Jump to content

Избори у Србији 2022.

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 18 минута, Avocado рече

Objašnjavam ti mesecima ali ne vredi... evo sad su doneli zakon po kojem stranci imaju prava koja domaći državljani nemaju i to u vezi sa javnim dobrom Republike Srbije kao osnovom za eksproprijaciju... ali sam siguran da ćeš ti i dalje da baljezgaš da su to patriote... jer spomenici...

Ти си можда мало ограничен. Ја сам против тог закона. Лоше је што је уведен. Споменици су добра ствар. Јел разумеш шта значи разлучивање добра од злог или би као неки другосрбијански ментоли (који не могу да подигну ништа теже од кашике) да позиваш на рушење споменика?

Наравно да не можеш да кажеш ко је добар и шта је добро јер само кукаш и лупеташ о идеалном свету и какав би требао да буде да....

  • Хахаха 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Avocado рече

Šta lupetam? Ti si rešio i dalje da se blamiraš sa idejom da je važeći zakon donet za vreme onog režima, a ne 2014. godine? :)

Kada su doneli taj zakon 2014 obrisali su onaj stari puj pike ne vazi i doneli skroz novi? Ne lupetaj vise, smesno je. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 27 минута, Вилер Текс рече

Пун их форум.

Jašta... samo ti numeš da ih nađeš, pa uvek moraš da komentarišeš ono što si ti zamislio da sam izjavio... :)

 

пре 27 минута, Вилер Текс рече

Не. То је антифа сленг.

Jel neko vas nacoše stvarno naložio da je Antifa smislila taj izraz?

 

пре 27 минута, Вилер Текс рече

Дао сам ти име књиге која је перпуна истпријске грађе, читај.

:dobro:

 

пре 27 минута, Вилер Текс рече

А и тиме доказујеш да си читао само муслиманско хашку верзију.

"Vileru se snilo" nije isto što i "dokaz"...

 

пре 27 минута, Вилер Текс рече

И то што си рекао да је болест, Хакија Мехољић градоначелник Сребренице тврди да им је Алија рекао да Клинтон каже, ако пусте четнике да уђу Сребреницу и погине 5000 људи да ће Клинтон бомбардовати Србе. Хакија одлепио. @Milan Nikolic окачи му молим те па да види шта је болес'.

Пс: Нашао сам, па ти види шта је болес'

 

Znam za to odavno... i ne znam šta je čudno u okolnosti da je Amerima super odgovaralo da se to desi... tim pre je idiotizam što su pripadnici RS vojske i policije to i uradili...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Avocado рече

Jašta... samo ti numeš da ih nađeš, pa uvek moraš da komentarišeš ono što si ti zamislio da sam izjavio... :)

 

Jel neko vas nacoše stvarno naložio da je Antifa smislila taj izraz?

 

:dobro:

 

"Vileru se snilo" nije isto što i "dokaz"...

 

Znam za to odavno... i ne znam šta je čudno u okolnosti da je Amerima super odgovaralo da se to desi... tim pre je idiotizam što su pripadnici RS vojske i policije to i uradili...

Ти си евро нацош.

Јер дан ниси, с обзиром на оно што си написао у задњем пасусу, закључио би да су нашли погодне дегене да изврше стрељање а остало као и бројеви су напаковани. Све то ти знаш ал се правиш блесав. Е то ти је аутошовинизам евронацошу.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 34 минута, Вилер Текс рече

Ти си можда мало ограничен.

:D

 

пре 34 минута, Вилер Текс рече

Ја сам против тог закона. Лоше је што је уведен. Споменици су добра ствар. Јел разумеш шта значи разлучивање добра од злог или би као неки другосрбијански ментоли (који не могу да подигну ништа теже од кашике) да позиваш на рушење споменика?

Ne bih da pozivam na rušenje spomenika i razumem šta znači razlučivanje dobra od zlog i znam da ćeš opet sutra za ljude koji su doneli zakon koji strancima daje veća prava od domaćih državljana da pričaš da su patriote.... što sam i napisao... i što i ne pokušavaš da negiraš, nego ponovo pričaš u šuplje...

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Вилер Текс рече

Ти си евро нацош.

Јер дан ниси, с обзиром на оно што си написао у задњем пасусу, закључио би да су нашли погодне дегене да изврше стрељање а остало као и бројеви су напаковани. Све то ти знаш ал се правиш блесав. Е то ти је аутошовинизам евронацошу.

Ne mogu to da znam... joj, stalno moram da te podsećam da to što si ti ograničene inteligencije i prilično antitalentovan za logiku ne znači da su i drugi ljudi i da će i svako drugi da izvodi tako neosnovane i glupe zaključke...

Iz okolnosti da nekom odgovara da se X desi, prosto ne sledi da je taj neko uradio gomilu zakulisnih i fantastičnih radnji da se ostvari X.

Na primer, a ovaj ćeš valjda shvatiti jer je fudbalski, nama je mnogo odgovaralo to da Republika Irska igra nerešeno sa Portugalom u pretposlednjem kolu, ali to ne znači da su za Republiku Irsku igrali prerušeni Srbi, da smo krišom sipali uspavljivače u piće Portugalcima, potplatili sudije i slično... kad iz takve okolnosti izvedeš takve zaključke onda nisi baš mnogo inteligentan... za to da je neko nešto uradio je potreban dokaz da je taj nešto uradio, a ne samo okolnost da bi mu to odgovaralo... 

Svi raspoloživi dokazi govore u prilog tome da su zločine u Srebrenici počinile jedinice Republike Srpske... to ne osporavaju čak ni politički i vojni lideri tih jedinica na suđenjima tim licima povodom tih zločina... to samo nacoški mentoli osporavaju... zato i napisah da je u pitanju bolest...

