Jump to content

Politicke (ne)prilike u Srbiji

Оцени ову тему


cloudking

Препоручена порука

пре 21 минута, Вилер Текс рече

@haveaniceday

Ови политички кретени се из петних жила труде да ме натерају да гласам за Вучића. Потпуно разумем како си подлегао притиску. Снс ботови не би боље одрадили посао. Не могу да верујем, заиста.

Одупри се, брате. Знам како ти је, ко би још могао да одоли да га писање пар анонимних ликова на неком интернет форуму не натера да из ината гласа за неку политичку опцију у држави у којој живи, и која ће му дебело утицати на стварни живот. Али на муци се познају јунаци  :sunce:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 2 минута, Avocado рече

Naravno da će maca da pojede jezik... :D   

 

Pomešao si me sa sobom i ustašama... vi sanjate revoluciju u Evropi i ponovno uspostavljanje fašizma...

 

И опет калсичан Авокадо. Слаже и прогласи лаж истином. Прави евроусташки потез.

Одговорено му је, али он се прави блесав.

А близак си усташама, талибанима, комуњарама као и сви еврофанатици по томе што свакога ко не верује у твоје ставове изједначаваш са најгорима који су икада ходали планетом.

Милијарде људи не верују у демократију јер су видели,.као и ја, ма својој кожи да је нема или је селективна. Вероватно су сви усташе по бриселском фанатику Авокаду.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, GeniusAtWork рече

Одупри се, брате. Знам како ти је, ко би још могао да одоли да га писање пар анонимних ликова на неком интернет форуму натера да из ината гласа за неку политичку опцију у држави у којој живи, и која ће му дебело утицати на стварни живот. Али на муци се познају јунаци  :sunce:

 

i-cant-resist-ham-and-cheese-sandwiches.

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Вилер Текс рече

И опет калсичан Авокадо. Слаже и прогласи лаж истином. Прави евроусташки потез.

Koja laž?

 

Управо сада, Вилер Текс рече

Одговорено му је, али он се прави блесав.

Ma da... pa te mrzi da ponoviš... ;)

 

Управо сада, Вилер Текс рече

А близак си усташама, талибанима, комуњарама као и сви еврофанатици по томе што свакога ко не верује у твоје ставове изједначаваш са најгорима који су икада ходали планетом.

Hmmm... čini mi se da ti to radiš... paušalno naravno, jer teško je očekivati da nešto što napišeš ima smisla... tvoju ideološku sličnost sa ustašama sam temeljno obrazložio... i još uvek čekam da čujem u čemu vam se razlikuje ideologija...

 

Управо сада, Вилер Текс рече

Милијарде људи не верују у демократију јер су видели,.као и ја, ма својој кожи да је нема или је селективна. Вероватно су сви усташе по бриселском фанатику Авокаду.

Nisu... jer za razliku od tebe ne dele i ostale ideološke stavove sa ustašama... e sad mi pade na pamet da si sličan i po tome što se odmah kriješ iza mase... "milijarde ljudi i ja"...   :D   to je i njihov fazon...

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, GeniusAtWork рече

Одупри се, брате. Знам како ти је, ко би још могао да одоли да га писање пар анонимних ликова на неком интернет форуму натера да из ината гласа за неку политичку опцију у држави у којој живи, и која ће му дебело утицати на стварни живот. Али на муци се познају јунаци  :sunce:

Вас пар анонимних се представљате као правоверни опозиционари. Шта човек друго да закључи онда него да је алтернатива таква.

Занимљиво је како себе у овом случају обезвређујете а у случају кад вам се закључа комунална тема вичете на сав глас о организованом ботовању и тиме дајете себи на значају. Јел битно или није битно то што пишете на форуму?

Да закључимо. Док год опозиционо деловање иде у истој колони са љубитељима хашке правде, бајкама о геноциду, антицрквеном причом, неокомунистима и осталима не пада ми на памет да учествујем у томе.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Avocado рече

Koja laž?

 

Ma da... pa te mrzi da ponoviš... ;)

 

Hmmm... čini mi se da ti to radiš... paušalno naravno, jer teško je očekivati da nešto što napišeš ima smisla... tvoju ideološku sličnost sa ustašama sam temeljno obrazložio... i još uvek čekam da čujem u čemu vam se razlikuje ideologija...

 

Nisu... jer za razliku od tebe ne dele i ostale ideološke stavove sa ustašama... e sad mi pade na pamet da si sličan i po tome što se odmah kriješ iza mase... "milijarde ljudi i ja"...   :D   to je i njihov fazon...

 

Умишљање је озбиљна психичка болест. Лечи се.

  • Оплаках :)) 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Вилер Текс рече

Никад више евроусташе и необољшевици неће правити револуције у Србији.

Плачите на ндх 1.

Нема потребе да праве било какве револуције. На власти су већ скоро деценију :) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 минута, Вилер Текс рече

Да закључимо. Док год опозиционо деловање иде у истој колони са љубитељима хашке правде, бајкама о геноциду, антицрквеном причом, неокомунистима и осталима не пада ми на памет да учествујем у томе.

Ko te tera da ucestvujes u opozicionom delovanju? Samo mi ga pokazi i resavamo situaciju odma...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, GeniusAtWork рече

Нема потребе да праве било какве револуције. На власти су већ скоро деценију :) 

Има таквих елемената у власти али их Вучић држи на узици и пушта по потреби. Што говори да он седи на много столица и прави разне рокаде. Шта му је крајњи циљ не знам. А верујем да не знају ни многи чији је посао да то знају.

Само мало да ислључиш политичку црно белу слику и било би ти све јасније. Постоји колорит. То не разумеју неки твоји са којима делиш мишљење па не капирају како неке ствари попут споменика треба похвалити и искористити на добро. 

Са друге стране доласком на власт ндвм бгд, Маринике, свих аутошовинистичких делова бившег доса евроусташија тј идеологија "ми Срби смо криви за све" би се размахала. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Вилер Текс рече

Са друге стране доласком на власт ндвм бгд, Маринике, свих аутошовинистичких делова бившег доса евроусташија тј идеологија "ми Срби смо криви за све" би се размахала. 

A staislis da na primer postoji verovatnoca da te Vucic laze i da pobrojana opozicija zapravo NIJE u fazonu "mi srbi smo krivi za sve" i da Djilas nije ukrao 600miljona i da Jeremic nije sluga zapada i da Bosko nije fasista (dobro ovo poslednje se nedavno promenilo odjednom :) :)

El ti palo ma pamet da te drzaoc sve vlasti i svih medija i institucija mooooooozda malo lažucka kako bi ostao na vlasti sto duze uz pomoc vas sto nemate naviku da cesto koristite mozak pa ste laka meta za propagandu? 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, cloudking рече

A staislis da na primer postoji verovatnoca da te Vucic laze i da pobrojana opozicija zapravo NIJE u fazonu "mi srbi smo krivi za sve" i da Djilas nije ukrao 600miljona i da Jeremic nije sluga zapada i da Bosko nije fasista (dobro ovo poslednje se nedavno promenilo odjednom :) :)

El ti palo ma pamet da te drzaoc sve vlasti i svih medija i institucija mooooooozda malo lažucka kako bi ostao na vlasti sto duze uz pomoc vas sto nemate naviku da cesto koristite mozak pa ste laka meta za propagandu? 

... da si ti malo priblesav? :))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...