Jump to content

Politicke (ne)prilike u Srbiji

Оцени ову тему


cloudking

Препоручена порука

пре 8 минута, haveaniceday рече

Не, то само тврде будале које не могу да победе по правилима игре која су сами поставили. 

Najnize sto covek moze da apden  jeste da se ispostavi da je toliko glup da veruje u Vuciceve bajke.  Eeej, covece... Vucic ti je moralna gromada politicka... pazi tebra Vucicu verujes a svi ostali su lazljivi politicari i "svi su isti" :D

Sve moze da se sakrije osim kaslja i cinjenice da si krezubi sendvicar botina....

The Story of the Sandwich - HISTORY

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Samo necovek moze ovakvog coveka da kritikuje!

„Moram sad da odgovorim gospodinu Đukanoviću – ni ti, ni bilo ko drugi nećete uspeti da pokorite Srbiju i nećete je više pokoravati kao što ste činili u prethodnih 30 godina i oni su navikli da upravljaju Srbijom, ne samo tržištem narkotika i ubijanjima po Beogradu, navikli su da upravljaju Srbijom – ja vam sad kažem mi nećemo da upravljamo Crnom Gorom, hoćemo bratske i prijateljske odnose sa Crnom Gorom, ali vam garantujem dok sam živ neću vam dati da Srbiju pokorite“.

 

 

RS.N1INFO.COM

Predstavnici crnogorske države upiru prstom u predsednika Mila Đukanovića da on stoji iza podizanja napetosti i organizacije incidenata na Cetinju. Đukanović odgovara da su za sve krivi Srpska...

 

  • Оплаках :)) 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 23 минута, cloudking рече

Samo necovek moze ovakvog coveka da kritikuje!

„Moram sad da odgovorim gospodinu Đukanoviću – ni ti, ni bilo ko drugi nećete uspeti da pokorite Srbiju i nećete je više pokoravati kao što ste činili u prethodnih 30 godina i oni su navikli da upravljaju Srbijom, ne samo tržištem narkotika i ubijanjima po Beogradu, navikli su da upravljaju Srbijom – ja vam sad kažem mi nećemo da upravljamo Crnom Gorom, hoćemo bratske i prijateljske odnose sa Crnom Gorom, ali vam garantujem dok sam živ neću vam dati da Srbiju pokorite“.

 

 

RS.N1INFO.COM

Predstavnici crnogorske države upiru prstom u predsednika Mila Đukanovića da on stoji iza podizanja napetosti i organizacije incidenata na Cetinju. Đukanović odgovara da su za sve krivi Srpska...

 

Ајде за мила ми није чудно, човек манипулише све у сто, прави своју нацију и тако то али Вучић је жалосно смешан са оваквим изјавама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 38 минута, Просечан србенда рече

Ајде за мила ми није чудно, човек манипулише све у сто, прави своју нацију и тако то али Вучић је жалосно смешан са оваквим изјавама

Најсменија у целој причи је "црногорска нација" која хоће да стопира интерни процес православне цркве, пратим на твитеру углавном су муслимани и албанци који се називају црногорцима. 

А Вучић класично глуми велико Србина када му дође прилика. Када су борили изборе  јуче нису политичари из Србије помогли него из РС. Онај момак Драшко Станивуковић је блокирао путеве да не долазе бошњаци на гласање. Да тога није било питање да ли би Милова диктатура пала. 

Свака част Србима заиста. Још овде у матичној држави да се опоравимо и биће све како треба. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, cloudking рече

Samo necovek moze ovakvog coveka da kritikuje!

„Moram sad da odgovorim gospodinu Đukanoviću – ni ti, ni bilo ko drugi nećete uspeti da pokorite Srbiju i nećete je više pokoravati kao što ste činili u prethodnih 30 godina i oni su navikli da upravljaju Srbijom, ne samo tržištem narkotika i ubijanjima po Beogradu, navikli su da upravljaju Srbijom – ja vam sad kažem mi nećemo da upravljamo Crnom Gorom, hoćemo bratske i prijateljske odnose sa Crnom Gorom, ali vam garantujem dok sam živ neću vam dati da Srbiju pokorite“.

 

 

RS.N1INFO.COM

Predstavnici crnogorske države upiru prstom u predsednika Mila Đukanovića da on stoji iza podizanja napetosti i organizacije incidenata na Cetinju. Đukanović odgovara da su za sve krivi Srpska...

 

Ма критикуј га ко ти брани. Буквално ти нико није ни једну критику вучића замерио... замерамо ти што нам овде продајеш шарену лажу како су други бољи. 

  • Оплаках :)) 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 20 часа, cloudking рече

 

"Vijacemo vas motkama po ulicama"- Jovo Bakic.

