Jump to content

Избори у Србији 2022.

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 1 минут, Onufrije рече

ајде спинујеш. Као Бокан твој ортак гребете се о Цркву, али Срби су паметни људи не падају на глупости. 

Kokakola, malboro, suzuki, diskoteke,gitara, buzuki to je život to nije reklama nikom nije lepše nego nama.12:smeha:

Samnji malo paranoju o plaćenicima.

  • Оплаках :)) 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Onufrije рече

Бокан и Ђирилко мисле да је СПЦ крава музара

Вучић, Бакић, Бокан, Ћирилко и СПЦ...ти имаш изузетан дар контестуализације ствари...где испољаваш те дарова? Лупаш брате ко Максо по дивиији...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не поносим се тиме и не говорим због тога, али лагао бих када бих сад са ове временске дистанце говорио да онда, као младић, и Ђинђића и Ђурувију нисам сматрао издајницима.

Ја нисам сујеверан човек али не волим грозне симболике. На један Видовдан испоручи Милошевића, а на следећи изјави како је доста више Србија бирала небеско царство већ нам треба земаљска Србија. Што је најгоре, оба пута случајно (у то апсолутно верујем) и тотално несвестан шта ради и какве знакове шаље.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

наиван си ти дечко, онај Бокан је тежак хохштаплер који се гребе о Цркву а ова је његов другар 

Рече безуман у срцу својем: нема Бога.
Трула су и мрска дјела њихова. (Пс. 13, 1)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Onufrije рече

Бокан и Ђирилко мисле да је СПЦ крава музар

Управо сада, Ćiriličar рече

Вучић, Бакић, Бокан, Ћирилко и СПЦ...ти имаш изузетан дар контестуализације ствари...где испољаваш те дарова? Лупаш брате ко Максо по дивиији...

 

I Viler. Ja sam influens master. Posle svi idemo kod Mitrovica na ozon.

Ćirilko nemoj sav ozon da mi uzmeš ko zadnji put.:))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Вилер Текс рече

Твит је малоуман и одвратан у ком год контексту да погледаш.

Јесте. Исто као и новине које га тумаче као позив на линч Вучићеве породице ;) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 9.12.2021. at 22:02, haveaniceday рече

Iskreno, mozda se ti ne slazes sa mnom ali ja ne vidim NI JEDNU JEDINU RAZLIKU IZMEDJU NJEGA I VUCICA. Ciljam na te slike. To mi govori o njemu sve sto trebam koliko god se on "fin" pravio na telviziji.

Ni jednu... 

Што се тиче њих двојице као личности, слажем се. Обојица имају ту ауторитарну, нарцисоидну црту у понашању. Што је мени одвратно. И не бих волео да ни једног ни другог више икада гледамо на власти.

Али што се тиче политике, БоТа се показао као много мање опасан од АВа. Иако је умео и он да мало заобилази своја овлашћења, никада није ни покушао да укине законодавну и извршну власт и да апсолутно све у држави зависи од његове воље. И да се свакодневно грађанима обраћа као деци у обданишту која њему дугују све у животу, па се сада нешто ту жале и кукају.

А и када је изгубио од Томе, лепо се покупио и отишао. Што се са овим сада неће десити, бојим се. Превише су он и екипа огрезли у најгори могући криминал да би уопште могли и да помисле да тек тако оду са власти...чак и у овој Србији где се греси било ког режима врло брзо „забораве“ када неко други дође на власт ;) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Тражитељ рече

Не поносим се тиме и не говорим због тога, али лагао бих када бих сад са ове временске дистанце говорио да онда, као младић, и Ђинђића и Ђурувију нисам сматрао издајницима.

Ја нисам сујеверан човек али не волим грозне симболике. На један Видовдан испоручи Милошевића, а на следећи изјави како је доста више Србија бирала небеско царство већ нам треба земаљска Србија. Што је најгоре, оба пута случајно (у то апсолутно верујем) и тотално несвестан шта ради и какве знакове шаље.

Nista tu nije bilo slucajno, kao ni premija koju je dobio kao izdajnik.Tu mislim na Djindjica a Curuvija je bio klosar iz komunistickog DB-a i tog klosara ko zna ko je i zbog cega ubio.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нека Бог поживи Вучића у здрављу и да влада што дуже на славу Божију. Имамо благослов да сведочимо великом државнику.

 

  • Хахаха 1

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, GeniusAtWork рече

Јесте. Исто као и новине које га тумаче као позив на линч Вучићеве породице ;) 

А добро. Важи. Ало је смеће али кад се смећари од стране грађаниста то је ето ретардација мањег обима. И кад постоји маса револуционарних и братоубилачких коментара тоје двоје, троје - случајно. Смрт Ранка  Панића и није нека смрт, то је мала смрт, демократска.

Види да не буде забуне Ало је смеће. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Milan Nikolic рече

Нека Бог поживи Вучића у здрављу и да влада што дуже на славу Божију. Имамо благослов да сведочимо великом државнику.

Не знам на чему си, углавном образа си без.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, mirko1929 рече

Не знам на чему си, углавном образа си без.

Говориш као Јода. :smeh1:

 

  • Оплаках :)) 1

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...