Jump to content

Politicke (ne)prilike u Srbiji

Оцени ову тему


cloudking

Препоручена порука

пре 2 минута, Justin Waters рече

Не контам ово за РС. Па РС није у саставу Србије, како да је по том питању одузму.

Наслов је жут да не може жући.

Iha, gde ti ode.

Mozak patriJota ne funkcionise u toliko slojeva :D 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

ОК, признајем да вероватно мало параноишем, али...неке фразе ми једноставно парају уши (тј. очи) и то је јаче од мене :stadaradim:

WWW.NOVOSTI.RS

MINISTAR unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin prisustvovao je danas završnoj, četvrtoj fazi takmičenja „Čuvar reda“ na kraljevačkom poligonu „Beranovac“, gde se pripadnici vojnih policija Ruske...

 

Укуцајте у гугл "тријумф воље" и баците поглед на резултате...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, GeniusAtWork рече

ОК, признајем да вероватно мало параноишем, али...неке фразе ми једноставно парају уши (тј. очи) и то је јаче од мене :stadaradim:

WWW.NOVOSTI.RS

MINISTAR unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin prisustvovao je danas završnoj, četvrtoj fazi takmičenja „Čuvar reda“ na kraljevačkom poligonu „Beranovac“, gde se pripadnici vojnih policija Ruske...

 

Укуцајте у гугл "тријумф воље" и баците поглед на резултате...

Ma jok... nije referenca... nego ne zna balvan...

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, cloudking рече

Ja sam iznenadjen :D 

Bas kao i @haveaniceday i @Вилер Текс

 

 

Moja prognoza je bila drugacije maoram  prinzati. Ja sam misli oda ce model priznavanja Kosova da ide preko oruzanih nemira na kosovu pa da nas priznavanjem Kosova nas licni overlord "spasi od ratnih razaranja" i ispadne heroj :D 

Није никаква тајна да ово запад жели....Шта ће бити видећемо.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Вилер Текс рече

Није никаква тајна да ово запад жели....Шта ће бити видећемо.

Bice to da cemo i zvanicno ostati bez Kosova  a vi cete i dalje ljubiti vuciceve skute... Sto svi znamo odavno.

Te pricice kako volite Vucica jer cini dobro za naciJonalizam su prazne price a to cemo i uzivo da vidimo kad ucini ultimativni patriJotski greh i prizna kosovo ali na takav nacin da ce patriJote da ga zbog tog cina slave. Evo tu me pljuni ako ne bude tako :) 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, cloudking рече

Bice to da cemo i zvanicno ostati bez Kosova  a vi cete i dalje ljubiti vuciceve skute... Sto svi znamo odavno.

Јел ти то на основу Курира?

Љубиш ти скуте антисрпствј.

Ја ти реко видећемо....Од 2017. је та прича и не остварује се још. Није ли то мало сумњиво?

Видећемо шта ће бити....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 часа, Вилер Текс рече

Јел ти то на основу Курира?

Љубиш ти скуте антисрпствј.

Ја ти реко видећемо....Од 2017. је та прича и не остварује се још. Није ли то мало сумњиво?

Видећемо шта ће бити....

E, ali pazi ovi anaLcionalni postali seseljevci ... Trpaju se u prve redove odbrane srpstva .... Vidi ovu nasu cloud princezu kako peni ... 😃😂😂

Glavu daje, Kosovo ne daje ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 2.9.2021. at 13:34, Avocado рече

.. problem je što koliko vidim niko od ovih degenerika na vlasti to ne objašnjava nego priča da je Danas izmislio cifre.

Sluze se istim foricama kao i ti u diskusijama.. zamisli... 

  • Оплаках :)) 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 3.9.2021. at 14:05, GeniusAtWork рече

Опа...изгледа почиње кување жабе на тихој ватри

 

241024113_10209334947887884_378724414733

Ja vam lepo kazem, Vucic je evropski covek, dace kosovo i uclanice nas u EU. Ispunice svaki san mladog Liberala iz Srbije.

Vi ste zapeli diktator, patrijota.. sta ti ja znam..

  • Хахаха 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Bilbija рече

E, ali pazi ovi anaLcionalni postali seseljevci ... Trpaju se u prve redove odbrane srpstva .... Vidi ovu nasu cloud princezu kako peni ... 😃😂😂

Glavu daje, Kosovo ne daje ...

To svedoci o njegovim principam. Da je ds na vlasti i da oni daju kosovo, on bi bio na strani DS. Zato sto njemu nije bitno kosovo, bitno mu je da bude protiv vucica. 

I taj lik ti prica nesto o kulturi.. glavna kulturna osobina ovog drustva "protiv koga smo".. ne "protiv cega smo|" nego "protiv koga smo"

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 38 минута, haveaniceday рече


I taj lik ti prica nesto o kulturi.. glavna kulturna osobina ovog drustva "protiv koga smo".. ne "protiv cega smo|" nego "protiv koga smo"

A u tripu su da su pametni a budale nevidjene ..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

a.thumb.png.1c8972ec2d51bc1822a0143bdf76c50f.png

Bas inspirativno,.... Vuckovi tabloidi,..... al Vucko iso da pozeli srecan vojni rok sincicu gazdi jednog od tih tabloida,..... al eto nema veze,.... takvi tabloidi ce budu i ako opozicija dodje na vlast..... znaci pat pozicija za sve njih,..... samo smo mi obicni nadrljali u svakom slucaju.....i Srbija sa svima njima....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...