? 

Zivim taj scenario upravo u svom rodnom gradu. Veliki deo mojih sugradjana za mene kaze da sam Vucicev uberbort koji promovise vakcina za pare. 

Iznas sta? Neka ih. Ja znam da radim dobru stvar. Ne smeta mi. Neka pricaju. Svakako necu da kukumavcim zbog toga ko neki naciJonalsita, nedajboze...

 

пре 1 сат, haveaniceday рече

mozda si samo lud pe ne razumes da ih vredjas... nego to radis nesvesno... 

Ima treca opcija: Ne vredjam nikoga osim naciJonalsita i patriJota... a oni su ionako talog ljudski i nije nikakav greh... naprotiv. 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 51 минута, cloudking рече

Pa sta? Valjda dajes glas nekome ko ti je politicki blizak a ne nekome ko ima najvece sanse da pobedi? 

 

Zavisi, obe varijante igraju ulogu. Recimo neko moze da mi bude 100 % politicki blizak ali da mi se karakterno ne svidja (da me ne uverava da ce da ispuni ono sto prica) a neko moze da mi bude 80 % politicki blizak ali da vidim da je covek karakterno jak i da ce da ispuni ono sto prica, 

Tako gledano, ja u Srbiji nemam apsolutno nikog ko mi je politicki blizak, zato sam ti i pricao da svoj glas pretvaram u "one issue vote" to jest kolicina poreza, kada je to tema glasam za onog ko nudi najnize poreze nista me drugo ne zanima. Ako to naravno bude tema izbora. 

 

Цитат

Ne  lupaj gluposti nego upali pink, hepi i rts, pa stavi prst na celo malo i mozda, moooozda ti se pojavi u tintari gde zapravo zivis  kakvu zlikovacku bitangu i unistitelja ovde promovises. 

Nema sta da ih palim, niti ga ja promovisem. To sto tebi ovde piskaram gluposti ne znaci da promovsem bilo koga. Ja ovako pricam samo ovde sa tobom, na forumu koji cita jako mali broj ljudi i gde svi vise manje imaju opredeljena misljenja. 

On je za mene ista bitanga i unistitelj skoro kao i svako drugi. Znam da se ti ne slazes sa time ali me ni ne zanima puno. Svi politicari u Srbiji su jednake zlikovacke bitange i unistitelji. Zapravo ne u Srbiji nego skoro svuda. 

Razlika je u tome samo gde mogu a gde ne mogu da sprovode toliko svog, da kazem... loseg karaktera. O tome sam vec pisao. 
 

Цитат

 

Naravno da niko nece da voli tajkune, zlikovce, kriminalce, lopove, ubice, secikese, srebroljupce, pedofile, siledzjije, nasilnike koji kompletno cine kompletnu nasu opoziciju sudeci prema dvadesetcetvorocasovnoj propagandi sa svih kidnapovanih nacionalnih frekvencija... 

 

Sve je to tacno za  skoro kompletnu opoziciju. Problem je sto ti mislis da je to rezultat propagande i da nije tacno. Ali jeste, tacno je. To je zapravo i genijalnost te propagande, sto ne laze nego gura jednu stranu istine. 

 

Цитат

 

Ne kapiram Majke mi ne kapiram da iko moze da pise ovakve stvari koje ti pises a da prirtom zivi u Srbiji. Ti si stvarno lud covek. Poludeo. Nema drugog objasnjenja... 

Bukvalno stojite cizmom narodu za vrat i pitate nas "a sto vas nasa cizma toliko mrzi? Neki je problem u vama ocigledno..."

 

Zato sto ne citas sta pisem, vec konstruises. Dakle, da ti ponovim svi mi verujemo da ce bilo ko iz opozicije da nam na isti nacin i istim intezitetom stoji cizmom nad vratom. 

Zapravo mislimo da je to toliko ocigledna istina (vecina zemlje to misli) da nas prosto vredja kada nam prodajete pricu kao da je ova cizma nesto gora od druge cizme... jer vidimo da je isti djavo.

necemo vise cizme, hocemo predstavnike naroda koji ce da nam rese probleme.. necem oda glasamo za "manju cizmu" nego za nekog ko ce stvarno da promeni nesto. 

