Jump to content

Избори у Србији 2022.

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 9 минута, Avocado рече

Hajde, nemoj sad da umanjuješ svoju kreativnost i maštovitost...

Не тражимо никакве ,,креативности и маштовитости'', само одговор на питање:

пре 9 минута, Вилер Текс рече

Шта после? Ко? Каква је идеја?

Без такве дискусије не преостаје ништа друго него закључити да је неко ,,Енглез'', тачније ,,Покретач ватре''.

2022-01-26_125649.jpg.b1561827c53f18796a8e534e3f83511f.jpg

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, Вилер Текс рече

Пре ће бити да је 4. И каква се издаја десила за четири године? Да ли је признао независност тзв. Косова?

Видиш, тај менталитет букача под кокардом удруженог са грађанистима газде разних отпора и сличних организација највише воле. Али то је одавно проваљена прича.

Ниси ми одговорио на питање. Шта после? Ко? Каква је идеја?

Generalno, mene to njesra od politike ne zanima. No, on je kao pojava toliko bizaran, da zaslužuje da ne bude više na funkciji, a ko to ne vidi, onda je on slep kod očiju. :)))

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Милошшш рече

Generalno, mene to njesra od politike ne zanima. No, on je kao pojava toliko bizaran, da zaslužuje da ne bude više na funkciji, a ko to ne vidi, onda je on slep kod očiju. :)))

Онда се и не петљај. Тај начин размипљања је добар али у  тинејџерским годинама. Такве отпораши највише воле. Јаке али без увида у реалност.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Avocado рече

Najjače je kad mu to napiše bukač pod (šatro) kokardom koji brani one koji za sebe tvrde da su najveći evropejci... i premijerku koja ima devojku...

 

Шта си ти сад, хомофоб? 

Аха, они се фолирају да им је Европа највећа вредност а ти си искрен...

@Milan Nikolic ништа, морам да гласам за Вучића у априлу. Буквално морам, мада ће он победити и без мене.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, Вилер Текс рече

Онда се и не петљај. Тај начин размипљања је добар али у  тинејџерским годинама. Такве отпораши највише воле. Јаке али без увида у реалност.

Hvala bruda, baš si kuul.

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Милошшш рече

Hvala bruda, baš si kuul.

Нема на чему. Ја сам те питао конкретно шта после смене власти, ти си одговарао као тинејџер. Не знам шта је проблем?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Вилер Текс рече

Нема на чему. Ја сам те питао конкретно шта после смене власти, ти си одговарао као тинејџер. Не знам шта је проблем?

Jesi, ali šta da ti kažem kad ne znam. Niko mi se ne svidža. ne_shvata

A mislim da će opet demokrade da zasednu, i tako u beskrajon. 

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 20 минута, Милошшш рече

Jesi, ali šta da ti kažem kad ne znam. Niko mi se ne svidža. ne_shvata

A mislim da će opet demokrade da zasednu, i tako u beskrajon. 

Ја из тога извлачим закључак да не треба мењати власт без идеје шта после. Поготово ако претенденти више воле европско "да се не изражавам" од српске пите.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Таj Vučić je okupio šljam oko sebe... Nekad su oni komunisti imali bar osnovnu kulturu.. Ovi.. Kad samo pomislim na onog direktora zdravstvenog doma Palilula, kako onako bahato preti da će vučić, njegov pajtos sutra još postaviti njega kao direktora u ustanovu sagovornice da joj da otkaz... Blato i dno dna kako je Balašević rekao. 

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Вилер Текс рече

Требало би да дају неко саопштење,

Ako saopšte da su zabrinuti onda ćeš ti da misliš da su zabrinuti? Koja si ti naivčina...

 

пре 3 часа, Вилер Текс рече

као што нон стоп торочу о злим Србима и ђеносајду.

Jel si siguran da to nisi sanjao? 

 

пре 3 часа, Вилер Текс рече

За више од саопштења и нису. Свака част Јанковићу што се огласио.

Видим и присталице опозиције ћуте а први су да оправдавају антисрбе разних фела на форуму.

Još malo iz edicije: šta je Vileru milo, to mu se i snilo...

 

пре 3 часа, Вилер Текс рече

Сад ништа, ћуте. Као да није њихова држава ни предесдник.

Podrazumeva se da bi bilo loše da nam bilo ko ubije predsednika... šta ima o tome da se priča?

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Вилер Текс рече

Шта си ти сад, хомофоб?

Аха, они се фолирају да им је Европа највећа вредност а ти си искрен...

@Milan Nikolic ништа, морам да гласам за Вучића у априлу. Буквално морам, мада ће он победити и без мене.

Ma jok... samo mi je smešno kad neko poput tebe drugom priča onakve budalaštine... pa to volim da podelim sa auditorijumom... tako očigledno licemerje i foliranje me uvek posebno zabavlja...

Sasvim je u redu da budeš simpatizer najevropejskije opcije na našoj političkoj sceni i LGBT premijerke.... samo je bez veze kad se foliraš da si nešto drugo...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Milan Nikolic рече

Не тражимо никакве ,,креативности и маштовитости'', само одговор на питање:

... na koje ti je odgovoreno milion puta... :)

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 50 минута, Avocado рече

Ako saopšte da su zabrinuti onda ćeš ti da misliš da su zabrinuti? Koja si ti naivčina...

 

Jel si siguran da to nisi sanjao? 

 

Još malo iz edicije: šta je Vileru milo, to mu se i snilo...

 

Podrazumeva se da bi bilo loše da nam bilo ko ubije predsednika... šta ima o tome da se priča?

 

Значи нису забринути? Што значи да не мисле овако како си ти написао у последњем пасусу?

Нисам сањао. Види Маринику како прича у Скупштини о ђеносајду.

Ма да опште је познато да форумски аутошовинисти имају српске ставове.

Види први пасус.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 50 минута, Avocado рече

Ma jok... samo mi je smešno kad neko poput tebe drugom priča onakve budalaštine... pa to volim da podelim sa auditorijumom... tako očigledno licemerje i foliranje me uvek posebno zabavlja...

Sasvim je u redu da budeš simpatizer najevropejskije opcije na našoj političkoj sceni i LGBT premijerke.... samo je bez veze kad se foliraš da si nešto drugo...

Чек бре, па што се буниш онда и вичеш диктатура кад су европејци на власти?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...