Jump to content

Politicke (ne)prilike u Srbiji

Оцени ову тему


cloudking

Препоручена порука

пре 5 минута, Вукашин рече

Није бре кафанска туча, већ је подмукао напад, колико видим на снимку. Овај други није ни знао шта се дешава.

добро није буквално кафанска туча, ја сам искористио тај израз. Сигурно је знао шта се дешава што и потврђује у снимку изнад који је поставио @Вилер Текс где каже да имају неке несугласице, суде се нешто или шта већ. не браним.ни једног од њих само констатујем да се  дигла превелика фрка у медијима око неких њихових личних и нама небитних проблема.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Управо сада, Avocado рече

Pa to sam već uradio... sad još samo fale kreteni koji će za sendvič da podrže zlo pa da se raspravljamo ali nešto ih ovde nema... 

Не фале. Ето погледај коментаре испод снимка, копирао сам их. А има их још на линку. Имаш материјала праведниче, изволи.

  • Оплаках :)) 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Предраг М рече

не браним.ни једног од њих само констатујем да се  дигла превелика фрка

Види и треба да се дигне. Ако је због филма о Јасеновцу и тога што је Антонијевић објавио да је Бјелогрлић  хтео да га увуче у корупцију

Обично се на подебљану реч хватају другосрбијанци. У овом случају не. Интересантно.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Вилер Текс рече

Види и треба да се дигне. Ако је због филма о Јасеновцу и тога што је Антонијевић објавио да је Бјелогрлић  хтео да га увуче у корупцију

Обично се на подебљану реч хватају другосрбијанци. У овом случају не. Интересантно.

Нисам уопште упућен у срж приче, свој суд доносим на основу снимка који сам видео а он сам.по себи не открива позадину напада. Сада када  ми кажеш увлачење у корупцију, прича има други смисао. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

RS.N1INFO.COM

Ugovor sa stranim partnerom za Beograd na vodi treba raskinuti. Stranom partneru bila bi vraćena...

 

  • Свиђа ми се 1

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

NOVA.RS

Umesto da bude objavljen Ugovor o koncesiji Aerodroma „Nikola Tesla“, kako su obećavali premijerka Ana...

 

  • Свиђа ми се 1

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

На страну, Бјелогрлић и његови разлози тог напада, то је сам Антонијевић можда најбоље разјаснио. Али, шта значе сва та одобравања, или маргинализовања тог напада? Нису то тамо неки коментари! Не! Ту су се сасвим јасно огласили сви они којима је трн у оку сама истина. Не, Гаге Антонијевића, није он ту тај проблем, већ "Дара из Јасеновца" и њена истина, она им је, заправо, тај трн у оку. А зашто, то Бог свети зна. Тај тип човјека који неће да види очиту истину, већ страдање рођеног народа подводи као макро, под неке нужности овог свијета, то ја никад нећу разумијети. Па није човјек демон, ни уз све своје гријехе, да се тако отворено супроставља истини.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Вилер Текс рече

Ево шта каже жртва.

Није без основа.

Пошто се напад десио пред сведоцима, биће занимљиво шта они имају да кажу. И чију верзију приче ће више потврдити, Бјелогрлићеву или Антонијевићеву.

Овај први у сваком случају мора да одговара за физички напад. Лепо се види да је пришао човеку и почео да га удара, за то не може бити оправдања.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Вилер Текс рече

 

Обично се на подебљану реч хватају другосрбијанци. У овом случају не. Интересантно.

Oni imaju selektivan moral ... u zavisnosti od toga  "ko" ga krsi ..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, GeniusAtWork рече

Пошто се напад десио пред сведоцима, биће занимљиво шта они имају да кажу. И чију верзију приче ће више потврдити, Бјелогрлићеву или Антонијевићеву.

Овај први у сваком случају мора да одговара за физички напад. Лепо се види да је пришао човеку и почео да га удара, за то не може бити оправдања.

Значи ако га је вербално изазвао онда није баш толико страшно?

Значи ако неко вербално изазове неког снсовца и обезбеђење га искриви од батина није тако страшно?

Е па неће моћи тако.

Не би био проблем да ти и екипа не лупетате о томе како сте другачији, пристојни, легалисти, како је опозиција мирољубива, како једино мрзе и ударају снсовци...

Творац оног серијала златна времена на н1 је прокоментарисао овај дивљачки напад са "рука ти се позлатила". Где је н1 да се огради, осуди? Где је Обућина да се окоми на Лекића?

НДХ1 и опозиција су гори од снс. Лицемери и кукавкце. Као и глумци који нон стоп нешто причају о бољем свету а не смеју да кажу да је Бјелогрлић погрешио, да није смео, да заштите Антонијевића. Не него неки још хвале Бјелогрлића а кукали би о људским правима да њих неко овако изудара.

Талог им се натоварио у уму и души.

Усташе,муџахедини и малоумници у Србији скачу од среће, а неки од трећих у низу затварају очи као задње да не кажем шта.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Bilbija рече

Oni imaju selektivan moral ... u zavisnosti od toga  "ko" ga krsi ..

Наравно. Гашићево вређање новинарке је скандал али када Славиша Лекић то ради онда ћуте.

INFORMER.RS

Urednik serijala "Junaci doba zlog" koji se emitovao na đilasovskoj televiziji N1, Slaviša Lekić...

Они реагују ако си њихов Циганин, педер, жена, мањина антисрпски оријентисана...

Ако си направип филм.о Јасеновцу пожењно је да будеш пребијен.

 

 

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, Вилер Текс рече

Значи ако га је вербално изазвао онда није баш толико страшно?