Jedini nacoš u ovoj diskusiji si ti... javi kad se setiš neke razlike između tvoje političke ideologije i ideologije modernih ustaša, a ja ću u tefter da pribeležim još jednu sličnost u vidu debilnih priča kojima se umanjuju ratni zločini...

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 24 минута, haveaniceday рече

Kada su doneli taj zakon 2014 obrisali su onaj stari puj pike ne vazi i doneli skroz novi? Ne lupetaj vise, smesno je. 

Da, obrisali su onaj stari, taj stari više ne važi i doneli su novi. U pitanju je novi zakon, a ne Zakon o izmenama i dopunama zakona.

Ako si možda hteo da pitaš da li novi zakon sadrži i neke odredbe koje su kao iste takve postojale u prethodnom zakonu, naravno da sadrži, baš kao i gotovo svaki novi zakon.

Jedino što ne znam zašto je to bitno da bi se utvrdilo koliko je tupava ideja da "su zakon koji Vucic koristi za manipulaciju medijima doneli Tadic i DS, i da su u tom zakonu ucestvovali mnogi sada opozicioni lideri" budući da je SNS doneo zakon koji se trenutno koristi (kao i da se mediji kontrolišu prevashodno mehanizmima koji nemaju nikakve veze sa zakonom)...

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Avocado рече

Jedino što ne znam zašto je to bitno da bi se utvrdilo koliko je tupava ideja da "su zakon koji Vucic koristi za manipulaciju medijima doneli Tadic i DS, i da su u tom zakonu ucestvovali mnogi sada opozicioni lideri" budući da je SNS doneo zakon koji se trenutno koristi (kao i da se mediji kontrolišu prevashodno mehanizmima koji nemaju nikakve veze sa zakonom)...

 

Jok, poenta je da su sve te zakone oni krenuli da kroje a on krenuo da ih koristi i unapredjuje. I da trebamo DSa da se pazimo koliko i vucica. 

Цитат

Ako si možda hteo da pitaš da li novi zakon sadrži i neke odredbe koje su kao iste takve postojale u prethodnom zakonu, naravno da sadrži, baš kao i gotovo svaki novi zakon.

 

Nisam hteo da pitam jer znam da sadrzi, a ti se ponasas kao da je se to novo, sve od nule, sve svuceno.. kao da su oni predjasnji zakoni nebitni totali. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Вилер Текс рече

А ти си Брајану носио кантице па си одатле покупио ове патриотске закључке?

A vi ste se posrali na tu zastavu kad ste angažovali sitne kriminalce da je crtaju usred noći ljudima na zgradi bez dozvole. Da ste pitali možda bi je sami nacrtali na fasadi. 

Nerviraš me.

Spes mihi prima Deus.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

 

Пре сат времена, haveaniceday рече

Jok, poenta je da su sve te zakone oni krenuli da kroje a on krenuo da ih koristi i unapredjuje. I da trebamo DSa da se pazimo koliko i vucica. 

Naravno... jer realnost (da je trenutno na snazi SNSov zakon, a ne njihov kako si tvrdio) ne može da promeni unapred pripremljen zaključak da je nekom magijom prethodni režim kriv i za to što sadašnji režim kontroliše medije... :)

Naravno da istinite činjenice ne mogu da promene zaključke koji nisu ni zasnovani na činjenicama...

 

Пре сат времена, haveaniceday рече

Nisam hteo da pitam jer znam da sadrzi, a ti se ponasas kao da je se to novo, sve od nule, sve svuceno.. kao da su oni predjasnji zakoni nebitni totali. 

Odakle ti ideja da se "ja tako ponašam"?

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Avocado рече

Naravno... jer realnost (da je trenutno na snazi SNSov zakon, a ne njihov kako si tvrdio) ne može da promeni unapred pripremljen zaključak da je nekom magijom prethodni režim kriv i za to što sadašnji režim kontroliše medije... :)

Naravno da istinite činjenice ne mogu da promene zaključke koji nisu ni zasnovani na činjenicama...

Stvarno nemam vise zivce za tvoje konstatno branjenje Tadicevog rezima  i strawmanovanje mojih argumenata. 

пре 4 часа, Avocado рече

Odakle ti ideja da se "ja tako ponašam"?

Imam oci da vidim.

 

  • Оплаках :)) 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Avocado рече

:D

 

Ne bih da pozivam na rušenje spomenika i razumem šta znači razlučivanje dobra od zlog i znam da ćeš opet sutra za ljude koji su doneli zakon koji strancima daje veća prava od domaćih državljana da pričaš da su patriote.... što sam i napisao... i što i ne pokušavaš da negiraš, nego ponovo pričaš u šuplje...

 

Никад нисам рекао да су патриоте. Него да имају неке српске потезе који нервирају овог малог Брајановог носача кантица и љубитеља комуналних питања.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, Н И Н Е рече

A vi ste se posrali na tu zastavu kad ste angažovali sitne kriminalce da je crtaju usred noći ljudima na zgradi bez dozvole. Da ste pitali možda bi je sami nacrtali na fasadi. 

Nerviraš me.

Дечко, немој да се нервираш и немој да се изражавап ружно. Ти си ипак да се буде у складу са.комуналним прописима.и бонтоном. Али вероватно си за кршење свих законаи правних норми када треба изручити председника.Хагу. Мада си верујем тад био дечко у пеленама и не сећаш се тога а ни 5. октобра 2000. али то ти несмета да паметујеш.

Немој да се нервираш, није добро за тен.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...