I to sam sve pricao i objasnjavao a ti nam sve vreme pricas "GLASAJTE ZA MANJU CIZMU EVO DOKAZA DA JE OVA CIZMA MANJA" 

Ja stvarno ne znam zasto ti je tolko tesko to da prihvatis... ne da se SLOZIS SA NAMA, nego da privhatis to sto verujemo i onda iz tog ugla da razgovaras sa nama. A ne da nam nameces da smo botovi, vucicevci, snsovci i slicno. 

Kao da hoces da nas ucenjujes time "botovi ste" pa ce sada zbog ucene da se slozimo sa tobom.  Ja sam namerno pisao da cu glasati za vucica, i naravno da sam spreman da glasam samo da ti pokazem da te ucene kako sam ja neki bot i to.. nece da rade. Ako me tretiras kao stoku ponasacu se kao stoka. Nije problem.

A ako pocnes da me tretiras kao coveka onda moze da pricamo. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, haveaniceday рече

Zapravo mislimo da je to toliko ocigledna istina (vecina zemlje to misli) da nas prosto vredja kada nam prodajete pricu kao da je ova cizma nesto gora od druge cizme... jer vidimo da je isti djavo.

Gde vidite, ne lupaj gluposti. Objasni mi gde si video ovaj kvantitet gazenj  po ustavu od strane onih koji su izabrani da upravljaju drzavom? Koji vlast je kupovala privatne medije da bi imali punu kontrolu nad propagandom? KOja vlast je sakrivala svoje simpatizere kada pocine krivicno delo ili ubiju nekoga? Koja vlast je palila kuce novinarima? 

"Mi vidimo da su svi isti" vdite djoku, da vam  kazem ja iskreno... samo vidite neki interes u ovoj pokvarenoj vlasti i svesno zmurite dok vam neko drzavu rasparcava a narod dovodi do ivice egzistencije...

 

I posle ce mi kenjas nesto "ja sam nacionalsita i patriota" ti si prike naciJonalsita i patriJota. Nesto najdalje od patriotizma sto moze da postoji. Patriota ne moze mirno da gleda dok mu drzva gori u plamenu. Patriota ne moze dok mu domovina nestaje da razmislja o tome sta moze da ucari dok se nije sve raspalo do kraja.

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Вучко се обраћа нацији. Случајно сам чуо у пролазу на тв-у да некоме прича "И немојте више да ме смарате са вашим глупостима...". Одма сам помислио на Н1. И нормално, били су они :sunce: Одржао им је једну буквицу. После га са Пинка Узелац пита "А коме се ви правдате, председниче?"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, haveaniceday рече

I to sam sve pricao i objasnjavao a ti nam sve vreme pricas "GLASAJTE ZA MANJU CIZMU EVO DOKAZA DA JE OVA CIZMA MANJA" 

Prestani vise da lazes jbt!

Od uvek sam govorio istu stvar. ZELIM DA MOJ NAROD BIRA SVOJE PREDSTAVNIKE. POSTENO I DEMOKRATSKI. Pa ako je to i SNS neka ih. Nemam nista protiv.

Zato si dno. Jer ljudima konstantno stavljas u usta ne samo stvari koje nisu rekli nego stvari koje bi ti zeleo da su rekli kako bi mogo da se svadjas sam sa sobom...

 

MIslis da mi smeta SNS? Ne. Nemam nista protiv da SNS bude na vlasti. Ali SNS nije na vlasti. SNS je okupator nase drzave trenutno i sa vama kvinslinzima ne bi trebalo da se puno razlgaba na tu temu... Vi da promenite misjenje necete  a vasa pomoc ionako nikom nije potrebna... LAbilni ljudi, koji se politicki okrecu ne za idejama nego za korsti su topovsko meso i ono najgore u politici... potpuna jedna beskorisnost.

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 минута, haveaniceday рече

Zavisi, obe varijante igraju ulogu. Recimo neko moze da mi bude 100 % politicki blizak ali da mi se karakterno ne svidja (da me ne uverava da ce da ispuni ono sto prica) a neko moze da mi bude 80 % politicki blizak ali da vidim da je covek karakterno jak i da ce da ispuni ono sto prica, 

Opet si pobrkao loncice.

Ni jedna od ove dve varijante nema veze sa originalnom koja glasi da ces glasati ne za onog koji ti je politicki blizak nego za onog ko ima najvece sanse da pobedi... Tu varijantu si zaboravio. :D Tzv SNS burazerska varijanta.

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...