Jump to content

Избори у Србији 2022.

Оцени ову тему


Препоручена порука

Зато те тровачке медије типа Ало, Информер, Нова С, Н1 итд. треба избегавати.

Миливојевић објави твит: "Андреј и Данило пронађени у шахту као Гадафи"
АЛО у наслов: ЂИЛАС ТРАЖИ КРВ: "ПОБИТИ ВУЧИЋЕВУ ПОРОДИЦУ!"

Ово што кажеш Текс, апсолутна истина. Није изазивачима криза стало до тога ко је на власти, ако је могуће неким превратом изазавати трајну нестабилност и грађански рат, подржаће било кога против било кога. Е сад, што смо ми плодно тло већ 200 година за сваког ко баци 2-3 семенке раздора, а суво стење и камење за све оне који бацају семе смирености, помирења и љубави, то је посебна прича. Ја не пратим посебно неке СНС-ове канале комуникације нити сам свестан да постоје (ако је нешто на нивоу Ало-а, Пинка или Информера, можда се просто одбијамо у старту), али на мрежама где доминира анти-СНС, само пршти од позива на освету и одмазду, до позива на пребијање и упропаштавање не само функционера СНС, него и пуких гласача. Не и само њих што је најгоре, него и оних које они оптуже да су СНС гласачи. Одвратан наратив против старије популације да не помињем.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Тражитељ рече

Зато те тровачке медије типа Ало, Информер, Нова С, Н1 итд. треба избегавати.

Миливојевић објави твит: "Андреј и Данило пронађени у шахту као Гадафи"
АЛО у наслов: ЂИЛАС ТРАЖИ КРВ: "ПОБИТИ ВУЧИЋЕВУ ПОРОДИЦУ!"

Ово што кажеш Текс, апсолутна истина. Није изазивачима криза стало до тога ко је на власти, ако је могуће неким превратом изазавати трајну нестабилност и грађански рат, подржаће било кога против било кога. Е сад, што смо ми плодно тло већ 200 година за сваког ко баци 2-3 семенке раздора, а суво стење и камење за све оне који бацају семе смирености, помирења и љубави, то је посебна прича. Ја не пратим посебно неке СНС-ове канале комуникације нити сам свестан да постоје (ако је нешто на нивоу Ало-а, Пинка или Информера, можда се просто одбијамо у старту), али на мрежама где доминира анти-СНС, само пршти од позива на освету и одмазду, до позива на пребијање и упропаштавање не само функционера СНС, него и пуких гласача. Не и само њих што је најгоре, него и оних које они оптуже да су СНС гласачи. Одвратан наратив против старије популације да не помињем.

Оно што је написао Ало је другим речима исто што је овај професионални револуционар написао. Једино су убацили Ђиласа а Миливојевић није у његовој странци. Али у Ђиласовој странци постоје људи који су показивали отворено антисрпство.

Поента је да ми морамо да поченемо да живимо као браћа, тада ће моћи да се утиче и на политичаре. Усијане главе морају хитно да се хладе.

Пс: Јасно је да је Ало то што јесте. Нису они тема.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 26 минута, Вилер Текс рече

Ево зашто никада али никад не треба дати било какву подршку било ком аутошовинисти:

 

После Гадафија Либија је пропала у међусобним сукобима. А овај професионални револуционар, евротроцкиста, у свом лудилу нама такво зло жели. Већ се обогатио на једном преврату пре двадесетједну годину а сада би још и то чинећи зло.

Пс: @GeniusAtWork твоја идеја о ј едном лидом лику који напише коментар. Ово је чини ми се трећи кога преносим, а овај је утицајан и члан опозиционе странке. Има их много, ако желиш да погледаш у  коментаре о протестима. И да те подсетим, када су батинаши пребили Борка Стефановића, неко његов партизан је изјавио нисму завршили посао који су започели 1946. године. Опозиција која је по њиховим речима демократска и залаже се за правну државо није таква, већ обична еврокомуњарска банда. Као код Селенића у Мемоарима Пере Богаља. То су им унуци.

Ало? 

Квалитетно се трујеш.

Истине ради, мораш осветлити сваку страну, а не само једну.

Па да те допуним.

