Jump to content

Politicke (ne)prilike u Srbiji

Оцени ову тему


cloudking

Препоручена порука

Radnici uvežbavali aplauz za Vučića u KC Srbije? (VIDEO)

 

Na društvenim mrežama deljen je danas video snimak navodne pripreme radnika da aplaudiraju Aleksandru Vučiću prilikom obilaska radova na Kliničkom centru Srbije.

„To je jedan od pet najvećih kliničkih centara u svetu, ne u Srbiji ili Balkanu ili nekoj tamo Evropi, već u svetu“, kaže stariji muškarac grupi radnika, i hvali vlast, ministara Lončara, pominje i Jevreje.

„Kada je prethodni režim vladao, on je već počeo da daje dozvole za rad nekim državama tipa Jevrejima ili Izraelcima. Šta bi bilo od nas da su oni došli? Pa ništa, umrli bi od kovida i raznih gluposti. Tako da sam hteo da vam kažem kakvih državnika ima“, govori taj čovek radnicima i nastavlja – „mi ćemo njih ovako da pozdravimo kad budu ovde, ja ću početi da aplaudiram, pa i vi aplaudirajte“.

„Nemam pojma ni šta su uradili radnici, niti sam to od njih očekivao“, rekao je Vučić upitan o tom snimku.

 

 
„Vidim da vas to muči i mori gde god da dobijem aplauze, šta ćete, vama sigurno aplaudiraju spontano, a meni samo namešteno. Ako će to da vam pomogne da mislite o sebi još malo bolje i lepše“, odgovorio je Vučić na pitanje novinara.
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 7 минута, cloudking рече

„Vidim da vas to muči i mori gde god da dobijem aplauze, šta ćete, vama sigurno aplaudiraju spontano, a meni samo namešteno. Ako će to da vam pomogne da mislite o sebi još malo bolje i lepše“, odgovorio je Vučić na pitanje novinara.

Videla sam ovo juče, i htela da postavim. Nisam, jer me je strah bilo da je montirano.

Medjutim, ova izjava je novi stepen ludila.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

<haveaniceday>

о чему се овде прича...пази...О АПЛАУЗУ!!! и то је сад најбитније јел

који сте ви људи кукавице то је стварно немогуће. не могу да верујем. па никада га нећете оборити са власти

владај Вучићу хахахахаха

</haveaniceday>

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, GeniusAtWork рече

<haveaniceday>

о чему се овде прича...пази...О АПЛАУЗУ!!! и то је сад најбитније јел

који сте ви људи кукавице то је стварно немогуће. не могу да верујем. па никада га нећете оборити са власти

владај Вучићу хахахахаха

</haveaniceday>

Ti si sad ko Šuman kad je u Karnevalu medju onim komadima naslovio jedan "Šopen" i skinuo mu stil 👌

Pretpostavljam da je  Franko-Poljak po-piz-deo 😂

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, cloudking рече

Probu smo videli, a evo i snimka premijere predstave :D

 

Ne znam

Meni ovo deluje skroz od srca

 

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 часа, cloudking рече

Kada je prethodni režim vladao, on je već počeo da daje dozvole za rad nekim državama tipa Jevrejima ili Izraelcima. Šta bi bilo od nas da su oni došli? Pa ništa, umrli bi od kovida i raznih gluposti.

На страну што се овај - ко год да је - обраћа одраслим људима, радницима, као деци у вртићу уз драње и увежбавање аплауза...ово цитирано има потенцијал да од свега направи врло гадан међународни скандал.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, GeniusAtWork рече

На страну што се овај - ко год да је - обраћа одраслим људима, радницима, као деци у вртићу уз драње и увежбавање аплауза...ово цитирано има потенцијал да од свега направи врло гадан међународни скандал.

Не видим зашто би. Ем пази на сигурност и здравље странаца, ем се залаже за Израел као грађанску а не јеврејску државу.

Све у складу са политичком коректношћу :smeh1:

Не знам... некад се запитам колико су за овакве ствари криве саме Вође које имамо, а колико заправо њихове подгу*не муве које само смишљају како што више да им се увлаче толико да и Вођа некад добије трансфер блама.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Срндаћ рече

подгу*не муве

Кад их већ споменух, и ово се десило - Обрадовић, Радуловић и Милица Завјетница на састанку са Вучићем, Додиком и Брнабићком:

Vucic-opozicija.png.78ae9bb053c50b5123c70660095bfbb5.png

WWW.NSPM.RS

 Вучић са политичким представницима из Републике Српске и делом опозиције Председник Србије Александар Вучић и руководство РС, након одвојеног сусрета, састали су се и са...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 часа, Срндаћ рече

Кад их већ споменух, и ово се десило - Обрадовић, Радуловић и Милица Завјетница на састанку са Вучићем, Додиком и Брнабићком:

Vucic-opozicija.png.78ae9bb053c50b5123c70660095bfbb5.png

WWW.NSPM.RS

 Вучић са политичким представницима из Републике Српске и делом опозиције Председник Србије Александар Вучић и руководство РС, након одвојеног сусрета, састали су се и са...

 

Video sam juce i nisam mogao da se odlucim da li sam iznenadjen ili nisam iznenadjen :)  

Odlucio sam da ipak nisam iznenadjen.

 

@haveaniceday Zar ne milis da je ovo pogresan nacin Radulovicu da dodje do glasova? Zar nije bolje da "obecava glasacima ono sto im treba" umesto sto je ocigledno izabrao precicu....

Hana Adrovic i VOjin BIljic juce  u intenzivnom damage control na tviteru... pogresnom naravno.

 

A od Boska sam ovo ocekivao mnogo ranije...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...