Jump to content

Politicke (ne)prilike u Srbiji

Оцени ову тему


cloudking

Препоручена порука

пре 10 минута, Предраг М рече

Не контам зашто га величају? ne_shvata

Zrtva nasilja, reziser,  je snimio film "Dara iz Jasenovca"... naravno da ga ne voli fukara balkanska..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Najgore je sto je dosao iznenada bez najave i opaucio coveka i nije stao nego nastavio da ga udara, i treba zakonski da odgovara i da bude osudjen za nasilje.

I nervira me :1314_womens: i jos ne mogu da verujem da se onako Vucko ponasao sa onim snimkom sa rampe, unizio je i sam sud i sudstvo, mislim da se na sudjenju ne prikazuju kljucni delovi snimka kao dokazni materijal, pa jel sud nezavisan i po zakonu je iznad svakog politicara i vlasti, tj. niko ne moze da utice na sud i dokaze, prosto neverovatno. ne_shvata

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 минута, Предраг М рече

Не контам зашто га величају? ne_shvata

Зато што је изударао режисера филма Дара из Јасеновца, Предрага Антонијевића.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, cloudking рече

Ja hepi u zivotu nisam ukljucio cak ni slucajno...

А упућен си у педерастију и остало што си навео као програм хепија... 

Јеси подвојен зера?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, cloudking рече

ipak, ti jedini ovde gleras hepi kolko vidim. Jedini si cuo Marica sta kaze :D

Ћирилицу гледам када има занимљивих гостију.

Најлепша ми је она емисија када Ћирјаковић испрати Чанка из студија. Дивота.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Bokisd рече

Najgore je sto je dosao iznenada bez najave i opaucio coveka i nije stao nego nastavio da ga udara, i treba zakonski da odgovara i da bude osudjen.

Судећи по снимку, треба да одговара али за наношење лаких тел. повреда, ударио га је пар пута и то прилично килаво. Али на страну све то, то нека опет одлучи суд. Мени је фасцинантно што сада једну обичну кафанску тучу представљају а неки и доживљавају као напад на Дару из Јасеновца. А неки чак Бјелогрлића сврставају у некаквог опозиционара. Нон сенсе...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Предраг М рече

Судећи по снимку, треба да одговара али за наношење лаких тел. повреда, ударио га је пар пута и то прилично килаво. Али на страну све то, то нека опет одлучи суд. Мени је фасцинантно што сада једну обичну кафанску тучу представљају а неки и доживљавају као напад на Дару из Јасеновца. А неки чак Бјелогрлића сврставају у некаквог опозиционара. Нон сенсе...

Ево шта каже жртва.

Није без основа.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Предраг М рече

Судећи по снимку, треба да одговара али за наношење лаких тел. повреда, ударио га је пар пута и то прилично килаво. Али на страну све то, то нека опет одлучи суд. Мени је фасцинантно што сада једну обичну кафанску тучу представљају а неки и доживљавају као напад на Дару из Јасеновца. А неки чак Бјелогрлића сврставају у некаквог опозиционара. Нон сенсе...

Mislim po meni, moze da se okvalifikuje i gore, napad sa ledja (iznenada) zrtva se ne brani, i nastavak fizickog nasilja, deluje da je imao nameru da ga dobro povredi, sto nije uspeo u tome potpuno je druga stvar.

Ne znam, ovaj najgori exremni sljam koji su neki opozicionari su ono protiv Vucka bez obzira sta je u pitanju, ovo koriste za neke njihove ciljeve.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Вилер Текс рече

Ево шта каже жртва.

Није без основа.

 

Хвала на овоме. Склон сам.да верујем да свакако није без основа али ако је стварно један од разлога за напад и филм онда је Бјелогрлић глуперда жешћа. Тешко ми је да верујем да је разлог туче филм за који се може рећи да је државни пројекат. Нарочито ако се узме у обзир да је Бјела годинама уназад зависан и на буџету Србије, да снима за РТС и да уопште флертује са овом и сваком претходном владајућом структуром. Не знам зашто би сам себи ногу подметао. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, Предраг М рече

Судећи по снимку, треба да одговара али за наношење лаких тел. повреда, ударио га је пар пута и то прилично килаво. Али на страну све то, то нека опет одлучи суд. Мени је фасцинантно што сада једну обичну кафанску тучу представљају а неки и доживљавају као напад на Дару из Јасеновца. А неки чак Бјелогрлића сврставају у некаквог опозиционара. Нон сенсе...

Није бре кафанска туча, већ је подмукао напад, колико видим на снимку. Овај други није ни знао шта се дешава.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Bokisd рече

Mislim po meni, moze da se okvalifikuje i gore, napad sa ledja (iznenada) zrtva se ne brani, i nastavak fizickog nasilja, deluje da je imao nameru da ga dobro povredi, sto nije uspeo u tome potpuno je druga stvar.

Ne znam, ovaj najgori exremni sljam koji su neki opozicionari su ono protiv Vucka bez obzira sta je u pitanju, ovo koriste za neke njihove ciljeve.

Управо то, кафанска туча је одмах добила политичку конотацију. Без икаквог разлога...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Вилер Текс рече

Све оно што радиш кад критикујеш власт :)

Pa to sam već uradio... sad još samo fale kreteni koji će za sendvič da podrže zlo pa da se raspravljamo ali nešto ih ovde nema... 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...