Прво:

Тако су Београдом шетали Чедомир Јовановић и Борис Тадић у име сећања на Зорана Ђинђића. Никако већ 17 година да објасне да су управо њих двојица имали највише политичке и материјалне користи од тог убиства и да су управо они од тог убиства највише профитирали.
Да имамо полицију и правосуђе као што немамо неко би у тој чињеници могао да види и мотивацију за тај злочин.

Друго:

IMG_20211210_103536.thumb.jpg.6ba1f52d5ffd89074ceb92bc930f378c.jpg

А затим:

„Напио сам се само три пута у животу, први пут када је Звезда постала првак Европе, други пут када је убијен Славко Ћурувија а трећи пут када су убили Зорана Ђинђића“

О чему ми причамо? Да је по твом мишљењу овај ИПАК бољи избор? После Ћурувије (био министар информисања) и Оливера Ивановића (био председник)?

Стефановић (његов избор) и Хркаловићка контролисали производњу ћевапа у Ритопеку док је Колувија мотао највећу ганџу од једне тоне за светски рекорд?

Ало?

Алоооооооо....

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 33 минута, Јанко рече

Ало?

Алоооооооо...

Ало рођаче. Прочитао си доста тога што сам написао па можеш да закључиш да не пофржавам пребијање Борка Стефановића, чекиће у Шапцу, ово о Вучићу сви знамо итд. Ти мислиш да ја подржавам нешто од наведеног? И причаш о отрованости?

Овде је поента да не смемо да допустимо евро револуционарима да дођу на власт јер то значи ништа није урађено, само је проблем увећан.

Ало ало рођаче, ало није тема. Тема је твит професионалног револуционара. Е сад погледај на јутјубу како је изгледало то када проналазе Гадафија у шахти, па погледај шта каже Хилари на то. Онда дођи да причаш о естетици и етици новина које су пренеле твит. 

Следећи пут пре него што кренеш да причаш о томе да се ја трујем, размисли да ли се сагледаваш ствари у целини. 

Види ово шта каже твој отровани брат:

Поента је да ми морамо да поченемо да живимо као браћа, тада ће моћи да се утиче и на политичаре. Усијане главе морају хитно да се хладе.

Пс: Јасно је да је Ало то што јесте. Нису они тема.

 

Извини ако нисам "правоверан".

Пс: Ђурувијине убице су у затвору? Ако јесу овај чланак је сувишан. Ако имаш нешто да додаш на пресуду, ако постоји, јави институцијама сад или кад неко други дође на власт.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Вилер Текс рече

Ђурувијине убице су у затвору? Ако јесу овај чланак је сувишан. Ако имаш нешто да додаш на пресуду, ако постоји, јави институцијама сад или кад неко други дође на власт.

Прво, нису у затвору, као ни убице Оливера. Као ни Ђилас који је узео 619 милиона. Као ни Карић који се вратио, нити Мишковић кога је хапсио. А и Дулића ослободио.

Друго, наглашавам ТВОЈ став да би у избору између Маринике (коју не подржавам) и Вучића, овај други био бољи избор. Неко убијен док је била на власти? Она се радовала ил' напила?

Овај или слични коментари којих има на СВИМ странама (сад могу да ти нађем пар СТОТИНА СНС ботова са истим или сличним садржајем) су образовали твој став? Па брате мој... лакше ћу објаснити Мариники шта је геноцид него теби да је Беливук био под надзором БИА ал' се претерало са ликвидација "у име народа" или у име мафије на власти.

Мени је стварно, стварно жао да ти је бољи статус кво док сам Бог без нашег делања доведе неког имагинарног Српског Месију. Вама (људима са ставом попут твог) НИКАД неће ваљати (поред бивше позиције) ни Манојловић, ни Мајић, ни Жујовић, ни Спасојевић Краљ... докле год је света и (Пинк-Ало-Информер) века.

Статус кво боља опција?

Дефетизам левел про. Недостојно православног хришћанина.

Воли (увек и без обзира на став) брат. Христос међу нама.

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, Јанко рече

Прво, нису у затвору, као ни убице Оливера. Као ни Ђилас који је узео 619 милиона. Као ни Карић који се вратио, нити Мишковић кога је хапсио. А и Дулића ослободио.

Друго, наглашавам ТВОЈ став да би у избору између Маринике (коју не подржавам) и Вучића, овај други био бољи избор. Неко убијен док је била на власти? Она се радовала ил' напила?

