Jump to content

Politicke (ne)prilike u Srbiji

Оцени ову тему


cloudking

Препоручена порука

пре 22 минута, haveaniceday рече

E jedva cekam da se opet vrati kadar iz DS na vlast pa da nas opet ne pljackaju...

 

пре 17 минута, haveaniceday рече

Mi imamo debatu djilas vucic, vec 30 godina i ko vise krade jer zivimo u zemlji idiota. 

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 4 минута, cloudking рече

Pa sto se onda ljutis kad ti ljudi s ociglednim pravom kazu da si SNSovac? Ponosno nosi tu svoju politicku odluku nemoj ko neki crv da se non stop vadis (ko neka zenturaca) te "nisam ja, nego me naterao klaud" te "nisam nikad glasao ali planiram" te "ja nikada nisam rekao da volim vucica a to sto nosim njegovu sliku u novcaniku moze da bude iz milion drugih razloga..." i tako ukrug :D 

Jer nisam SNSovac. Nije SNSovac svako ko glasa za Vucica. SNSovac je clan SNS-a. Ja to nisam. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Svaki SNSovac ikad:

пре 56 минута, haveaniceday рече

Jer nisam SNSovac. Nije SNSovac svako ko glasa za Vucica. SNSovac je clan SNS-a. Ja to nisam. 

 

 

Da se vratimo na temu "legitimno izabranog predsednika" cijem javnom servisu ne veruje 40% gradjana Srbije....

DEMOSTAT.RS

Demostat je uradio istraživanje javnog mnjenja o poverenju u RTS, u okviru šire analize poverenje u institucije, koje je pokazalo da

 

 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, cloudking рече

Da se vratimo na temu "legitimno izabranog predsednika" cijem javnom servisu ne veruje 40% gradjana Srbije....

Cekaj, sada si sa termina "legalno" presao na termin "legitimno". 

Ajde prvo da ustanovimo sta mislis, posto cesto lazes.
1. Da li je vucic legalno izabran?
2. Da li je vucic legitimno izabran? 

Cisto da imamo kao dokazni materijal, jer mora tako sa lazovima.. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Op, i Jura potrosila subvencije...

 

Sotirovski je kazala da radnici ne treba da brinu i istakla da je gradska vlast pokazala odgovornost i vrlo brzo uspela da u drugim kompanijama zaposli radnike koji su ostali bez posla u Benetonu.

„Kompanija Leoni je od grada u jednom trenutku zatražila 750 radnika. S obzirom na to da imaju sličnu proizvodnju kao Jura, mislim da ne treba da radnici brinu, da će grad i te kako biti posrednik ka drugim kompanijama i da ti ljudi neće ostati bez posla“, rekla je Sotirovski.

 

@haveaniceday sreca pa vise nisi libertarijanac, ranije bi te ovakve vesti strasno iznervirale. 

Secam se kao juce da je bilo kad je i Tadic isto ovako micao stotine radnika iz fabrike u  fabriku (a sve "privatne")... odrzavajuci vojsku prislinih glasaca aktivnom...

 

RS.N1INFO.COM

Kompanija Jura Šinvon u Nišu najavila je zatvaranje proizvodnje auto-instalacija i svih službi tog sektora zbog velikog poslovnog gubitka.

#svisuisti #djilasistoradijo

 

 

  • Хахаха 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Prosli put je premijerka rekla da se zartvaranje fabrika desava zato sto nisu u mogucnost da isprate rast srbije :))

I sto je najveca fora, ljudi poput vilera, nikolica i hvnd-ja to gutaju ko pilule :D 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, cloudking рече

 

@haveaniceday sreca pa vise nisi libertarijanac, ranije bi te ovakve vesti strasno iznervirale. 

Secam se kao juce da je bilo kad je i Tadic isto ovako micao stotine radnika iz fabrike u  fabriku (a sve "privatne")... odrzavajuci vojsku prislinih glasaca aktivnom...

 

RS.N1INFO.COM

Kompanija Jura Šinvon u Nišu najavila je zatvaranje proizvodnje auto-instalacija i svih službi tog sektora zbog velikog poslovnog gubitka.

 

Recimo da mi smetaju subvencije, zasto bih glasao za nekog za koga provereno znam da obozava tu politiku subvencija? 

Recimo da mi smeta lopovluk, Zasto bih glasao kod nekog za koga provereno znam da ce isto da se bavi lopovlukom?
Recimo da mi smeta urusavanje institucija, Zasto bih glasao za nekog za koga provereno znam da ce isto tako urusavati institucije? 
Recimo da mi smeta "nezavinost sudstva", Zasto bih glasao za nekog ko ce isto tako da urusava sudstvo? 
Recimo da mi smeta "kontrola medja|, zasto bih glasao za nekog ko vec ima istoriju kontrole medija? 

Recimo da sam i dalje libertarijanac, zasto bih ja glasao za bilo koga u Srbiji? 

Ako su mi svi isti, onda je sve jedno za koga glasam, a ja biram da glasam za onog ko tebe najvise zulja. ;)





 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 21 минута, haveaniceday рече

Recimo da mi smetaju subvencije, zasto bih glasao za nekog za koga provereno znam da obozava tu politiku subvencija? 

Recimo da mi smeta lopovluk, Zasto bih glasao kod nekog za koga provereno znam da ce isto da se bavi lopovlukom?
Recimo da mi smeta urusavanje institucija, Zasto bih glasao za nekog za koga provereno znam da ce isto tako urusavati institucije? 
Recimo da mi smeta "nezavinost sudstva", Zasto bih glasao za nekog ko ce isto tako da urusava sudstvo? 
Recimo da mi smeta "kontrola medja|, zasto bih glasao za nekog ko vec ima istoriju kontrole medija? 

