Jump to content

Избори у Србији 2022.

Оцени ову тему


Препоручена порука

Ne znam da li ću izaći na izbore. Ne znam šta da učinim.

Ne sviđa mi se Vučić, ali mi se ne sviđa ni opozicija. Volim svoju zemlju, život bih dala za nju. Zato ne mogu da podržim one koji otvoreno iznose autošovinističke ideje. Moja Srbija je zemlja heroja, a ne zločinaca.

Volim naš mnogostradalni narod i molim se da nas najpre Gospod izbavi iz greha i moralnog sunovrata od devedesetih, pa da zaslužimo i iznedrimo vlast koja će biti Božiji blagoslov, a ne dopuštenje.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ма избор су већ решени и идемо даље са Вучићем. :))

http://www.nspm.rs/hronika/belorusija-odgovorila-na-sankcije-zabranjen-uvoz-hrane-iz-srbije.html

Рече безуман у срцу својем: нема Бога.
Трула су и мрска дјела њихова. (Пс. 13, 1)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ови бре иду Вућићу на волеј.

Јанковић: Споменик Стефану Немањи преместити у Ђурђеве ступове

Раде за њега 100%. Али овај лик Владета који се кандидовао за градоначелника је беспризоран. Мада и као књижевник је пљувао Гогоља што је био за Цара ништа му није свето тако да није чудно што му смета споменик, могло се очекивати.  Али да о томе причају у предизборној кампањи једино значи да раде за власт.

http://www.nspm.rs/hronika/zdravko-ponos-moj-uslov-je-bio-jedinstvo-sada-to-imamo.-marinika-tepic-izlazimo-iz-politike-ako-za-sest-meseci-ne-ispunimo-prioritete.html#yvComment262452

Рече безуман у срцу својем: нема Бога.
Трула су и мрска дјела њихова. (Пс. 13, 1)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ево га православни  Владика подржава Владету да пребаци споменик. Да ли сањам? 

 

Човек великог искуства, честитог срца, раскошног интелекта, који сажима и осликава душу Београда

Рече безуман у срцу својем: нема Бога.
Трула су и мрска дјела њихова. (Пс. 13, 1)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја ћу бирати по принципу најмање зло. А највеће зло би било да на власт дођу ови што кандидују Поноша. Не занима ме њихова нека даља историја, док су били "жути", него то што се појављују на овим изборима као доказани лопови, крадући име омладинске, нестраначке, хуманитарне организације Уједињена Србија 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, Ђорђе Р рече

Ја ћу бирати по принципу најмање зло. А највеће зло би било да на власт дођу ови што кандидују Поноша. Не занима ме њихова нека даља историја, док су били "жути", него то што се појављују на овим изборима као доказани лопови, крадући име омладинске, нестраначке, хуманитарне организације Уједињена Србија 

Твоје пуно право и дефинитивно нису требали да узму људима назив. Али надам се да си прочитао ова саопштења што си линковао и да не мислиш да је оваква реторика

Цитат

Чини се да је опозиција коначно схватила да у Србији никада неће проћи њихова демагошка реторика да су Срби геноцидан народ и да их треба што више казнити тако што ће на силу уз помоћ страних ментора уградити губитнички идентитет па су одлучили да се иза назива „Уједињена Србија“  вешто сакрију и наставе са старом идеологијом разарања Србије и деградације свега што је свето српском народу.

Цитат

Дакле, за  време Владавине Бориса Тадића, Драгана Ђиласа и осталих ми смо доживели  велику деградацију на културолошком, просветном, економском и сваком другом плану, а сада би они као да Уједињују Србију и српски народ они чија је политика довела управо до супротног процеса тачније разједињења, понижења и сваког облика суноврата наше мајчице Србије коју неизмерно волимо и која нам је дала све а ми њој враћамо тако што је газимо, ружимо, черечимо, продајемо за шаку сребра.  Срам вас било!

Цитат

Ми не ускраћајемо право да се и други политички покрети уједињују око суштинских питања и колико видимо суштински проблем опозиције данас је Александар Вучић и његова смена. Све наравно упаковано у некакву борбу за демократију у којој сматрају да је Александар Вучић једина препрека за спровођење неометаних демократских процеса у земљи.

ето чиста случајност, јер су они мало љути на опозицију зато што су им украли име  ;) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 23 часа, Ђорђе Р рече

У ком смислу мислиш да та реторика (ни)је случајност?

Речник је идентичан ономе који користе Информер, Пинк, Хепи и остала званична и незванична гласила режима. Ако ти неко украде име организације, па ти напишеш саопштења у којима нашироко млатиш о томе како је опозиција уништила Србију и хоће опет да је уништавају - и у томе им смета наравно само Вучић - а проблем крађе имена поменеш онако узгред у пар реченица, ваљда је јасно о чему се ради.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ууууууупс......

RS.N1INFO.COM

Veljko Belivuk izjavio je na saslušanju da su on, Zvonko Veselinović i Sale Mutavi poslali momke da ruše u Savamali uz objašnjenje da su to uradili za državu, prenosi Nova. Novinari...

 

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 38 минута, GeniusAtWork рече

Речник је идентичан ономе који користе Информер, Пинк, Хепи и остала званична и незванична гласила режима. Ако ти неко украде име организације, па ти напишеш саопштења у којима нашироко млатиш о томе како је опозиција уништила Србију и хоће опет да је уништавају - и у томе им смета наравно само Вучић - а проблем крађе имена поменеш онако узгред у пар реченица, ваљда је јасно о чему се ради.

Јасно је да су политички неписмени, што је у неку руку очекивано од неког ко нема амбицију да се бави (озбиљно) политиком.

Не знам зашто је овако испало саопштење. Можда у нади да ће добити публицитет у поменутим медијима, ал није прошло.

Делимично јер је то неко искуство удружења, искуство рада у време власти Тадића, ал то није јасно пренето и образложено, да су сва врата била затворена за удружење које се бавило повезивањем срба (младих) ван граница са онима коју су у границама РС. Сада верујем да је лакше за рад неги у то време. Ал то опет није довољно да се не спомене Бриселски споразум, и укидање институција на КиМ.

Најбоље би било да се не улази у политичке теме, кад ниси вешт у томе, ал то је немогуће када ти једна политичка опција (аутошовинистичка) краде име. Мада је и тренутна власт аутошовинистичка

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 часа, GeniusAtWork рече

Речник је идентичан ономе који користе Информер, Пинк, Хепи и остала званична и незванична гласила режима. Ако ти неко украде име организације, па ти напишеш саопштења у којима нашироко млатиш о томе како је опозиција уништила Србију и хоће опет да је уништавају - и у томе им смета наравно само Вучић - а проблем крађе имена поменеш онако узгред у пар реченица, ваљда је јасно о чему се ради.

Само још да додам у односу на претходни одговор, који су политички ставови и акције удружења Уједињена Србије боље говоре дела, него речи из саопштења:

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...