Овај или слични коментари којих има на СВИМ странама (сад могу да ти нађем пар СТОТИНА СНС ботова са истим или сличним садржајем) су образовали твој став? Па брате мој... лакше ћу објаснити Мариники шта је геноцид него теби да је Беливук био под надзором БИА ал' се претерало са ликвидација "у име народа" или у име мафије на власти.

Мени је стварно, стварно жао да ти је бољи статус кво док сам Бог без нашег делања доведе неког имагинарног Српског Месију. Вама (људима са ставом попут твог) НИКАД неће ваљати (поред бивше позиције) ни Манојловић, ни Мајић, ни Жујовић, ни Спасојевић Краљ... докле год је света и (Пинк-Ало-Информер) века.

Статус кво боља опција?

Дефетизам левел про. Недостојно православног хришћанина.

Воли (увек и без обзира на став) брат. Христос међу нама.

Јесте и биће.

Ко је онда осуђен на 100 година робије?

Ја не знам ко је убио Оливера Ивановића. Знам шта причају по медијима.

За време доса је хашким усташама предат Слободан Милошевић.

За време Тадића убијен је Ранко Панић. Пребила га полиција после је подлегао повредама. Нико није ни осумљичен

Мој став сам образовао сам. Јел смем да испаднем из шаблона?

Мариника мисли исто што и Насер Орић о Сребреници.Насер Орић је побио много Срба. Срећно са објашњавањем госпођи Мариники.

Нема шта мени да објашњаваш за Беливука и државне структуре. Никад то нисам доводио у питање, мада немам доказе него закључујем на основу јавних писања у медијима. Не причај напамет и не учитавај.

Није дефетизам него си ти да простиш заузео став политичког тетреба.

Бог ти добро дао.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 29 минута, Вилер Текс рече

Јесте и биће.

Ко је онда осуђен на 100 година робије?

Ја не знам ко је убио Оливера Ивановића. Знам шта причају по медијима.

За време доса је хашким усташама предат Слободан Милошевић.

За време Тадића убијен је Ранко Панић. Пребила га полиција после је подлегао повредама. Нико није ни осумљичен

Мој став сам образовао сам. Јел смем да испаднем из шаблона?

Мариника мисли исто што и Насер Орић о Сребреници.Насер Орић је побио много Срба. Срећно са објашњавањем госпођи Мариники.

Нема шта мени да објашњаваш за Беливука и државне структуре. Никад то нисам доводио у питање, мада немам доказе него закључујем на основу јавних писања у медијима. Не причај напамет и не учитавај.

Није дефетизам него си ти да простиш заузео став политичког тетреба.

Бог ти добро дао.

 

Кад кажем да сам за лустрацију кажу ми да сам наиван.

Кад укажем на Тадић-Јовановић интерес у убиству Ђинђића онда сам шта? Десни опозиционар? А да је Бошко обесмислио штрајк глађу доброг профе и упропастио демонстрације позивом на судбоносна окупљања а онда ћорак - тад сам леви опозиционар? Или кад напишем да су  Ђилас-Динкић-БгН2О оснивачи онда сам шта, Вучићевац?

На крају сам за тебе политички тетреб. Зашто? Јер лево оријентисану про-ЕU Маринику која је потписала са Чанком (који је сад са Вучићем и то ти не смета као Мариника?!?!?!?) да је један злочин (ту се ваљда слажемо?) геноцид (није и не може бити). Не осуђујем је као некога "ко би нас све побио" попут неког твитераша? Чанак ТАКОЂЕ мисли као Насер али је ОК пошто је послушан власти?

Добро, ако ти кажеш да сам тетреб, онда сам тетреб...

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не знам шта Чанак уопште има у власти данас, али Шормаз је такође острашћени натовац и заговарач окретања ка западу по сваку цену, макар тамо завршили као Македонци.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, Јанко рече

На крају сам за тебе политички тетреб. Зашто? Јер лево оријентисану про-ЕU Маринику која је потписала са Чанком (који је сад са Вучићем и то ти не смета као Мариника?!?!?!?) да је један злочин (ту се ваљда слажемо?) геноцид (није и не може бити). Не осуђујем је као некога "ко би нас све побио" попут неког твитераша? Чанак ТАКОЂЕ мисли као Насер али је ОК пошто је послушан власти?