Ovo sto je Jovo reko je stvarno strasno. Nadam se da nece toga biti.  :)

Naravno da nece biti nista od toga jer ni ti ni drug Jovo nemate ni hrabrosti, ni snage a ni pameti za to. Niti bi ko za vama posao osim mladih uhlebljenih marksista. Rado vi bi upregli navijace ali tesko posle ovih 20 godina da cete da ih namagarciti. 

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Вилер Текс рече

Naravno da nece biti nista od toga jer ni ti ni drug Jovo nemate ni hrabrosti, ni snage a ni pameti za to.

Na zalost si u pravu... zato je sad ovo vase vreme i zato toliko bujate... I treba da uzivate u pljacki naroda kad je vec narod toliko glup da vasu pljacku dozivljava kao blagoslov.

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 37 минута, cloudking рече

Na zalost si u pravu... zato je sad ovo vase vreme i zato toliko bujate... I treba da uzivate u pljacki naroda kad je vec narod toliko glup da vasu pljacku dozivljava kao blagoslov.


E jedva cekam da se opet vrati kadar iz DS na vlast pa da nas opet ne pljackaju... 





 


 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, haveaniceday рече


E jedva cekam da se opet vrati kadar iz DS na vlast pa da nas opet ne pljackaju... 





 


 

 

Svako ko nema problem s time da ga neko pljacka nije bas normalna osoba da se ne ponavljam sa epitetom retardirana...

 

 

 

Nego pusti to... gledam nesto po netu, kako ti se ovo cini? Jel ok odnos cena/kvalitet?

WWW.HALOOGLASI.COM

Motka drvena 98 cm. precnik2,2 cm.

 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, cloudking рече

Svako ko nema problem s time da ga neko pljacka nije bas normalna osoba da se ne ponavljam sa epitetom retardirana...

Kada je neko spreman da glasa za ljude koji su dokazani pljckasi da bi smenio ljude koji su dokazani pljackasi jeste retardiran. (ti npr)

Цитат

Nego pusti to... gledam nesto po netu, kako ti se ovo cini? Jel ok odnos cena/kvalitet?

Lupi se u glavu pa proveri, mozda ti bude zatrebalo ako ti saznaju ime i prezime i sta pises pod pseudonimima po internetu... Ne bh voleo da se to desi ali svasta je moguce, narod je dosta ljut i besan  svasta je moguce. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, haveaniceday рече

Lupi se u glavu pa proveri, mozda ti bude zatrebalo ako ti saznaju ime i prezime i sta pises pod pseudonimima po internetu... Ne bh voleo da se to desi ali svasta je moguce, narod je dosta ljut i besan  svasta je moguce. 

Ko ako mi sazna ime?

Jbt ce pomisli neko da sam neki selebriiti kolko neprekidno seres s tim pretnjama da "pisem iza nicka na poukama" (sto inace svi na poukama i rade :D ) ?  :)) 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, haveaniceday рече

Kada je neko spreman da glasa za ljude koji su dokazani pljckasi da bi smenio ljude koji su dokazani pljackasi jeste retardiran.

Mislim da ti je predsednik na nekoj od televizija upravo... jel ti smes ovako da pisakaras dok mu traje emisija? Zar nemate neko pravilo da mora non stop da ga pratite i klimate glavom cak i od kuce dok gledate na tvu? :))

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, cloudking рече

Ko ako mi sazna ime?

odakle ja znam ko, neka stoka koja voli da bije i resava motkama proleme, ima ih na raznim stranama... ne daj Boze nikom.. ali sta ces narod je besan i lud kako si rekao.. 

Управо сада, cloudking рече

Mislim da ti je predsednik na nekoj od televizija upravo... jel ti smes ovako da pisakaras dok mu traje emisija? Zar nemate neko pravilo da mora non stop da ga pratite i klimate glavom cak i od kuce dok gledate na tvu? :))

Ja nemam nista, moj glas nije kupljen nego je zasluzen. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, cloudking рече

 

Jbt ce pomisli neko da sam neki selebriiti kolko neprekidno seres s tim pretnjama da "pisem iza nicka na poukama" (sto inace svi na poukama i rade :D ) ?  :)) 

Kojim pretnjama? Ja ti ne pretim nista...odakle ti da ti pretim? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, haveaniceday рече

Ja nemam nista, moj glas nije kupljen nego je zasluzen. 

Pa sto se onda ljutis kad ti ljudi s ociglednim pravom kazu da si SNSovac? Ponosno nosi tu svoju politicku odluku nemoj ko neki crv da se non stop vadis (ko neka zenturaca) te "nisam ja, nego me naterao klaud" te "nisam nikad glasao ali planiram" te "ja nikada nisam rekao da volim vucica a to sto nosim njegovu sliku u novcaniku moze da bude iz milion drugih razloga..." i tako ukrug :D 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...