Jump to content

Избори у Србији 2022.

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 1 сат, Вукашин рече

Занимљива ствар се десила са овим резултатом СПС-а, који Вучић не може да свари.

Nikako da svari jos jednu pobedu na izborima ... A tolko je zeleo da izgubi.

12:smeha:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Доказ јединства огледа се у делима, у повезаности и економији. Хвала свима који су гласали за Вучића и његову странку, а оне који су опозиција знам да ће држати као мало воде на длану.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

,,Нисам неко ко се дичи влашћу, већ сам понизан пред својим народом'' - Вучић се још једном захвалио грађанима за подршку коју је добио на изборима.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја сам скроз задовољан овим изборима, 4 патриотски оријентисане, десничарске странке су ушле у парламент, ови грађанери, либерали доживели суноврат и њихова политика дефинитивно одлази на сметлиште историје. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 4.4.2022. at 11:39, Милошшш рече

Početak kraja sns sekte.

Ово је глупост коју је изјавио Понош. Боље би им било да се покрију по ушима и ућуте - Двери, Заветници и ДСС у збиру имају више гласова од њихове коалиције. Тешка бламажа.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Вукашин рече

Ово је глупост коју је изјавио Понош. Боље би им било да се покрију по ушима и ућуте - Двери, Заветници и ДСС у збиру имају више гласова од њихове коалиције. Тешка бламажа.

Ne znam za Ponoša, ovo sam ja izjavio. A to sam rekao ne zato što će opozicija sada napraviti vladu ili biti ne znam kako aktivna (jer neće), već zato što su ljudi počeli da izlaze na izbore bez obzira na atmosferu straha koju pravi sns godnama. A da su kao sekta, zar to treba posebno obrazlagati. 

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

па не гласају не због страха него што неће да гласају и да у томе учествују. Ајда Србија још некако, али види Македонију, Црну Гору нашта то личи гласање, па онда овај Милановић комшија избаран демократски, па ти гласај.

 

Рече безуман у срцу својем: нема Бога.
Трула су и мрска дјела њихова. (Пс. 13, 1)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 часа, Предраг М рече

Ја сам скроз задовољан овим изборима, 4 патриотски оријентисане, десничарске странке су ушле у парламент, ови грађанери, либерали доживели суноврат и њихова политика дефинитивно одлази на сметлиште историје. 

па те патриотске финансирала власт, јавно прича муж од ове заветнице да јој је плаћена изборна кампања. Па овај Јовановић, требао у затвор пре неку годину због проневере, а сад без проблема прелази Целзијус:D

Либерали доживели катастрофу, али то је на папиру, ено она са Н1 што је пљувала по Милици Ракић и залаже се за НАТО, амбасадор код комшија.

Рече безуман у срцу својем: нема Бога.
Трула су и мрска дјела њихова. (Пс. 13, 1)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, Onufrije рече

па те патриотске финансирала власт, јавно прича муж од ове заветнице да јој је плаћена изборна кампања. Па овај Јовановић, требао у затвор пре неку годину због проневере, а сад без проблема прелази Целзијус:D

Либерали доживели катастрофу, али то је на папиру, ено она са Н1 што је пљувала по Милици Ракић и залаже се за НАТО, амбасадор код комшија.

Већ је ови са Вучичћевих медија зову Милица Превртљивица :smeh1: Данас су били на састанку са опозицијом у БГ.

Могуће је да Вујошевић пребаци цензус, ако већина из опозиције гласа на поновљеним изборима за његову листу. Кратки су за 0.2%. У том случају би добили 3 мандата, СНС би остао кратак за 2, Ђилас за 1.  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ма нема шансе да она ту нешто промени страну та заветница.

Путин је честитао тако да је тренутно све под контролом у Србији, али ствари могу да се промене после избора јер са овима  на власти никада ниси сигуран не бих се кладио на њих никада. Сетимо се како се власт клела Рио Тинту на верност  и онда променила преко ноћи када је видела где стоји народ, чак га је после и организовала нереде пртив Риа Тинта, као ми нисмо ни лук јели ни лук мирисали:navijanje:.  Народ држи и воли  Русе и власт се довија да се не замери али питање је да ли ће да их  изда ова власт. Ево шта приша Зорана како је  Дачић злоупотрбио осећања Срба пртив Руса:0205_whistling:. Срамота да је ова уоште била у влади али то је то где смо.

http://www.nspm.rs/hronika/zorana-mihajlovic-ivica-dacic-nece-biti-premijer.-ja-sam-generalno-protiv-koalicije-sa-sps-om.html

 

Рече безуман у срцу својем: нема Бога.
Трула су и мрска дјела њихова. (Пс. 13, 1)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Вукашин рече

Већ је ови са Вучичћевих медија зову Милица Превртљивица :smeh1: Данас су били на састанку са опозицијом у БГ.

Могуће је да Вујошевић пребаци цензус, ако већина из опозиције гласа на поновљеним изборима за његову листу. Кратки су за 0.2%. У том случају би добили 3 мандата, СНС би остао кратак за 2, Ђилас за 1.  

Баш тако, режимски медији су кренулни у фронталну офанзиву ма заветнике, двери и дсс у покушају заваде са проевропском ошпзицијом. Снсу се тресу гаћице јер ако оде Београд биће весело на следећим изборима. Туга је што морамо да се уздамо у Вујошевића да Београд преживи ал шта да се ради кад је град пун билбија. Живи били па видели. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

UN suspendovale Rusiju iz Saveta za ljudska prava, i Srbija glasala „za“

RS.N1INFO.COM

Generalna skupština Ujedinjenih nacija izglasala je suspenziju Rusije iz Saveta za ljudska prava. Rezultat glasanja bio je 93 za, 24 protiv i 58 uzdržanih, preneo je CNN. Među zemljama koje...

Чим су прошли избори, нож у леђа Русима. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 6.4.2022. at 0:54, sampaganini92 рече

Баш тако, режимски медији су кренулни у фронталну офанзиву ма заветнике, двери и дсс у покушају заваде са проевропском ошпзицијом. Снсу се тресу гаћице јер ако оде Београд биће весело на следећим изборима. Туга је што морамо да се уздамо у Вујошевића да Београд преживи ал шта да се ради кад је град пун билбија. Живи били па видели. 

sve je dobro samo kada su opozicione uzdajnicke budale u manjini… samo napred Vucko, gazi taj otpad i recikliraj

Sta kazes bice veselo na sledecim izborima? 😂😂😂😂

pa jos nusu prebrojali glasove ni na ovim a ti se nadas necemu na sledecim? 😂😂😂😂

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...