Само зато што кажеш да одмах и пошто по то треба да се промени власт иако не постоји јасна алтернатива. То тако не иде.

Једно је када су Мариника и Чанак на власти. Друго је када је Чанак аутошовинистички фикус кога је Вучић купио и држи га на ланцу и пушта по политичкој потреби.

Могуће да Брајан и Мариника имају исту улогу код Ђиласа. Ђилас ми није тај тип, није аутошовиниста него властољубац и политикант.

Види брате ја не сумњам да би ти пробио Солунски фронт али исто тако мислим да незрело политички мислиш јер би хтео било кога само да оде Вучић и омаловажаваш идеју проналаска добре алтернативе.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Вилер Текс рече

Само зато што кажеш да одмах и пошто по то треба да се промени власт иако не постоји јасна алтернатива. То тако не иде.

Једно је када су Мариника и Чанак на власти. Друго је када је Чанак аутошовинистички фикус кога је Вучић купио и држи га на ланцу и пушта по политичкој потреби.

Могуће да Брајан и Мариника имају исту улогу код Ђиласа. Ђилас ми није тај тип, није аутошовиниста него властољубац и политикант.

Види брате ја не сумњам да би ти пробио Солунски фронт али исто тако мислим да незрело политички мислиш јер би хтео било кога само да оде Вучић и омаловашаваш идеју проналаска добре алтернативе.

 

Рекао сам НЕГДЕ "одмах и пошто-пото" (тј било кога без јасне алтернативе) ?!?

Ако не нађеш ту моју изјаву 50 "круница" или 150 великих метанија уз Исусову молитву, а на свакој десетој да се помолиш за моје здравље... 😉

Рекао сам, тј цитирао, "Вера без дела је мртва". Како си ти то протумачио, ти види...

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Јанко рече

Рекао сам НЕГДЕ "одмах и пошто-пото" (тј било кога без јасне алтернативе) ?!?

Ако не нађеш ту моју изјаву 50 "круница" или 150 великих метанија уз Исусову молитву, а на свакој десетој да се помолиш за моје здравље... 😉

Рекао сам, тј цитирао, "Вера без дела је мртва". Како си ти то протумачио, ти види...

А шта значи ово?

Пре сат времена, Јанко рече

Мени је стварно, стварно жао да ти је бољи статус кво док сам Бог без нашег делања доведе неког имагинарног Српског Месију. Вама (људима са ставом попут твог) НИКАД неће ваљати (поред бивше позиције) ни Манојловић, ни Мајић, ни Жујовић, ни Спасојевић Краљ... докле год је света и (Пинк-Ало-Информер) века.

Исмевање и ево дај неког од ових. Бољи су. Тако сам схватио.

Добро, нек изађу на изборе па нек се гласа.

А имам те у молитвама.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 26 минута, Вилер Текс рече

А шта значи ово?

Исмевање и ево дај неког од ових. Бољи су. Тако сам схватио.

Добро, нек изађу на изборе па нек се гласа.

А имам те у молитвама.

То није исмевање већ указивање да нема(ш/те) никакве идеје којим алтернативним правцем, па ако је нема (ш/те) онда не постоји.

Постоји.

Као и Истина, она је тиха и ненаметљива. И неће сама у први план, да се намеће. До ње се активно стиже.

Хвала за молитве.

Узајамно.

Тако је најбоље.

На боље.

💒

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ех, да.

Пошто је тема "Избори 2022" да се вратимо.

Изаћи ћу на референдум да заокружим НЕ.

И на изборе где НЕЋУ заокружити НИКОГ ко је био у власти од '90-е наовамо. 

Ко има уши да чује -  није "чуљав". 😎

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Јанко рече

То није исмевање већ указивање да нема(ш/те) никакве идеје којим алтернативним правцем, па ако је нема (ш/те) онда не постоји.

Постоји.

Не постоји политичка алтернатива. Нисам крив ја за то.

То што постоји је вера у Бога Тројичнога. Молимо се Богу и за власт и за претенденте на власт. 

Жив био.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 34 минута, Јанко рече

 

Изаћи ћу на референдум да заокружим НЕ.

И на изборе где НЕЋУ заокружити НИКОГ ко је био у власти од '90-е наовамо. 

 

Ja cu zaokruziti DA i glasacu za SNS a povescu i pokojnu babu i dedu da glasaju kao ja ... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...