Jump to content

Politicke (ne)prilike u Srbiji

Оцени ову тему


cloudking

Препоручена порука

  • Одговори 1.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 1 сат, haveaniceday рече

@cloudking Ne postoje autoshovinisti to je plod vase maste..ja ne poznajem takve ljude ne postoje.. 

Authoshovinisti, hold my beer 

:))

Ma cim i pomislis da kritikujes Vucica odma si autosovinista :) ne mora nista ni da napises ako sacinis greh u umu svojemu...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 20 часа, haveaniceday рече

Zato sto njemu nije bitno kosovo, bitno mu je da bude protiv vucica. 

Bitno mi je da vas gledam kako se davite u sopstvenim fekalijama kad Vucic prizna Kosovo ;)

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, Jokic Z. рече

SRBI nemaju nista od kosova na papiru kad siptari po njemu gamizu nego ce VUCIC da napravi EKONOMSKOG TIGRA OD SRBIJE i onda ce SRBI da ponovo osvoje KOSOVO makar ga VUCIC i priznao pred eu ge

Није теби лако какве глупости причаш. На Косову је наш народ, храмови, па и ти шиптати нису сви лоши и убице а за ове фуруне ћу да те пријавим.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 26 минута, Jokic Z. рече

a siptari opet u ladnjace i furune termolektrane

@haveaniceday @Вилер Текс kako vam se svidja ova recenica? Lepa, tipicno naciJonalisticka...  :D

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 26 минута, cloudking рече

@haveaniceday @Вилер Текс kako vam se svidja ova recenica? Lepa, tipicno naciJonalisticka...  :D

Ne svidja mi se. Samo ti nemas obraza pa pripisujes svim nacionalistima ove gluposti. 

Ti si klasican kompleksas.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 9/4/2021 at 14:43, Bilbija рече

E, ali pazi ovi anaLcionalni postali seseljevci ... Trpaju se u prve redove odbrane srpstva .... Vidi ovu nasu cloud princezu kako peni ... 😃😂😂

Glavu daje, Kosovo ne daje ...

Pa oni su ti kllasicne Srbende, sirove, inadzije, tvrdoglavi....Umesto da se preobraze oni se zamrzese.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, cloudking рече

Ma cim i pomislis da kritikujes Vucica odma si autosovinista :) ne mora nista ni da napises ako sacinis greh u umu svojemu...

Lazovcino, rekla je da su Srbi nosioci mrznje.To nije kritika Vucica nego srbomrzacka i diskriminatorska izjava.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 минута, Вилер Текс рече

Lazovcino, rekla je da su Srbi nosioci mrznje.

Gde tacno?

Ili je to nesto sto "se vidi" i sto je "jasno svakome ko zeli da vidi?"

 

Evo ja zelim da vidim mladju kako jase jednoroga... hm... nista majku mu...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, cloudking рече

Ma cim i pomislis da kritikujes Vucica odma si autosovinista :) ne mora nista ni da napises ako sacinis greh u umu svojemu...

Je l te stvarno nije sramota da toliko lazes? Jezivo batice, meni je stvarno tebe zao.. ti zivis u nekom svom svetu koji nema veze sa realnim. 

Ja znam mnogo ljudi koji u isto vreme kritikuju i vucica i autoshoviniste kao sto si ti. Ti bukvalno hoces da im oduzmes glas i pravo da postoje sireci laznu naraciju. Lazes vise nego Vucic. 

Nisi ti autoshovinista jer kritikujes vucica, nemoj svoju kritiku vucica da izjednacavas sa svojim autoshovinizmom, to su dve odvojene stvari. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, haveaniceday рече

Je l te stvarno nije sramota da toliko lazes? Jezivo batice, meni je stvarno tebe zao.. ti zivis u nekom svom svetu koji nema veze sa realnim. 

Ja znam mnogo ljudi koji u isto vreme kritikuju i vucica i autoshoviniste kao sto si ti.

Nisi ti autoshovinista jer kritikujes vucica, nemoj svoju kritiku vucica da izjednacavas sa svojim autoshovinizmom, to su dve odvojene stvari. 

 

Ne tropaj...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, cloudking рече

Ne tropaj...

Sto ne odes iz ove zemlje brt. Idi u London, zivi u lepom multikulturalnom drustvu bez nacije. Tamo mozes da se druzis sa migrantima koje obozavas. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 29 минута, cloudking рече

Gde tacno?

Ili je to nesto sto "se vidi" i sto je "jasno svakome ko zeli da vidi?"

 

Evo ja zelim da vidim mladju kako jase jednoroga... hm... nista majku mu...

Jesi slep ili glup ili lud? Jel kapiras da je Srbe i Srbiju oklevetala i dala srbomrzacku izjavu? A to sto je ubacila Vucica (takodje oklevetan u izjavi) je ne abolira. 

Srbija, Vucic i Srbi su nosioci mrznje, sukoba i ratova u nasem regionu

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 30 минута, cloudking рече

Gde tacno?

Ili je to nesto sto "se vidi" i sto je "jasno svakome ko zeli da vidi?"

 

Evo ja zelim da vidim mladju kako jase jednoroga... hm... nista majku mu...

image.png.a6c97d2c0a6eed2d51736b28241cd7a1.pngBukvalno je rekla Srbi i Vucic.  
je l si ti realan? je l stvarno bolujes od necega .. reci mi da znam.... jer stvarno pocinjem da se brinem da nisi oboleo od necega poslednji put kada smo pricali bio si mentalno zdrav ali ovo je zabrinjavajuce.. 
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...