Recimo da sam i dalje libertarijanac, zasto bih ja glasao za bilo koga u Srbiji? 

Ako su mi svi isti, onda je sve jedno za koga glasam, a ja biram da glasam za onog ko tebe najvise zulja. ;)





 

dosadan si vise s ovom pricom... odavno smo svi vec ukapirali da svi vi obozavoci lika i dela velikog vodje, podanicki mentliteti i drzaoci njegove ikone na zidu spavace sobe, njega zapravo ne volite nego sve to radite  u inat meni i avokadu :D 

 

Nego gledaj bolje da otkrijes izvor tog "pa nema veze neka me kolje ovaj dobri covek, jer ako bih se borio za svoj zivot samo bih prizvao nekog drugog ko bi me isto klao" mentaliteta...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, cloudking рече

dosadan si vise s ovom pricom... :D 

To sto sam dosadan, i sto smo obozavaoci lika i dela ne znaci da prica nije tacna. ;)

Цитат


odavno smo svi vec ukapirali da svi vi obozavoci lika i dela velikog vodje, podanicki mentliteti i drzaoci njegove ikone na zidu spavace sobe, njega zapravo ne volite nego sve to radite  u inat meni i avokadu

 

Sta ti zapravo mislis pod terminom svi?
Sa jedne strane imas bilbiju, mene, vilera, bokija, srbendu, rapsodi i jos par njih.
Sa druge imas tebe, avokada i jos dvojicu, recimo FSA, Justa i genije (mada nesto sumnjam da genije zaista veruje da ja glasam za vucica, makar iz nase prepiske mi ne deluje tako)..

Dakle ko ste to "svi" koji ste ukapirali? 

I zasto toliko cesto koristis taj termin "svi" ? 



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, haveaniceday рече



Dakle ko ste to "svi" koji ste ukapirali? 

I zasto toliko cesto koristis taj termin "svi" ? 



 

- Sta se vatas za metafore odma umesto da sagledavas meso argumenta...

- Sto si smecar i hoces od mog posta da pravis strwamana svakako mozes da okrakterises tako moje reci...

- Sta mi juris sofizme...

- Sta mi vadis pojedinacne reci i insistiras na jezickim doslednostima...

- Prosto je neverovatno koliko u diskusiji sa tobom covek ne moze nista opusteno da napise...

 

Пре сат времена, haveaniceday рече

To sto sam dosadan, i sto smo obozavaoci lika i dela ne znaci da prica nije tacna.

Ako se odnosi na nesto sto si ti napisiao mogu glavom da ti garantujem da se ili radi o teskoj gluposti ili cistom laganju... 

 

Пре сат времена, haveaniceday рече

mada nesto sumnjam da genije zaista veruje da ja glasam za vucica, makar iz nase prepiske mi ne deluje tako

Pa ni ja ne kazem da ti glasas za Vucica. Ti si rekao da CES glasati a trenutno si samo bot i sendvicar. Udvoricka gnjidica. Okupatorski saradnik i promoter divljastva i politickog primitivizma. Naprednjak pozadinac...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, haveaniceday рече

Dok god danas pise da su svi jezici i nacije izmisljeni, dotle vladaj Vucicu. Jer stoka ocigledno ne zeli da sacuva svoju kulturu, tradiciju, istoriju i ono za sta su im preci ginuli. 

 

Ne znam za tvoje, ali moji preci su ginuli za slobodu. Da nikada ne moram ikome da sluzim i da mogu da budem svoj covek i slobodan covek. 

Trenutno me dusa boli jer u ovom trenutku je evidentno da su ginuli bez veze... tvoji ne znam za sta su ginuali ali verovatno za iste stvari pa se sad malko obrcu u grobu dok gledaju kako pises  o tome da vlast ima pravo da nas maltretira i da robije nad nama zato sto ne "postoji alternativa" (sto je takodje politicka propagnda vlasti koju tako zdusno siris) , da je Velika Srbija legitiman koncept i da bi svom predstavniku ljubio skute ako bi ti se prilika prezentovala... a i setimo se tvojih reci da Kosovo ima pravo na svoje samoopredeljenje.

Sta li ti smeta da ljudi pricaju jezikom koji zele ili vole? Sta li to tebe dotice tamo u Krusevci boga pitaj...

Kapiram ja da bi ti sutra uzo pusku u ruke da silom teras  sve okolne zemlje i da se zovu Srbija i da pricaju Srpski, samo mislim da ti ponestaje vise takvih budaletina za takve projekte... A i nemate bas neki skor ako gledamo pobede u svim tim slicnim pohodima koje ste poduzimali za slicne ideje ranije ;) 

Kad god ste resavali da drugima objasnite da treba da pricaju srpski i zive  u srbiji dobijali ste po guzici, bezali trceci a srpskog naroda na tim prostorima gotovo i da nema vise...

Jel vazi da oladite  malo? Ili instalirajte neku pucacinu VR, pa zamisljajte kako ubijate civile koji nece pricaju vasim jezikom i da se mole vasem bogu do prekosutra ;) 

Isto vazi i za onaj drugi problem koji imate a koji je inicijator tog devijantnog ponasanja. I za njega imate VR resenje. Skroz su immersive iskustva a sva su 18+ ;) 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...