Да ли је страшно или не, то је на надлежним институцијама да утврде. Него, који део реченице

Цитат

Овај први у сваком случају мора да одговара за физички напад. Лепо се види да је пришао човеку и почео да га удара, за то не може бити оправдања.

ти није био јасан па мени постављаш то питање?

пре 21 минута, Вилер Текс рече

Значи ако неко вербално изазове неког снсовца и обезбеђење га искриви од батина није тако страшно?

Да ли је страшно или не, то је на надлежним институцијама да утврде. Него, који део реченице

Цитат

Овај први у сваком случају мора да одговара за физички напад. Лепо се види да је пришао човеку и почео да га удара, за то не може бити оправдања.

ти није био јасан па мени постављаш то питање?

пре 22 минута, Вилер Текс рече

Е па неће моћи тако.

Не би био проблем да ти и екипа не лупетате о томе како сте другачији, пристојни, легалисти, како је опозиција мирољубива, како једино мрзе и ударају снсовци...

Промени дилера.

 

пре 23 минута, Вилер Текс рече

Творац оног серијала златна времена на н1 је прокоментарисао овај дивљачки напад са "рука ти се позлатила". Где је н1 да се огради, осуди? Где је Обућина да се окоми на Лекића?

НДХ1 и опозиција су гори од снс. Лицемери и кукавкце. Као и глумци који нон стоп нешто причају о бољем свету а не смеју да кажу да је Бјелогрлић погрешио, да није смео, да заштите Антонијевића. Не него неки још хвале Бјелогрлића а кукали би о људским правима да њих неко овако изудара.

Талог им се натоварио у уму и души.

Усташе,муџахедини и малоумници у Србији скачу од среће, а неки од трећих у низу затварају очи као задње да не кажем шта.

Ето. Ово ће сигурно бити кап која ће прелити чашу теби и осталима овде који иначе никада не бисте гласали за снс, али ето ми смо вас натерали :) Јуначки сте се борили до краја да се то не деси, будите поносни на себе...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 33 минута, Вилер Текс рече

Значи ако га је вербално изазвао онда није баш толико страшно?

Значи ако неко вербално изазове неког снсовца и обезбеђење га искриви од батина није тако страшно?

Е па неће моћи тако.

Не би био проблем да ти и екипа не лупетате о томе како сте другачији, пристојни, легалисти, како је опозиција мирољубива, како једино мрзе и ударају снсовци...

Творац оног серијала златна времена на н1 је прокоментарисао овај дивљачки напад са "рука ти се позлатила". Где је н1 да се огради, осуди? Где је Обућина да се окоми на Лекића?

НДХ1 и опозиција су гори од снс. Лицемери и кукавкце. Као и глумци који нон стоп нешто причају о бољем свету а не смеју да кажу да је Бјелогрлић погрешио, да није смео, да заштите Антонијевића. Не него неки још хвале Бјелогрлића а кукали би о људским правима да њих неко овако изудара.

Талог им се натоварио у уму и души.

Усташе,муџахедини и малоумници у Србији скачу од среће, а неки од трећих у низу затварају очи као задње да не кажем шта.

Jbt ko da je samog Vucica napao :D otpirilike je ta kolicina drame medj prknoljubima

 

Osim toga sta se cudite? I vi pravoslavne patriJote ste po tviteru pruzale podrsku Jutki silovatelju, a ovamo se izadjete za visoko moralne i tradicionalne osobe. Podrzavate Palmu, cak je i patrijarh iso licno da ga mu izvrsi apologezu. Hepi se na pravi za men enego za vas. Za vasu patriotsko-pravoslavnu ciljnu grupu se prave sve one emisije s a sisama i guzicama... A sad dramite zato sto u narodu postoje budale koje ce podrzati nasilje?! Pfff, dobro jutro kolumbo... tek ste sad otkrili vodu na saksiji, cestitam!

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Вилер Текс рече

Наравно. Гашићево вређање новинарке је скандал али када Славиша Лекић то ради онда ћуте.

INFORMER.RS

Urednik serijala "Junaci doba zlog" koji se emitovao na đilasovskoj televiziji N1, Slaviša Lekić...

Они реагују ако си њихов Циганин, педер, жена, мањина антисрпски оријентисана...

Ако си направип филм.о Јасеновцу пожењно је да будеш пребијен.

 

 

Jes ti bunike jeo od jutros?

Gasis je MINISTAR U VLADI!

A lekic je "COVEK CIJA JE EMISIJA EMITOVANA NA N1"

 

Bolest mozga. Nema drugo objasnjenje. Mada sam ja  odavno patriJotske naiJonaliste svrstao u tu medicnisku kategoriju, ovo je sad samo ilustracija.

 

Inace, ova situacija sa Bjelom vam je super sad dosla da se malo igrate pravne drzave... kao "evo mi smo pravna drzava i zlocinci moraju da budu kaznjeni" :))

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, GeniusAtWork рече

Да ли је страшно или не, то је на надлежним институцијама да утврде. Него, који део реченице

ти није био јасан па мени постављаш то питање?

Да ли је страшно или не, то је на надлежним институцијама да утврде. Него, који део реченице

ти није био јасан па мени постављаш то питање?

Промени дилера.

 

Ето. Ово ће сигурно бити кап која ће прелити чашу теби и осталима овде који иначе никада не бисте гласали за снс, али ето ми смо вас натерали :) Јуначки сте се борили до краја да се то не деси, будите поносни на себе...

Заслужујеш да ти Вучић буде председник још 50 година.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...